Feiyu

Feiyu w dziale RTV

Kamery Inne

Feiyu w dziale FOTO

Inne akcesoria FOTO

Feiyu w dziale GSM

Akcesoria GSM

Feiyu w dziale informacje

Recenzje video Testy Wiadomości
Filmuj wiosnę z perspektywy dwóch kółek (wideo)

Filmuj wiosnę z perspektywy dwóch kółek (wideo)

2018-03-30 09:54:00

Z niecierpliwością oczekujesz momentu, w którym wyprowadzisz z garażu swój jednoślad? Ruszając w trasę zawsze zabierasz ze sobą kamerę i dzielisz się przygodami ze znajomymi? Znamy sposób, by Twoje nagrania robiły jeszcze większe wrażenie.

czytaj więcej
Selfiestick 2.0 (wideo)

Selfiestick 2.0 (wideo)

2018-02-27 13:53:00

Ciężko dyskutować z faktem, iż ludzie lubią oglądać siebie na zdjęciach i filmach. Od momentu powstania pierwszych aparatów fotograficznych potrzebne było jednak przeszło 150 lat, aby stworzyć urządzenia posiadające obiektywy skierowane na osobę trzymającą aparat lub telefon. Nie oznacza to, że zdjęcia tego typu nigdy wcześniej nie powstawały. Już w 1839 roku Robert Cornelius wykonał swój autoportret siadając nieruchomo przed obiektywem swojego aparatu na przeszło minutę.

czytaj więcej
Premiery FeiyuTech na CES 2018

Premiery FeiyuTech na CES 2018

2018-01-11 11:49:00

Na odbywających się obecnie w Las Vegas targach CES 2018, FeiyuTech, jeden z wiodących producentów gimbali na świecie, zaprezentował dwa nowe modele swoich produktów. Pierwszy, VIMBLE 2 to stabilizator zaprojektowany do obsługi smartfonów oraz kamer sportowym typu GoPro. Poza jego wszechstronnością, niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest teleskopowe ramię.

czytaj więcej
Uchwyć dobre chwile z FeiyuTech (wideo)

Uchwyć dobre chwile z FeiyuTech (wideo)

2017-12-15 13:28:00

Zbliża się wyjątkowy okres, który spędzamy w gronie bliskich, rozmawiając, śmiejąc się i snując plany na nowy rok. Jak uchwycić ten wyjątkowy klimat w ujęciach filmowych?

czytaj więcej
Najciekawsze funkcje gimbali

Najciekawsze funkcje gimbali

2017-10-25 08:09:15

Pojawienie się na rynku gimbali do aparatów kompaktowych, lustrzanek, czy kamer sportowych umożliwiło ambitnym miłośnikom filmowania osiągnąć nowej jakości nagrań. Dzięki rosnącej liczbie funkcji, urządzenia te stają się coraz potężniejszym narzędziem zarówno w rękach profesjonalistów jak i amatorów.

czytaj więcej
Gimbal dla ambitnych

Gimbal dla ambitnych

2017-09-13 14:28:00

Bezlusterkowce i kompakty z wymienną optyką często wybierane są przez pasjonatów filmowania ze względu na swoje możliwości, niską wagę i niewielkie rozmiary. Sprawdzają się doskonale w czasie podróży czy zdjęć w trudnym terenie, gdy nie można zabrać ze sobą zbyt dużo sprzętu i potrzeba uniwersalnych rozwiązań.

czytaj więcej
Gimbale z funkcją timelapse

Gimbale z funkcją timelapse

2017-08-22 07:10:00

Gimbale to urządzenia, które najczęściej kojarzą się ze stabilizacją i płynnością ujęć kręconych w ruchu. To ich najważniejsza funkcja, tak lubiana przez miłośników sportów akcji czy vlogerów. Jednak ich możliwości wykraczają o wiele dalej. Znakomitym przykładem są panoramiczne timelapsy. Dzięki połączeniu gimbala z kamerą sportową, możesz nagrać profesjonalny film poklatkowy, czyli tzw. timelapse. Dotychczas rozpowszechnionym sposobem tworzenia takiego video było nagrywanie statycznego obrazu, bez możliwości ruchu. Teraz, dzięki gimbalom FeiyuTech, możesz dosłownie animować przestrzeń.

czytaj więcej
Feiyu Vimble C - stabilne ujęcia kinowe za rozsądne pieniądze

Feiyu Vimble C - stabilne ujęcia kinowe za rozsądne pieniądze

2017-08-02 11:57:00

Do naszych testów trafił nowy 3-osiowy gimbal od Feiyu Tech. Feiyu Vimble C spośród sprzętów konkurencji różni się przede wszystkim rozsądną ceną, co czyni go idealnym sprzętem dla każdego kto chce rozpocząć przygodę z mobilnym video.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P