Gotie

Gotie w dziale AGD

Roboty kuchenne Inne

Gotie w dziale informacje

Promocje
Gotie GNA-250 - stylowy nawilżacz powietrza

Gotie GNA-250 - stylowy nawilżacz powietrza

2018-02-19 18:06:04

Sezon grzewczy i upały mogą znacznie obniżyć wilgotność w pomieszczeniu. Zbyt niska wilgotność skutkuje suchością skóry, włosów i licznymi problemami zdrowotnymi. Suche powietrze w mieszkaniu powoduje wysychanie śluzówki nosa, problemy z zatokami oraz osłabienie systemu odpornościowego. Wpływa też negatywnie na nasz sen i koncentrację. Dlatego warto zadbać o odpowiedni poziom nawilżenia w pomieszczeniach, w których na co dzień przebywamy razem z Gotie GNA-250.

czytaj więcej
5 lat gwarancji na wszystkie produkty Gotie

5 lat gwarancji na wszystkie produkty Gotie

2018-01-23 14:30:51

Marka GOTIE w 2018 roku rozpoczyna piąty rok aktywności na polskim rynku. Z tej okazji przygotowała dla klientów niepowtarzalny program, w ramach którego udzielana jest aż 5-letnia pełna gwarancja na wszystkie produkty Gotie zakupione w 2018 roku.

czytaj więcej
Multiblender Gotie One-Touch GBS-2500 (wideo)

Multiblender Gotie One-Touch GBS-2500 (wideo)

2018-01-05 12:02:00

Multiblender z funkcją gotowania ONE-TOUCH GOTIE GBS-2500 to zaawansowane urządzenie kuchenne, które łączy wysoką funkcjonalność z technologią mikroprocesorową. Rozbudowany, czytelnie opisany panel sterowania z wyświetlaczem pozwala na wybór jednej z aż dziesięciu funkcji. Dzięki nim użytkownik jest w stanie przygotować takie danie, na jakie tylko ma ochotę. Urządzenie napędzane jest wysokowydajnym silnikiem o mocy 1700W, wspieranym przez krytą grzałkę o mocy 600W, która gwarantuje szybkie i sprawne gotowanie potraw.

czytaj więcej
Innowacyjne blendowanie z Gotie

Innowacyjne blendowanie z Gotie

2017-11-21 12:16:00

Blender podciśnieniowy Gotie GBV-800 VAC&MIX jest urządzeniem przeznaczonym do przygotowywania koktajli, smoothie i przeróżnych innych napojów wymagających blendowania lub miksowania. Zaletą VAC&MIX nad tradycyjnym blenderem jest zastosowanie wysokowydajnej pompy podciśnieniowej, która wysysa powietrze ze zbiornika przed blendowaniem.

czytaj więcej
Gotie - polska marka AGD w Twoim domu

Gotie - polska marka AGD w Twoim domu

2017-10-26 13:45:00

Gotie tworzy produkty łączące w sobie zarówno wysoką jakość, jak i funkcjonalność. Ich mottem przewodnim jest "To nie produkt, a klient jest dla nas najważniejszy". Produkty marki Gotie wyróżniają się na rynku przede wszystkim nowoczesnym wzornictwem, który idealnie wpasuje się do każdego współczesnego wnętrza.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P