Ezviz

Ezviz w dziale RTV

Kamery
Rozwiązania "smart" zwiększające bezpieczeństwo osób starszych

Rozwiązania "smart" zwiększające bezpieczeństwo osób starszych

2018-04-10 14:51:00

Każdy z nas, kto ma bliską osobę w podeszłym wieku, dobrze wie jak często myśli się o jej bezpieczeństwie. Takie obawy pojawiają się zwłaszcza wtedy, gdy senior mieszka sam, a jego stan zdrowia niekoniecznie pozwala na w pełni samodzielne funkcjonowanie. W takiej sytuacji staramy się być w jak najczęstszym kontakcie z taką osobą, jednak praca i życie rodzinne nie pozwalają na ciągły nadzór. Niektórzy radzą sobie z tym poprzez wynajęcie specjalnych osób, zajmujących się opieką nad seniorami, jednak jest to rozwiązanie dosyć kosztowne i nie każdy może sobie na to pozwolić.

czytaj więcej
Jak wykorzystać nowoczesne rozwiązania w ochronie biznesu?

Jak wykorzystać nowoczesne rozwiązania w ochronie biznesu?

2018-03-22 13:11:00

Ochrona miejsca prowadzenia naszej działalności jest niezwykle ważna, gdyż często staje się ono łakomym kąskiem dla potencjalnych włamywaczy. Przedsiębiorcy inwestują w biznes niemałe pieniądze i nie mogą pozwolić sobie na jakiekolwiek straty czy opóźnienia. Mimo posiadania odpowiedniego ubezpieczenia i możliwości zaliczenia kradzieży do kosztów, każdy stara się jak najlepiej zabezpieczyć swój biznes. Wielkie przedsiębiorstwa posiadają całodobową ochronę i skomplikowane systemy monitorujące. Co jednak z małymi sklepami, biurami czy punktami usługowymi?

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P