HLF

HLF w dziale AGD

Ekspresy wolnostojące

O firmie HLF

HLF jest włoską firmą produkującą w pełni zautomatyzowane ekspresy do kawy będące połączeniem gustownego włoskiego designu z wysokim profesjonalizmem. Celem firmy jest zapewnienie klientom najwyższej jakości oraz trwałości oferowanych produktów. Jej działalność obejmuje kraje całego świata, w tym stany Zjednoczone, Australię, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz niemalże całą Europę. Siedziba firmy znajduje się w Villorba we Włoszech.

Włoski producent designerskich ekspresów do kawy debiutuje w Polsce

Włoski producent designerskich ekspresów do kawy debiutuje w Polsce

2018-04-06 09:25:00

Urządzenia marki HLF są produkowane w Villorba we Włoszech, prowincja Treviso. Założycielem firmy jest Fabrizio Pin, który od ponad 20 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji w pełni automatycznych urządzeń, stawiając sobie za cel połączenie najwyższej jakości oferowanej przez klasyczne ekspresy ciśnieniowe z nowoczesnymi technologiami automatyzacji i wyrafinowanym włoskim designem. Nazwa firmy pochodzi od pierwszych liter imion jej założycieli, stąd też HLF dalej pozostaje firmą rodzinną, zatrudniającą najlepszych młodych inżynierów skupiających się na innowacyjnych rozwiązaniach także w zakresie zwiększania niezawodności. Ich unikatowe projekty pozwalają nie tylko tworzyć modułowe maszyny, ale także zamknąć w niewielkich rozmiarach szeroki wybór możliwości przygotowywania napojów kawowych.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P