TomTom

TomTom w dziale RTV

Akcesoria Kamery Akcesoria GPS GPS

TomTom w dziale komputery

Aplikacje

TomTom w dziale GSM

Aplikacje Akcesoria GSM

TomTom w dziale informacje

Promocje Wiadomości Finanse Testy

O firmie TomTom

Firma TomTom (TOM2) założona w 1991 roku jest aktualnie wiodącym dostawcą nawigacyjnych i lokalizacyjnych produktów i usług. Mapy TomTom, informacja o natężeniu ruchu oraz nawigacyjne technologie są wykorzystywane we wbudowanych systemach nawigacyjnych, mobilnych urządzeniach, internetowych aplikacjach oraz rządowych i biznesowych rozwiązaniach. Firma TomTom również projektuje i produkuje własne produkty oparte o technologie lokalizacyjne, w tym urządzenia nawigacyjne oraz rozwiązania do zarządzania flotą, a także sportowe zegarki wyposażone w funkcje GPS. Firma TomTom, z główną siedzibą w Amsterdamie, zatrudnia 3500 pracowników na całym świecie i sprzedaje swoje produkty w ponad 35 krajach.

Zrób idealne ujęcia pod wodą dzięki TomTom Bandit

Zrób idealne ujęcia pod wodą dzięki TomTom Bandit

2016-06-07 12:44:00

Uzyskanie perfekcyjnych ujęć pod wodą za pomocą kamery sportowej było jak dotąd trudne do zrealizowania i możliwe tylko dzięki dodatkowym obróbkom materiału - aż do teraz. Zaprezentowana dzisiaj nowa aktualizacja dla kamer sportowych TomTom Bandit automatycznie wychwytuje kolor wody oraz jej intensywność (nawet do 15 m głębokości), a czerwony filtr służy do usuwania niebieskiego i zielonego koloru z materiału filmowego. Dzięki temu, obraz uzyskuje intensywne i w pełni zrównoważone podwodne barwy. Użytkownicy, którzy chcą w błyskawiczny sposób uzyskać zadowalający efekt swojego wideo, nie będą musieli już zmagać się z dodatkowymi akcesoriami, które często okazują się trudne w użyciu oraz kosztowne.

czytaj więcej
Mieeetek Kozłowski, Król Gór, gwiazda kampanii reklamowej TomTom

Mieeetek Kozłowski, Król Gór, gwiazda kampanii reklamowej TomTom

2015-06-18 10:50:00

Zapomnijcie o filmach z kotami, kichających pandach i psach trzymających przedmioty na głowie - 2015 z różnych względów jest rokiem Kozła. Mierzący 83 cm, dumny Mieeetek Kozłowski, legendarny zdobywca gór, jest gwiazdą nowej kampanii reklamowej firmy TomTom, poświęconej kamerze dla sportowców o nazwie TomTom Bandit.

czytaj więcej
TomTom rewolucjonizuje rynek kamer dla osób aktywnych

TomTom rewolucjonizuje rynek kamer dla osób aktywnych

2015-04-30 10:57:00

TomTom (Tom2) wprowadził na rynek nową kamerę dla osób aktywnych, TomTom Bandit, która umożliwia łatwe oraz szybkie nagrywanie i dzielenie się filmami. Użytkownicy nie muszą czekać kilku godzin, żeby zgrać pliki i odpowiednio je posortować, bo edytowanie nagrań i dzielenie się nimi jest możliwe już kilka chwil po zarejestrowaniu aktywności. Teraz, dzięki TomTom, możesz pochwalić się swoimi umiejętnościami.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P