TomTom

TomTom w dziale RTV

Akcesoria Kamery Akcesoria GPS GPS

TomTom w dziale komputery

Aplikacje

TomTom w dziale GSM

Aplikacje Akcesoria GSM

TomTom w dziale informacje

Promocje Wiadomości Finanse Testy

O firmie TomTom

Firma TomTom (TOM2) założona w 1991 roku jest aktualnie wiodącym dostawcą nawigacyjnych i lokalizacyjnych produktów i usług. Mapy TomTom, informacja o natężeniu ruchu oraz nawigacyjne technologie są wykorzystywane we wbudowanych systemach nawigacyjnych, mobilnych urządzeniach, internetowych aplikacjach oraz rządowych i biznesowych rozwiązaniach. Firma TomTom również projektuje i produkuje własne produkty oparte o technologie lokalizacyjne, w tym urządzenia nawigacyjne oraz rozwiązania do zarządzania flotą, a także sportowe zegarki wyposażone w funkcje GPS. Firma TomTom, z główną siedzibą w Amsterdamie, zatrudnia 3500 pracowników na całym świecie i sprzedaje swoje produkty w ponad 35 krajach.

TomTom i Mappy rozszerzają swoją długoterminową współpracę

TomTom i Mappy rozszerzają swoją długoterminową współpracę

2017-01-24 12:36:49

Firmy TomTom (TOM2) i Mappy ogłosiły dziś, że rozszerzają swoją długoterminową współpracę. Na mocy nowej umowy, firma Mappy zwiększyła swój dostęp do danych TomTom traffic - z 10 krajów do całej Europy. Do tej pory firma miała dostęp do map holenderskiej marki, które obejmowały cały kontynent. Mappy będzie miała możliwość wykorzystywania bazy map kolejnej generacji firmy TomTom, przyczyniającej się do tworzenia inteligentnej mobilności. Mappy korzysta z informacji o ruchu drogowym oraz map TomTom, zarówno na swojej stronie internetowej jak i w aplikacji mobilnej. Przy wyznaczaniu trasy brane są pod uwagę dane trafficowe holenderskiej marki.

czytaj więcej
Nowa aplikacja TomTom Sports motywuje do działania

Nowa aplikacja TomTom Sports motywuje do działania

2017-01-05 10:29:21

TomTom Sports ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowej aplikacji sportowej, która nie tylko wskazuje dane dotyczące aktywności, ale także zawiera przydatne wskazówki treningowe i może być motywacją dla milionów użytkowników.

czytaj więcej
Zrób idealne ujęcia pod wodą dzięki TomTom Bandit

Zrób idealne ujęcia pod wodą dzięki TomTom Bandit

2016-06-07 12:44:00

Uzyskanie perfekcyjnych ujęć pod wodą za pomocą kamery sportowej było jak dotąd trudne do zrealizowania i możliwe tylko dzięki dodatkowym obróbkom materiału - aż do teraz. Zaprezentowana dzisiaj nowa aktualizacja dla kamer sportowych TomTom Bandit automatycznie wychwytuje kolor wody oraz jej intensywność (nawet do 15 m głębokości), a czerwony filtr służy do usuwania niebieskiego i zielonego koloru z materiału filmowego. Dzięki temu, obraz uzyskuje intensywne i w pełni zrównoważone podwodne barwy. Użytkownicy, którzy chcą w błyskawiczny sposób uzyskać zadowalający efekt swojego wideo, nie będą musieli już zmagać się z dodatkowymi akcesoriami, które często okazują się trudne w użyciu oraz kosztowne.

czytaj więcej
TomTom rozwiązał problemy z dojazdami do pracy

TomTom rozwiązał problemy z dojazdami do pracy

2016-05-12 14:10:53

Problem kierowców dojeżdżających do pracy - kiedy wyjść z domu, aby zdążyć na czas do biura - został właśnie rozwiązany, dzięki wprowadzeniu innowacyjnego rozwiązania przez firmę TomTom (TOM2). Usługa ta nosi nazwę TomTom Traffic Checker i dostępna jest od dziś w darmowej aplikacji TomTom MyDrive.

czytaj więcej
TomTom wprowadził nowe nawigacje TomTom START

TomTom wprowadził nowe nawigacje TomTom START

2016-05-05 10:32:40

TomTom (TOM2) wprowadził trzy nowe urządzenia nawigacyjne przeznaczone do samochodów osobowych. Nawigacje zawierają wszystkie innowacyjne funkcje dotyczące wyszukiwania adresów, wprowadzone w ostatnim czasie przez firmę TomTom, wyznaczanie tras i prowadzenie do celu oraz dostęp do najnowszych map. Nawigacje TomTom START są małe i stylowe, zostały stworzone dla kierowców, którzy chcą cieszyć się z doświadczenia jazdy z nawigacją.

czytaj więcej
TomTom (TOM2) opublikował wyniki TomTom Traffic Index 2016

TomTom (TOM2) opublikował wyniki TomTom Traffic Index 2016

2016-03-22 10:30:49

TomTom (TOM2) opublikował wyniki TomTom Traffic Index 2016, corocznego raportu dotyczącego najbardziej zakorkowanych miast na świecie. Dla kierowców w Łodzi nie mamy najlepszych wiadomości, gdyż ich miasto jest liderem zarówno krajowego, jak i europejskiego rankingu. Tamtejsi zmotoryzowani mogą spodziewać się wydłużenia czasu podróży średnio o 54%, a podczas wieczornych godzin szczytu nawet o 98% w porównaniu z sytuacją, gdy na drogach nie ma zatorów. Oznacza to, że kierowcy w Łodzi spędzają w podróży dodatkowe 200 godzin w skali roku. Są jednak również pozytywne wiadomości m.in. dla Łodzi, Warszawy i Lublina, w których zaobserwowano złagodzenie zatłoczenia dróg.

czytaj więcej
Aplikacja TomTom GO Mobile teraz dostępna także na iPhone

Aplikacja TomTom GO Mobile teraz dostępna także na iPhone

2016-03-14 14:50:18

TomTom (TOM2) GO Mobile, nowa aplikacja nawigacyjna na iPhone z usługą TomTom Traffic, jest już dostępna bezpłatnie na całym świecie w Apple App Store.  Każdy może korzystać z najwyższej klasy nawigacji TomTom i na bieżąco otrzymywać informacje o ruchu drogowym, pokonując miesięcznie do 75 km bez żadnych dodatkowych opłat*. Kierowcy mogą w prosty sposób zwiększyć zasięg do nieograniczonego, korzystając z zakupów za pośrednictwem aplikacji.

czytaj więcej
TomTom tworzy nowoczesną platformę mapową

TomTom tworzy nowoczesną platformę mapową

2016-01-05 14:26:53

TomTom ogłosił wprowadzenie innowacyjnej platformy przeznaczonej do tworzenia map - pierwszego takiego rozwiązania w branży, stanowiącego ogromny postęp w dziedzinie tworzenia map. Technologia ta wzmacnia pozycję firmy TomTom jako lidera wśród dostawców najwyższej jakości, najbardziej aktualnych map optymalizowanych w oparciu o dane masowe i tradycyjne metody. Wdrożenie platformy stanowi milowy krok dla firmy i jest kluczowym etapem prac nad przekazaniem klientom map tworzonych w czasie rzeczywistym.

czytaj więcej
TomTom miksuje muzykę w Sklepie Biegacza

TomTom miksuje muzykę w Sklepie Biegacza

2015-11-03 09:13:24

Dwóch znakomitych DJ’ów, cztery godziny najlepszych setów, a wszystko to w ramach wydarzenia organizowanego przez firmę TomTom i Sklep Biegacza. Holenderska marka zaprezentuje rewolucyjny zegarek dla biegaczy TomTom Runner 2.

czytaj więcej
Test nawigacji TomTom 510

Test nawigacji TomTom 510

2015-10-26 09:19:00

Tym razem do naszych testów trafiła nawiagacja samochodowa TomTom 510. Zapraszamy do zapoznania się z krótką recenzją na temat tego urządzenia.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P