Garmin

Garmin w dziale AGD

Sokowirówki Inne

Garmin w dziale RTV

Car-Audio Inne Kamery GPS Akcesoria GPS

Garmin w dziale komputery

Aplikacje

Garmin w dziale informacje

Wiadomości Promocje Wydarzenia Finanse Nagrody

O firmie Garmin

Garmin International Inc. jest spółką zależną Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globalnego lidera nawigacji satelitarnej. Począwszy od 1989 r. firmy wchodzące w skład tej grupy projektują, produkują, wprowadzają na rynek, sprzedają urządzenia i aplikacje nawigacyjne, komunikacyjne oraz informacyjne, z których większość bazuje na technologii GPS. Produkty Garmin są używane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, marine, lotnictwie i zastosowaniach mobilnych, bezprzewodowych oraz OEM. Spółka Garmin Ltd. jest zarejestrowana w Szwajcarii, a jej główne podmioty zależne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i na Tajwanie.

VIRB 360: doświadcz przestrzeni dzięki kamerze 360° 5.7K od Garmin

VIRB 360: doświadcz przestrzeni dzięki kamerze 360° 5.7K od Garmin

2017-07-25 09:59:42

W sprzedaży dostępna jest już nowa, wszechstronna kamera VIRB 360. Jest to kompaktowe, wzmocnione urządzenie rejestrujące w pełni sferyczne nagrania 360°. Wodoodporna1 kamera VIRB 360 w łatwy sposób pozwala rejestrować wysokiej jakości nagrania (do 5.7K i 30 klatek/s), a cztery wbudowane mikrofony sprawiają, że dźwięk jest równie przestrzenny, co obraz. Niezależnie czy płyniesz kajakiem przez rwącą, górską rzekę, czy przemierzasz bezdroża na rowerze górskim - dzięki sferycznej stabilizacji 4K2 VIRB 360 sprawia, że każde nagranie jest płynne i pozbawione wstrząsów.

czytaj więcej
Garmin VIRB Ultra 30

Garmin VIRB Ultra 30

2016-09-05 14:02:00

Wodoszczelna kamera sportowa VIRB Ultra 30 nagrywa pełne wrażeń filmy w jakości Ultra HD 4K/30kl/s. Mała, lekka i jednocześnie wytrzymała kamera VIRB Ultra 30 jest gotowa na najbardziej ekstremalne przygody. Precyzyjne czujniki i wysokiej czułości GPS rejestrują istotne dane G-Metrix, aby pokazać, jak szybko, jak daleko i jak wysoko dotarliśmy. Wszechstronna kamera VIRB Ultra 30 wyposażona została w zupełnie nowe funkcje. Wśród nich znajdziemy sterowanie głosem, intuicyjny, kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD, live streaming uruchamiany jednym dotknięciem, 3-osiową stabilizację obrazu i wiele więcej. Kamera jest łatwa w obsłudze, dzięki czemu można w pełni delektować się przygodą, bez wykonywania skomplikowanych operacji na urządzeniu.

czytaj więcej
Garmin Dash Cam 35

Garmin Dash Cam 35

2015-12-18 12:22:54

 

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas wzmożonego ruchu na drodze, któremu towarzyszą trudne warunki atmosferyczne i drogowe. Kierowcy spieszą się, aby zdążyć na umówione rodzinne spotkania i lekceważą przepisy ruchu drogowego. Wzrasta liczba wypadków drogowych spowodowanych zbyt dużą prędkością, nie udzieleniem pierwszeństwa przejazdu, nieprawidłowym wyprzedzaniem czy nie zachowaniem bezpiecznej odległości między pojazdami. Coraz więcej kierowców decyduje się na rejestrowanie tego, co dzieje się na drodze, aby w razie kolizji dysponować własnym materiałem dowodowym. Nowa kamera samochodowa Garmin Dash Cam 35 z GPS nie tylko dostarcza wysokiej jakości nagranie i zdjęcia ze zdarzenia, ale dzięki funkcjom ostrzeżeń i alertów czuwa nad bezpieczeństwem jazdy.

czytaj więcej
Garmin: Kamery sportowe  VIRB X XE

Garmin: Kamery sportowe VIRB X XE

2015-09-09 12:54:00

Kamery sportowe Garmin VIRB X i XE zarejestrują ekstremalne przygody. Oba modele wyposażone zostały w moduł GPS i akcelerometr, współpracują również z zewnętrznymi czujnikami. Technologia G-Metrix umożliwia automatyczne nałożenie parametrów takich jak prędkość, dystans, wysokość czy przyspieszenie na materiał video.

czytaj więcej
Kamerka Garmin ViRB X i ViRB XE, czyli konkurencja dla GoPro (wideo)

Kamerka Garmin ViRB X i ViRB XE, czyli konkurencja dla GoPro (wideo)

2015-04-13 13:29:00

Zobacz jak Garmin zachęca do zakupu swoich produktów. Kamerki ViRB X i ViRB XE można używać pod wode bez obudowy, urządzenia gwarantują możliwość śledzenia użytkownika, posiadają GPS i dostęp do aplikacji. Zobacz wiedo poniżej.

 

czytaj więcej
Rejestrator jazdy Garmin Dash Cam 20 z modułem GPS

Rejestrator jazdy Garmin Dash Cam 20 z modułem GPS

2014-02-28 09:04:00

Garmin prezentuje rejestrator jazdy Dash Cam 20 z modułem GPS umożliwiający nagrywanie filmów w jakości HD (1080p) oraz wykonywanie zdjęć. Kamera została wyposażona w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,3 cala, obiektyw szerokokątny, który pozwala uchwycić w kadrze widok całej drogi, a także funkcję automatycznego wykrywania zdarzeń. Urządzenie można zamontować na przedniej szybie lub desce rozdzielczej auta a zintegrowany mikrofon umożliwia rejestrowanie dźwięku wewnątrz pojazdu. Korzystając z dołączonej do zestawu karty microSD™ (4GB), Dash Cam rejestruje obraz nieustannie, w trybie pętli. Nagrania można odtwarzać bezpośrednio na wyświetlaczu kamery bądź na ekranie komputera, po powrocie do domu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P