Garmin

Garmin w dziale AGD

Sokowirówki Inne

Garmin w dziale RTV

Car-Audio Inne Kamery GPS Akcesoria GPS

Garmin w dziale komputery

Aplikacje

Garmin w dziale informacje

Wiadomości Promocje Wydarzenia Finanse Nagrody

O firmie Garmin

Garmin International Inc. jest spółką zależną Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globalnego lidera nawigacji satelitarnej. Począwszy od 1989 r. firmy wchodzące w skład tej grupy projektują, produkują, wprowadzają na rynek, sprzedają urządzenia i aplikacje nawigacyjne, komunikacyjne oraz informacyjne, z których większość bazuje na technologii GPS. Produkty Garmin są używane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, marine, lotnictwie i zastosowaniach mobilnych, bezprzewodowych oraz OEM. Spółka Garmin Ltd. jest zarejestrowana w Szwajcarii, a jej główne podmioty zależne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i na Tajwanie.

Sposób na kontrolę spalania - Izzy Drive

Sposób na kontrolę spalania - Izzy Drive

2014-05-14 08:53:00

Samochody wyprodukowane po 2002 roku są wyposażone w gniazdo w standardzie OBD2. Służy ono do funkcji diagnostycznych i pozwala na odczytanie danych, które nie zawsze są eksponowane na desce rozdzielczej. Auta często nie wyświetlają informacji o średnim i chwilowym spalaniu. Zdarza się również, ze nie mamy wiedzy o temperaturze płynu chłodzącego. Wszystko to możemy odczytać na ekranie smartfona z aplikacją Izzy Drive połączonego z naszym autem przez moduł OBD2.

czytaj więcej
Aplikacja Garmin BaseCamp

Aplikacja Garmin BaseCamp

2012-09-25 11:18:19

Garmin BaseCamp to darmowa aplikacja, która umożliwia planowanie podróży, wyznaczanie tras i dokładną analizę czekającej nas drogi. Użytkownik może prześledzić wzniesienia i opadanie terenu, przejrzeć zdjęcia satelitarne miejsc, które chce odwiedzić, a nawet sprawdzić nasłonecznienie w zależności od pory dnia. Pozwala to wybrać przed wyjazdem najlepsze miejsce na biwak, odpowiednio dopasować poziom trudności szlaku i przewidzieć, ile czasu będziemy potrzebować na pokonanie określonej trasy. Dzięki temu nawet mniej doświadczeni amatorzy turystyki aktywnej mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, czego się spodziewać i będąc na to przygotowanym.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P