Garmin

Garmin w dziale AGD

Sokowirówki Inne

Garmin w dziale RTV

Car-Audio Inne Kamery GPS Akcesoria GPS

Garmin w dziale komputery

Aplikacje

Garmin w dziale informacje

Wiadomości Promocje Wydarzenia Finanse Nagrody

O firmie Garmin

Garmin International Inc. jest spółką zależną Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globalnego lidera nawigacji satelitarnej. Począwszy od 1989 r. firmy wchodzące w skład tej grupy projektują, produkują, wprowadzają na rynek, sprzedają urządzenia i aplikacje nawigacyjne, komunikacyjne oraz informacyjne, z których większość bazuje na technologii GPS. Produkty Garmin są używane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, marine, lotnictwie i zastosowaniach mobilnych, bezprzewodowych oraz OEM. Spółka Garmin Ltd. jest zarejestrowana w Szwajcarii, a jej główne podmioty zależne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i na Tajwanie.

Garmin Quickdraw Community: internetowy portal z bezpłatnymi mapami głębokości zbiorników wodnych

Garmin Quickdraw Community: internetowy portal z bezpłatnymi mapami głębokości zbiorników wodnych

2016-07-19 12:52:35

Quickdraw Community to nowa platforma, którą tworzą użytkownicy udostępniając i pobierając z niej bezpłatne mapy głębokości w jakości HD, które stanowią istotne uzupełnienie dla map Garmin. Korzystając z echosondy oraz bezpłatnego oprogramowania Quickdraw Contours, instalowanego na kompatybilnym ploterze nawigacyjnym, użytkownicy tworzą własne mapy głębokości z izobatami co 30 cm, na których oznaczać mogą dodatkowo interesujące ich miejsca połowu czy niebezpieczne punkty, takie jak np. zatopione obiekty. Platforma Quickdraw Community umożliwia łatwe i szybkie udostępnianie stworzonych map, a także pobieranie danych zamieszczonych tam przez innych. 

czytaj więcej
Clifton Pemble nowym CEO w Garmin

Clifton Pemble nowym CEO w Garmin

2012-12-17 16:27:00

Garmin, producent nawigacji poinformował, że Clifton Pemble zastąpi współzałożyciela firmy Min Kao i zostanie nowym Prezesem Zarządu. Pemble dołączył do Garmin w 1989 roku jako jeden z pierwszych inżynierów firmy, ostatnio pełnił obowiązki COO (od października 2007 r.), "nową rolę" w firmie rozpocznie 1 stycznia 2013 roku. Natomiast Kao przejmie rolę prezesa wykonawczego i nadal będzie pełni funkcję przewodniczącego rady.

czytaj więcej
Zmiany w sieci dystrybucji Garmin w Polsce

Zmiany w sieci dystrybucji Garmin w Polsce

2012-03-19 14:06:00

GARMIN Polska Sp. z o.o. przedstawiciel producenta zaawansowanych rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej oraz EXCEL - Systemy Nawigacyjne podjęły decyzję o zakończeniu współpracy. Tym samym, z dniem 17 marca 2012 firma EXCEL - Systemy Nawigacyjne nie należy już do grona dystrybutorów marki GARMIN - informuje polski oddział producenta.

czytaj więcej
Garmin oficjalnym dostawcą nawigacji dla 34. regat o Puchar Ameryki

Garmin oficjalnym dostawcą nawigacji dla 34. regat o Puchar Ameryki

2011-07-29 07:57:00

Garmin ma przyjemność poinformować o otrzymaniu zaszczytnego tytułu oficjalnego dostawcy systemów kompleksowej nawigacji i komunikacji morskiej dla 34 regat o Puchar Ameryki. W ramach podpisanej umowy partnerskiej Garmin udostępni kompleksowe systemy nawigacji i komunikacji morskiej, w tym wielokrotnie nagradzane, wielofunkcyjne plotery z dotykowym wyświetlaczem (MFD) z serii GPSMAP 7000. Produkty Garmin znajdą się na wyposażeniu jednostek klasy AC45, AC72 biorących udział w Louis Vuitton Cup oraz w finałowych regatach o Puchar Ameryki.

czytaj więcej
Garmin

Garmin rozpoczyna współpracę z Komsa Polska

2011-06-22 11:55:54

Oddział Garmin Polska informuje o rozpoczęciu współpracy z firmą Komsa Polska. Tym samym, z dniem 15 czerwca 2011 Komsa dołącza do grona autoryzowanych dystrybutorów urządzeń firmy Garmin.

czytaj więcej
Garmin

Garmin ogłasza podpisanie umowy o przejęciu Navigon

2011-06-15 14:49:31

Firmy Garmin Ltd. i Navigon AG informują o podpisaniu umowy przejęcia, w ramach której Navigon AG, właściciel marki Navigon, staje się spółką zależną od Garmin Ltd.

czytaj więcej
Garmin

Garmin kończy współpracę z firmą Bajtel

2011-02-01 11:27:00

Oddział Garmin Polska informuje o zakończeniu współpracy z firmą Bajtel. Od dnia 2 marca 2011r. Bajtel nie będzie należał już do grona dystrybutorów marki Garmin.

czytaj więcej
Geocaching- poznaj smak przygody

Geocaching- poznaj smak przygody

2010-12-23 09:09:00

Garmin, globalny lider w dziedzinie nawigacji satelitarnej poinformował o uruchomieniu bezpłatnego serwisu społecznościowego OpenCaching.com, który dedykowany jest fanom geocachingu z całego świata. Ta forma spędzania wolnego czasu - aktywnie i na świeżym powietrzu - zyskuje na popularności również w Polsce. Geocaching łączy w sobie odkrywanie ciekawych miejsc, walory edukacyjne oraz elementy przygody.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P