Garmin

Garmin w dziale AGD

Sokowirówki Inne

Garmin w dziale RTV

Car-Audio Inne Kamery GPS Akcesoria GPS

Garmin w dziale komputery

Aplikacje

Garmin w dziale informacje

Wiadomości Promocje Wydarzenia Finanse Nagrody

O firmie Garmin

Garmin International Inc. jest spółką zależną Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globalnego lidera nawigacji satelitarnej. Począwszy od 1989 r. firmy wchodzące w skład tej grupy projektują, produkują, wprowadzają na rynek, sprzedają urządzenia i aplikacje nawigacyjne, komunikacyjne oraz informacyjne, z których większość bazuje na technologii GPS. Produkty Garmin są używane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, marine, lotnictwie i zastosowaniach mobilnych, bezprzewodowych oraz OEM. Spółka Garmin Ltd. jest zarejestrowana w Szwajcarii, a jej główne podmioty zależne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i na Tajwanie.

Garmin w indeksie giełdowym S&P 500

Garmin w indeksie giełdowym S&P 500

2013-01-15 15:07:00

Garmin wchodzi do indeksu S&P 500. Jest to indeks pięciuset firm z wiodących branż o największej kapitalizacji rynkowej. "Indeks S&P 500 jest powszechnie uznawany za wskaźnik tendencji na amerykańskim rynku akcji, i jest to dla nas zaszczyt być wymienianym wśród jednych z najbardziej rozpoznawalnych i trwałych marek na świecie", mówi dr Min Kao, jeden ze współzałożycieli firmy Garmin. "Jest to wyraz ogromnego uznania dla naszej firmy i jej zaangażowania w długoterminowy zrównoważony wzrost. Chcielibyśmy bardzo podziękować naszym partnerom i współpracownikom za ich wkład w osiągnięcie tego sukcesu."

czytaj więcej
Garmin

Garmin przejął firmę Nexus Marine AB

2012-10-22 11:15:00

Garmin ogłasza, że spółka wzbogaciła się o firmę Nexus Marine AB, prywatnego projektanta i producenta oprzyrządowania jachtów. Informacja ta została upubliczniona w trakcie targów Southhampton Boat Show, odbywających się w dniach 14-23 września 2012 roku.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P