De'Longhi

De'Longhi w dziale informacje

Wywiady Wiadomości Promocje Nagrody Wydarzenia
Elegancki wygląd przepustką do sukcesu? - De'Longhi Stirella VVX1650G

Elegancki wygląd przepustką do sukcesu? - De'Longhi Stirella VVX1650G

2011-06-28 14:58:00

Dla nikogo z nas nie jest tajemnicą, iż schludny, elegancki wygląd ma znaczenie - mogąc być przepustką do życiowych sukcesów. Aby perfekcyjny wizerunek nie kosztował jednak zbyt wiele pracy i mnóstwa wyrzeczeń warto jest skusić się na dobrej, jakości sprzęt do pielęgnacji ubrań. De’Longhi w służbie wszystkim zapracowanym miłośnikom nieskazitelnego wyglądu stworzyło profesjonalny, niezwykle łatwy w obsłudze system do prasowania StirellaVVX 1650G.

czytaj więcej
Systemy do prasowania De’Longhi: w służbie zapracowanej ludzkości

Systemy do prasowania De’Longhi: w służbie zapracowanej ludzkości

2011-05-31 11:53:00

Współczesny człowiek po prostu musi wyglądać dobrze, zarówno w pracy, w domu jak i na rodzinnym spacerze. Tylko co zrobić, gdy natłok obowiązków nie pozwala skupić się na tak przyziemnych obowiązkach jak dbałość o garderobę? Na ratunek zapracowanej ludzkości przychodzą nowe systemy do prasowania De’Longhi, które w prosty i szybki sposób pomogą uporać się z tą nielubianą przez wielu czynnością.

czytaj więcej
De'Longhi: Idealna pani domu

De'Longhi: Idealna pani domu

2011-05-18 07:36:00

Bycie gospodynią stało się modne! Niegdyś idealna pani domu była zapracowaną i wiecznie zmęczoną kobietą. Jednak czasy się zmieniły, a nowe technologie i unowocześnienia działają obecnie w służbie prawdziwej kobiecości. DeLonghi wie o tym doskonale i pracując nad nowym żelazkiem dołożyło wszelkich starań, aby każda kobieta dzięki swemu idealnemu żelazku stała się równie idealną gospodynią , nie tracąc przy tym czasu i energii.

czytaj więcej
Najwyższa jakość prasowania De’Longhi

Najwyższa jakość prasowania De’Longhi

2011-02-16 13:20:00

Urządzenia De’Longhi spełniają obietnicę zawartą w sloganie marki - „Living innovation”. Bezapelacyjnie zapewniają najwyższą efektywność codziennych, domowych czynności. W ostatnich tygodniach, docenione zostały systemy do prasowania, których wyjątkowa skuteczność i wydajność została potwierdzona w testach, przeprowadzonych przez niezależny, niemiecki instytut badawczy i certyfikujący - SLG. System do prasowania De’Longhi VVX1870GAT znokautował produkty konkurencji niemal we wszystkich kategoriach.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P