Jura

Jura w dziale AGD

Ekspresy wolnostojące Akcesoria
Szwajcarska perfekcja kawy w Twojej kuchni

Szwajcarska perfekcja kawy w Twojej kuchni

2013-10-04 09:54:00

Kawa od wieków jest jedną z najpopularniejszych używek na świecie. Powstaje na skutek palenia ziaren kawowca, które następnie są mielone lub poddawane instantyzacji. Zwykle podaje się ją na gorąco, jednak w sezonie letnim, gdy nastają upały, dużą popularnością cieszy się kawa mrożona.

czytaj więcej
JURA ENA Mirco 9 One Touch

JURA ENA Mirco 9 One Touch

2011-10-21 09:20:00

Najnowszy produkt z serii JURA ENA. Jest o 11% mniejszy niż standardowe modelu z serii JURA ENA. Jest to możliwe dzięki nowo opracowywanemu modułu zaparzającego, który przyrządzi idealne espresso. JURA ENA Micro 9 One Touch doskonale sprawdzi się w małych mieszkaniach i sprosta wyzwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

czytaj więcej
Jura Impressa J9 One Touch TFT - najnowszy i najlepszy ekspres w linii J

Jura Impressa J9 One Touch TFT - najnowszy i najlepszy ekspres w linii J

2011-07-18 12:29:00

Koncepcja obsługi nie może być prostsza lub bardziej intuicyjna. Wystarczy obrócić pokrętło Rotary Switch aby wybrać jedną z wyświetlanych na wyświetlaczu kompozycji kawowych i potwierdzić naciskając na pokrętło od góry. Pozostaje nam już tylko usiąść wygodnie i rozkoszować się smakiem. Jest rzeczą oczywistą w ekspresach automatycznych, że po naciśnięciu jednego przycisku przygotowywane są w pełnym zakresie napoje kawowe od latte macchiato po ristretto bez konieczności przesuwania filiżanki.

czytaj więcej
Ekspres do kawy: Jura Impressa Z7 ALU 2010

Ekspres do kawy: Jura Impressa Z7 ALU 2010

2011-03-16 11:45:00

Zarówno pod względem trwałości, użytych materiałów jak też wzornictwa, Impressa Z7 Alu nie ma sobie równych w swojej klasie. Podwójny system grzewczy, możliwość zrobienia napojów typu cappuccino czy latte macchiato po naciśnięciu jednego przycisku z jednej wylewki, to rzadko spotykane rozwiązanie nawet w ekspresach z najwyższej półki. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby ekspres zaciągnął i spienił mleko, następnie z tej samej wylewki poleci zaprogramowana ilość kawy bez konieczności przesuwania filiżanki.

czytaj więcej
Ekspres Jura Impressa J9 One Touch

Ekspres Jura Impressa J9 One Touch

2011-01-25 15:10:00

Oto nowe urządzenie z linii luksusu - Impressa J9 One Touch. Dzięki funkcji One-Touch Cappuccino Twój ekspres już za jednym dotknięciem zabierze Cię w świat luksusu i wygody. Swobodne dokonywanie wyboru w zakresie ilości mielonej kawy (5 - 16g na porcję) sprawi, że specjały mleczne uzyskają typowy, intensywny smak espresso. W zestawie znajdziesz dwa cappuccino spieniacze: jeden do filiżanek do wysokości 11 cm, drugi do szklanek latte do wysokości 15 cm.

czytaj więcej
Schładzarka do mleka Jura Cool Control

Schładzarka do mleka Jura Cool Control

2011-01-10 09:49:00

Upewnij się, że mleko zawsze pozostaje odpowiednio schłodzone. Bez użycia freonu, Cool Control od JURA jest w stanie schłodzić mleko do 25 ° C poniżej temperatury otoczenia. To Inteligentne urządzenie zachowuje mleko w optymalnym zakresie temperatur - nie tylko zapobiega przypadkowemu zamrożeniu mleka, ale także przyczynia się do oszczędzania energii.

czytaj więcej
Ekspres do kawy Jura ENA 9 OneTouch

Ekspres do kawy Jura ENA 9 OneTouch

2011-01-03 12:35:00

Ekspres dedykowany jest dla osób poszukujących przełomowych i bardziej zaawansowanych możliwości. ENA 9 One Touch jest najwęższym ekspresem na rynku, który pozwala przygotować latte macchiato i cappuccino za dotknięciem przycisku, bez konieczności przesuwania szklanki lub filiżanki. To idealne urządzenie, w którym minimalizm idzie w parze z ogromnymi możliwościami.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P