Kenwood

Kenwood w dziale informacje

Nagrody Wydarzenia Promocje
Jesienny powiem kolorów w ofercie Kenwood

Jesienny powiem kolorów w ofercie Kenwood

2011-10-18 18:21:00

Jesień wcale nie musi być smutna, szara i melancholijna - wręcz przeciwnie, może przejawiać się prawdziwą wariacją barw, co udowodniła marka Kenwood wprowadzając na rynek nową serię śniadaniową BOUTIQUE. Podążając wprost za moda ze światowych wybiegów, w nowej linii śniadaniowej BOUTIQUE królują takie kolory jak: żółć, pomarańcz, magenta, niebieski i zieleń. Tym samym, każdy kto ceni design i styl, lubi być trendy i stawia na wyraźny akcent z pewnością odnajdzie w nowej kolekcji coś dla siebie.

czytaj więcej
Maszynka do lodów Kenwood IM250

Maszynka do lodów Kenwood IM250

2011-05-11 15:32:00

Wielkimi krokami zbliża się do nas lato i coraz trudniej jest odmówić naszym pociechom kolejnych porcji lodów. Skoro i tak walkę o lody z pewnością i w tym sezonie wygrają najmłodsi, to my rodzice możemy zadbać, jedynie o dobór świeżych i właściwych składników i zacznijmy serwować lody we własnym domu. Dzięki urządzeniom takim jak Kenwood IM250 domowy wyrób lodów jest bajecznie prosty, a ty masz zawsze pełną kontrolę nad składnikami i wiesz, co zjadają twoje pociechy w postaci lodowego deseru.

czytaj więcej
Linia śniadaniowa Kenwood kMix

Linia śniadaniowa Kenwood kMix

2010-10-20 10:44:00

Projektanci urządzeń AGD zatrudniają artystów i projektantów, których zadaniem jest projektowanie rzeczy zwykłych tak, aby stały się niezwykłymi i mogły sprostać gustom najbardziej wymagających klientów - dla których styl to ważny element życia.

czytaj więcej
Prawdziwa rewolucja w kuchni, czyli koniec z obieraniem ziemniaków

Prawdziwa rewolucja w kuchni, czyli koniec z obieraniem ziemniaków

2010-08-26 18:31:00

Coraz więcej kuchennych czynności powierzamy sprytnym urządzeniom i nikogo już dziś nie dziwi blender, mikser czy robot kuchenny. Ale przystawka do obierania ziemniaków to prawdziwa rewolucja. Najczęściej wykonywana kuchenna czynność i szczerze nie-lubiana przez wielu z nas nie musi być już dłużej zmorą przygotowań każdego obiadu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P