Melitta

Melitta w dziale AGD

Ekspresy wolnostojące
Ekspres do kawy Melitta Caffeo Lounge

Ekspres do kawy Melitta Caffeo Lounge

2011-03-18 10:37:00

Radość picia kawy oraz niesamowite doznania dla wszystkich zmysłów - to właśnie to naprzeciw czemu wychodzi Melitta CAFFEO LOUNGE, w pełni automatyczny ekspres do kawy. Niespotykana rozmaitość i różnorodność doznań gwarantowane. Pyszne kawowe specjały - z cudowną, delikatną mleczną pianką lub bez niej - są teraz tak proste do przygotowania. Gwarantuje to prosta i nieskomplikowana obsługa. Malitta CAFFEI® Lounge® zachwyca i przekonuje wyrafinowanymi cechami, eleganckim designem oraz wysoką jakością wykonania.

czytaj więcej
Ekspres do kawy Melitta Caffeo Solo

Ekspres do kawy Melitta Caffeo Solo

2011-03-12 20:09:00

Główną zaletą Solo są małe gabaryty, szerokość ekspresu wynosi jedynie 20 cm. Jest to najcieńszy automatyczny ekspres do kawy na rynku. Melitta Caffeo Solo to w pełni automatyczny ekspres do kawy, który oferuję doskonałą technologię parzenia czystej kawy, ze świeżo zmielonych ziaren.

czytaj więcej
Ekspres do kawy Melitta Caffeo CI

Ekspres do kawy Melitta Caffeo CI

2011-03-07 07:37:00

Melitta Caffeo CI to ekspres do kawy, który korzysta z najnowszych technologii. Wszystko zaczyna się od wylewki kawy, która nie tylko służy do przyrządzania kaw czarnych, ale także jest odpowiedzialna za dozowania mleka spienionego i niespienionego. Również Melitta przewidziała możliwość regulacji wylewki kawy do 14 cm, dzięki temu idealnie będą pasować wysokie szklanki do kaw latte.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P