Sweex

Sweex w dziale GSM

Akcesoria GSM

Sweex w dziale informacje

Promocje Wiadomości
Sweex Adaptery Powerline - sieć LAN w domu lub biurze

Sweex Adaptery Powerline - sieć LAN w domu lub biurze

2012-05-31 23:08:00

W ofercie Sweex pojawiły się nowe produkty sieciowe z serii Connected Home - Powerline 200 Adapter w wersji pojedynczej, podwójnej i potrójnej. Urządzenia Powerline pozwalają na zamianę standardowej instalacji elektrycznej w połączenie sieciowe. Użycie sieci elektrycznej jako komputerowej jest bardzo proste i wymaga jedynie podłączenia adapterów Powerline do wybranych wtyczek. Maksymalny zasięg sieci to 200m, więc z powiedzeniem technologię Powerline można wykorzystać w każdym domu.

czytaj więcej
Sweex: karty sieciowe do zadań specjalnych

Sweex: karty sieciowe do zadań specjalnych

2011-08-22 13:58:00

Firma Sweex wprowadza na polski rynek nową serię bezprzewodowych kart sieciowych. Wśród nowości znalazły się urządzenia, które powinny zainteresować użytkowników poszukujących niestandardowych rozwiązań - warto wspomnieć o karcie Wireless 150N Nano (która po podłączeniu do portu USB praktycznie nie wystaje z obudowy komputera) czy Wireless 150N Adapter XR (karta USB z wydajną anteną, idealną w przypadku słabego sygnału WiFi).

czytaj więcej
Connected Home, czyli sieci dla estetów od Sweex

Connected Home, czyli sieci dla estetów od Sweex

2011-07-11 13:20:00

W ofercie firmy Sweex pojawiła się nowa linia urządzeń sieciowych, zaprojektowanych z myślą o użytkownikach, którym zależy na wygodnej konfiguracji i interesującym wzornictwie. Wszystkie produkty z serii Connected Home, m.in. routery WiFi, karty sieciowe oraz switche, doskonale ze sobą współpracują i świetnie wyglądają.

czytaj więcej
Nowe routery WiFi Sweex - nowoczesność i eleganckie wzornictwo

Nowe routery WiFi Sweex - nowoczesność i eleganckie wzornictwo

2011-05-16 09:56:00

Sweex wprowadza do oferty nowe, bezprzewodowe routery - modele 300N oraz 150N. Urządzenia wyróżniają się niecodzienną, bardzo elegancką obudową oraz bogatym zestawem funkcji. Nowości są elementem konceptu Connected Home (Dom w sieci) firmy Sweex, którego założenia ogniskują się przede wszystkim na "sieciowych" potrzebach klientów. Co ważne, routery objęte są... 12-letnią gwarancją.

czytaj więcej
Domowe centrum sieciowe w minutę

Domowe centrum sieciowe w minutę

2010-12-10 17:02:00

Zamiast tonąć w gąszczu kabli, warto zastanowić się nad zakupem jednego z urządzeń rodziny Sweex Powerline 200 Adapter. Dostępne w wersjach 1 i 3 portowych adaptery pozwalają stworzyć sieć łączącą komputery, nowoczesne konsole do gier i multimedialne odtwarzacze wideo, zapewniając im dostęp do internetu po podłączeniu routera czy modemu do jednego z adapterów.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P