Panasonic

Panasonic w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Panasonic ET-UW100 - nowa wersję transmitera łączności bezprzewodowej

Panasonic ET-UW100 - nowa wersję transmitera łączności bezprzewodowej

2012-09-27 15:27:00

Panasonic wprowadził na polski rynek nową wersję transmitera ET-UW100, który został stworzony z myślą o szybkiej i prostej łączności bezprzewodowej pomiędzy komputerami a projektorami lub monitorami firmy Panasonic. Urządzenie zapewnia nawet sześciokrotnie szybszą transmisję danych oraz jednoczesne wyświetlanie obrazów z 16 komputerów. Transmiter jest kompatybilny zarówno z systemem Windows jak i Mac OS.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P