Panasonic

Panasonic w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Sześć nowych monitorów 4K od Panasonic

Sześć nowych monitorów 4K od Panasonic

2018-02-12 14:23:33

Na targach ISE w Amsterdamie zadebiutowała nowa linia profesjonalnych ekranów Panasonic o rozdzielczości 4K. Składa się ona z sześciu modeli o przekątnych od 43 do 86 cali. Linia EQ1 obejmuje sześć podstawowej klasy modeli LCD. Ekrany wyróżnia jasność na poziomie 350 cd/m2, co pozwala na ich instalację w jasnych centrach handlowych, galeriach, salach konferencyjnych i wykładowych. Dwa największe modele (75- i 80-calowy) zostały wzbogacone o technologię IPS (ang. In-Plane Switching), która zapewnia wierne odwzorowanie kolorów i doskonałą widoczność przy różnych kątach patrzenia.

czytaj więcej
Panasonic zaprezentował ściany wideo obsługujące daisy-chain 4K

Panasonic zaprezentował ściany wideo obsługujące daisy-chain 4K

2017-02-16 13:06:00

Panasonic zapowiedział podczas ISE 2017 wprowadzenie na rynek nowej linii monitorów LCD do tworzenia ścian wideo. Urządzenia z serii LFV8 do połączeń daisy-chain wykorzystują interfejs DisplayPort i zapewniają wyświetlanie obrazu o rozdzielczości 4K dla konfiguracji 2x2 lub wyższych.

czytaj więcej
Panasonic: nowe wyświetlacze do ścian wideo o ultracienkiej ramce

Panasonic: nowe wyświetlacze do ścian wideo o ultracienkiej ramce

2015-12-17 07:13:02

Panasonic zaprezentował dwa nowe wyświetlacze LED Full HD do tworzenia wielkoformatowych ścian wizyjnych. Urządzania będzie wyróżniać najcieńsza na rynku 3,5-milimetrowa ramka oraz możliwość ciągłej pracy 24/7. Do sprzedaży modele LFV60W i LFV6W trafią kolejno w grudniu br. i styczniu 2016 r.

czytaj więcej
Ponad 230 profesjonalnych monitorów Panasonic w sieci Geco

Ponad 230 profesjonalnych monitorów Panasonic w sieci Geco

2015-09-01 11:13:44

Czeska firma Geco, zajmująca się głównie dystrybucją prasy oraz wyrobów tytoniowych, już w 2012 r. rozpoczęła wdrażanie w swoich salonach profesjonalnych monitorów Panasonic. Podczas modernizacji salonów podjęto współpracę z firmą Glance Media, która jako optymalne rozwiązanie wybrała monitory Panasonic. W tym roku sieć zostanie rozbudowana o kolejne modele Panasonic TH-65LFE7 i TH-65LFE8 w celu zwiększenia liczby kampanii i jednocześnie obniżenia kosztów oraz nakładów pracy.

czytaj więcej
Bezpieczne drogi dzięki monitorom profesjonalnym Panasonic

Bezpieczne drogi dzięki monitorom profesjonalnym Panasonic

2014-08-04 12:37:10

Centrum Kontroli Operacyjnej firmy Brisa, największego operatora autostrad w Portugalii, wykorzystało profesjonalne monitory Panasonic do utworzenia ściany wizyjnej o powierzchni 40 m2. Urządzenia służą pracownikom przedsiębiorstwa do monitorowania sytuacji na ponad 1100 km dróg szybkiego ruchu.

czytaj więcej
Doskonała komunikacja wizualna z nowymi wyświetlaczami Panasonic

Doskonała komunikacja wizualna z nowymi wyświetlaczami Panasonic

2014-07-14 13:05:19

Wyświetlacze z serii LFC70 są zgodne z technologią bezprzewodową nowej generacji Miracast™. Pozwala ona na bezproblemowe i błyskawiczne przesyłanie materiałów, w tym plików wideo Full HD z urządzeń kompatybilnych ze standardem Miracast. Oprócz tego monitory są zgodne z dedykowanymi aplikacjami, które umożliwiają bezprzewodową transmisję danych z urządzeń przenośnych oraz komputerów. Dla urządzeń działających w oparciu o system iOS przeznaczona jest aplikacja Panasonic Wireless Projector. Z kolei użytkownicy komputerów PC mogą wykorzystać program Panasonic Wireless Manager.

czytaj więcej
Panasonic z nową serią interaktywnych monitorów LED

Panasonic z nową serią interaktywnych monitorów LED

2014-05-15 15:03:00

Panasonic wprowadził na rynek serię interaktywnych monitorów z podświetleniem LED o nazwie LFB70. Nowa linia obejmuje urządzenia o przekątnych - 80, 65 i 50 cali, oferujące wysoką jakość wyświetlanego obrazu. Monitory, które swoją rynkową premierę miały podczas lutowych targów ISE, są przeznaczone dla zastosowań biurowych w firmach oraz sektora edukacji.

czytaj więcej
Panasonic przedstawia wytrzymały 47-calowy monitor zewnętrzny Full HD

Panasonic przedstawia wytrzymały 47-calowy monitor zewnętrzny Full HD

2014-05-06 14:12:00

Panasonic wprowadził na rynek monitor LED Full HD TH-47LFX60 - odporny na deszcz, pył oraz światło słoneczne. Urządzenie zostało stworzone z myślą o rynku Digital Signage i jest przeznaczone do wykorzystania na otwartym powietrzu.

czytaj więcej
Panasonic wprowadził monitor profesjonalny o ultracienkiej ramce

Panasonic wprowadził monitor profesjonalny o ultracienkiej ramce

2014-04-17 12:53:00

Monitor TH-47LFV5 z podświetleniem LED wyróżnia się wyjątkowo cienką ramką o grubości 4,9 mm (odległość między ekranami), pozwalającą na tworzenie ścian wizyjnych bez widocznych przerw między ekranami. Model uzupełnia linię, obejmującą 55-calowy TH-55LFV50 (wersja oferująca wysoką jasność obrazu dedykowana dla handlu detalicznego) i TH-55LFV5 (wersja matowa przeznaczona do centrów transmisyjnych, studiów telewizyjnych i wynajmu). 

czytaj więcej
Kompleksowa oferta systemów wizualnych Panasonic zaprezentowana  na targach ISE

Kompleksowa oferta systemów wizualnych Panasonic zaprezentowana na targach ISE

2014-02-10 13:59:00

Podczas targów ISE 2014 Panasonic przedstawił możliwości praktycznego zastosowania szerokiej gamy profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych. Wśród nich znalazły się projektory i monitory przeznaczone do zastosowania w sektorze korporacyjnym, edukacji, handlu detalicznym, jak również podczas wystaw czy imprez masowych.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P