Panasonic

Panasonic w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Energooszczędne urządzenia dla domu od Panasonic

Energooszczędne urządzenia dla domu od Panasonic

2015-04-22 13:55:00

Na całym świecie obchodzony jest dziś Dzień Ziemi, którego celem jest promowanie zrównoważonego rozwoju oraz działań prowadzonych w zgodzie z naturą. Firma Panasonic, uznana w 2014 r. za najbardziej ekologiczną markę technologiczną według rankingu „Best Global Green Brands”, posiada w swojej ofercie szereg urządzeń AGD, które dzięki innowacyjnym rozwiązaniom pozwalają ograniczyć zużycie energii nie tylko od święta, lecz przede wszystkim przy codziennym użytkowaniu sprzętów. W dłuższej perspektywie przekłada się to także na wymierne oszczędności dla domowego budżetu.

czytaj więcej
Panasonic rozszerza ofertę lodówko-zamrażarek z technologią Advanced Freshness

Panasonic rozszerza ofertę lodówko-zamrażarek z technologią Advanced Freshness

2015-02-23 15:17:42

Modele NR-BN34EX1, NR-BN31EX1 i NR-BN31EW1 wyposażono w opracowane przez firmę Panasonic funkcje, które sprawiają, że żywność dłużej pozostaje świeża. Te lodówko-zamrażarki są idealne dla konsumentów dbających o zdrowie. Warzywa i owoce, które nie są przechowywane w idealnych warunkach, szybko tracą wartości odżywcze. Nadmierna wilgoć powoduje kondensację, a ta — obniżenie wartości świeżych produktów rolnych. Z kolei jeśli wilgotność jest zbyt niska, owoce i warzywa szybko wysychają.

czytaj więcej
Lodówko-zamrażarki NR-BN34FX1, NR-BN34FW1, NR-BN34AS1 i NR-BN34AW1

Lodówko-zamrażarki NR-BN34FX1, NR-BN34FW1, NR-BN34AS1 i NR-BN34AW1

2014-03-24 17:16:00

Panasonic zapowiedział poszerzenie swojej linii lodówko-zamrażarek o modele BN34FX1, BN34FW1, BN34AS1 i BN34AW1. Dwudrzwiowe urządzenia o wysokości dwóch metrów zaprojektowano tak, aby były praktyczne, a jednocześnie stylowe. Wszystkie modele są wyposażone w technologie VitaminLED, FreshCase, ChillerCase, HygieneAir i Flashfreeze, gwarantujące świeżość żywności, oraz przedziały Flexlift, MaxiBox i Slide’n’Store, które zapewniają maksimum miejsca na przechowywanie produktów.

czytaj więcej
Panasonic zapowiada nową serię chłodziarko-zamrażarek zapewniających optymalną jakość żywności i maksymalny okres przechowywania

Panasonic zapowiada nową serię chłodziarko-zamrażarek zapewniających optymalną jakość żywności i maksymalny okres przechowywania

2013-09-05 10:33:00

Panasonic poinformował o poszerzeniu swojej europejskiej oferty chłodziarko-zamrażarek o modele NR-BN31AS1 (z wykończeniem ze stali nierdzewnej) oraz NR-BN31AW1 (biały). Dwudrzwiowe chłodziarko-zamrażarki wyposażono w technologie HygieneAir, Fresh Case, Chiller Case i Flash Freeze firmy Panasonic, dzięki którym żywność zachowuje dłużej świeżość. Ilość miejsca do przechowywania żywności maksymalizują ponadto komory FlexLift i Slide’N’Store.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P