Panasonic

Panasonic w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Najnowszy wytrzymały Panasonic Toughbook CF-54 z kartą graficzną AMD FirePro M5100

Najnowszy wytrzymały Panasonic Toughbook CF-54 z kartą graficzną AMD FirePro M5100

2015-02-21 12:34:06

Firma AMD ogłosiła, że Panasonic wybrała profesjonalne mobilne karty graficzne AMD FirePro™ M5100, aby zapewnić często przemieszczającym się użytkownikom nowych notebooków Panasonic Toughbook CF- 54 jakość, wydajność i innowacyjność w różnych środowiskach pracy1. Ten wyposażony w kartę graficzną AMD FirePro™ model komputera został zaprojektowany tak, aby zapewnić wyjątkową wydajność graficzną połączoną ze światowej klasy niezawodnością dla specjalistów w branży motoryzacyjnej, telekomunikacji, budownictwie, produkcji, górnictwie oraz przemyśle obronnym. Jest przewidziany także dla profesjonalistów, którzy wymagają przenośnych stacji roboczych zaprojektowanych do trudnych warunków bez względu na to, czy praca przebiega wewnątrz pomieszczeń, czy na zewnątrz.

czytaj więcej
Panasonic Toughbook CF-AX2 - wzmocniony ultrabook z Windows 8 Pro

Panasonic Toughbook CF-AX2 - wzmocniony ultrabook z Windows 8 Pro

2012-12-12 16:43:00

Panasonic rozszerza ofertę o Toughbooka CF-AX2 - wzmocniony ultrabook, który można przekształcić w tablet. Cienkie urządzenie, wyposażone w obrotowy, dotykowy ekran HD o przekątnej 11,6 cala, należy do najlżejszych w swojej klasie. Nowy Toughbook, działający w oparciu o system operacyjny Windows 8 Pro, został zaprojektowany z myślą m.in. o mobilnych pracownikach z branży handlowej oraz kadrze kierowniczej.

czytaj więcej
Panasonic poszerza ofertę o nowy, wzmacniany notebook-tablet z Windows 8

Panasonic poszerza ofertę o nowy, wzmacniany notebook-tablet z Windows 8

2012-10-26 14:31:00

Panasonic wprowadza CF-C2, nowy model wzmacnianego notebooka marki Toughbook, który można przekształcić w tablet. Został on zaprojektowany z myślą m.in. o mobilnych pracownikach z branży handlowej, ochrony zdrowia oraz inżynierach. Urządzenie, działające już w oparciu o system operacyjny Windows 8, znajdzie się w sprzedaży w grudniu 2012 r.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P