Panasonic

Panasonic w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Gotuj zdrowo z nowym Multicookerem od Panasonic

Gotuj zdrowo z nowym Multicookerem od Panasonic

2015-03-21 13:57:10

Kto z nas nie chciałby się zdrowo odżywiać, a przy tym nie spędzać całych dni w kuchni? Z nowym Multicookerem SR-TMX530 ten dylemat szybko przestanie męczyć zwolenników zdrowego trybu życia. Wielofunkcyjne urządzenie do gotowania od Panasonic, posiada 20 programów i szybko zastąpi cały arsenał kuchennych przyborów.

czytaj więcej
Wypiekacz do chleba firmy Panasonic

Wypiekacz do chleba firmy Panasonic

2015-02-23 15:27:31

Panasonic wprowadza nowy wypiekacz do chleba Panasonic Bread Maker (SD-ZB2512) z trzema dodatkowymi opcjami pieczenia. Należy on do rozszerzonej linii małego AGD pomagającego prowadzić zdrowy tryb życia. Najnowszy model umożliwia pieczenie smacznego chleba wiejskiego na zakwasie, chleba domowego i bułek na podstawie ulubionych przepisów.

czytaj więcej
Zdrowy chleb z wypiekacza

Zdrowy chleb z wypiekacza

2014-11-06 14:00:37

Obecnie w sklepach i w piekarniach mamy do wyboru wiele rodzajów różnorodnych wypieków. Decydując się na ich zakup zastanawiamy się, czy są one dobrej jakości oraz czy są smaczne. Co zatem możemy zrobić aby mieć pewność, iż pieczywo, które wybierzemy jest zdrowe i bez dodatku konserwantów? Podążając za trendem zdrowego trybu życia wiele osób dba dzisiaj także o odpowiednią dietę. Nawet w sklepie muszą dostosowywać się do swojego specjalnego menu. Wiąże się to oczywiście z lekturą etykiet i składów nawet na pieczywie, na co nie zawsze jest czas.

czytaj więcej
Panasonic Multicooker. Jedno urządzenie, 10 programów, setki możliwości

Panasonic Multicooker. Jedno urządzenie, 10 programów, setki możliwości

2014-03-11 11:09:00

Panasonic poszerza swoją ofertę AGD wprowadzając na rynek Multicooker SR-TMJ501. Jest to wielofunkcyjne urządzenie 5 w 1 do gotowania na parze, duszenia, smażenia, opiekania oraz pieczenia. Najnowsze urządzenie Panasonic stanie się niezastąpionym asystentem w każdym domu - wystarczy włożyć składniki do komory i nastawić odpowiedni program. 

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P