Panasonic

Panasonic w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Nowe możliwości projekcyjne z głowicą lustrzaną Panasonic

Nowe możliwości projekcyjne z głowicą lustrzaną Panasonic

2017-10-27 13:13:55

Panasonic poszerzył ofertę akcesoriów projekcyjnych o głowicę lustrzaną, czyli obsługiwane cyfrowo lustro, które umożliwia wyświetlanie obrazów, filmów i napisów zarówno na statycznych, jak i ruchomych powierzchniach. Modele z serii MH są dostępne na rynku od lipca br.

czytaj więcej
Panasonic wprowadza system wideodomofonowy oparty na protokole IP

Panasonic wprowadza system wideodomofonowy oparty na protokole IP

2017-05-09 13:28:37

Nowy model (VL-VN1900) współpracuje z wieloma urządzeniami, w tym kamerami CCTV, telefonami SIP i rejestratorami sieciowymi. Przy wykorzystaniu technologii Power over Ethernet system można podłączyć za pomocą pojedynczego kabla, co zmniejsza złożoność instalacji oraz jej koszt. System może wówczas obsługiwać do 2000 urządzeń SIP przy użyciu standardowego PoE z dodatkiem modułu sterującego.

czytaj więcej
Prosta migracja z systemów analogowych na IP z konwerterem Panasonic

Prosta migracja z systemów analogowych na IP z konwerterem Panasonic

2016-06-09 19:25:20

Po stronie nadajnika system wykorzystuje moduł WJ-PC200, zaś po stronie odbiornika: 1-kanałowy moduł WJ-PR201 lub 4-kanałowy moduł WJ-PR204. Zadaniem konwertera jest ułatwienie migracji z systemów analogowych na IP i tym samym zmniejszenie kosztów oraz przestrzeni potrzebnej do instalacji kamer sieciowych.

czytaj więcej
Panasonic aktualizuje system P2 Cast

Panasonic aktualizuje system P2 Cast

2015-09-22 11:23:38

Panasonic zapowiedział nową wersję systemu do produkcji materiałów wideo w chmurze P2 Cast. Rozwiązanie ma przyspieszyć i ułatwić produkcję wiadomości telewizyjnych. P2 Cast to system wykorzystujący możliwości sieciowe nowej generacji kamer Panasonic P2 HD. Rozwiązanie umożliwia przesyłanie materiałów nagranych w terenie do chmury, by były one natychmiast dostępne do przeglądania i montażu. W efekcie dostarczenie wiadomości na antenę odbywa się znacznie szybciej.

czytaj więcej
3D przez nowe okulary - Panasonic TY-EW3D2

3D przez nowe okulary - Panasonic TY-EW3D2

2010-10-21 08:26:00

Firma Panasonic wprowadziła do sprzedaży najnowszy model okularów 3D. Model TY-EW3D2 występuje w trzech rozmiarach S, M i L, dzięki czemu każdy użytkownik ma możliwość idealnie dopasować okulary dla siebie lub swoich bliskich by w komfortowych warunkach korzystać z możliwości jakie dają telewizory plazmowe VIERA 3D oraz odtwarzacze Blu-ray 3D.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P