Panasonic

Panasonic w dziale GSM

Telefony Smartfony Aplikacje

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Stylowa oprawa i wysoka jakość dźwięku od Panasonic

Stylowa oprawa i wysoka jakość dźwięku od Panasonic

2016-07-04 13:14:00

Firma Panasonic z przyjemnością ogłasza wprowadzenie na rynek nowych, wysokiej jakości słuchawek RP-HF500M o stylowym wzornictwie i doskonałych parametrach dźwiękowych. Słuchawki są wyposażone w mechanizm umożliwiający ich złożenie, by nie zajmowały dużo miejsca. Model HF500M to lekkie słuchawki nauszne zapewniające wysokiej jakości dźwięk o bogatym brzmieniu wzmocnionym przez 40-milimetrowe przetworniki z magnesami neodymowymi, wbudowanymi w duże nauszniki. Oryginalna ergonomiczna konstrukcja oraz luksusowo miękkie poduszki nauszników zapewniają idealne dopasowanie do kształtu głowy. Z kolei szeroki pałąk nie powoduje dyskomfortu nawet po wielogodzinnym słuchaniu.

czytaj więcej
Ciesz się muzyką w stylowej oprawie

Ciesz się muzyką w stylowej oprawie

2016-07-04 13:13:05

Firma Panasonic z przyjemnością ogłasza wprowadzenie na rynek nowych wysokiej jakości słuchawek RP-HF100 o stylowym wzornictwie, które można złożyć, by nie zajmowały dużo miejsca. Model HF100 to lekkie słuchawki nauszne zapewniające wysokiej jakości dźwięk o brzmieniu wzmocnionym          przez 30-milimetrowe przetworniki z magnesami neodymowymi, wbudowanymi w duże nauszniki. Oryginalna ergonomiczna konstrukcja oraz komfortowe poduszki nauszników zapewniają idealne dopasowanie do kształtu głowy. Po złożeniu na płasko i do środka słuchawki HF100 przybierają kompaktowy kształt, co ułatwia ich przenoszenie w podręcznym bagażu. Kabel o długości 1,2 m i płaskim profilu nie plącze się, a jego zewnętrzna izolacja zapewnia trwałość i odporność na przerwanie.

czytaj więcej
Audiofilskie słuchawki wysokiej rozdzielczości RP-HD6M

Audiofilskie słuchawki wysokiej rozdzielczości RP-HD6M

2016-07-04 13:11:34

W 2016 roku firma Panasonic wprowadza wysokiej jakości słuchawki HD6M jako model podstawowy z mikrofonem. Produkt należy do serii słuchawek nausznych zaprojektowanych pod kątem zapewnienia maksymalnej przyjemności odbioru dźwięku w wysokiej rozdzielczości. Słuchawki HD6M to nowość w serii produktów obsługujących dźwięk o wysokiej rozdzielczości. SłuchawkiHD6M, opracowane z wykorzystaniem doświadczeń zdobytych przy modelach HD10 i HD5, wyróżniają się zarówno wysoką jakością dźwięku, jak i znakomitym wzornictwem.

czytaj więcej
Panasonic

Zachwycająca jakość dźwięku z nowymi stylowymi słuchawkami Technics EAH-T700

2015-09-03 07:44:03

Podobnie jak we wszystkich urządzeniach HiFi wysokiej klasy marki Technics, również w nowych słuchawkach nausznych nie ma miejsca na kompromis, jeżeli chodzi o jakość dźwięku. Słuchawki zostały zaprojektowane dla najbardziej wymagających odbiorców muzyki.

czytaj więcej
Nowe słuchawki od Panasonic ze zoptymalizowanym modułem łączności

Nowe słuchawki od Panasonic ze zoptymalizowanym modułem łączności

2015-02-23 14:20:24

Model RP-HJX20 to pierwsze na świecie słuchawki douszne z głośnikami dwuosiowymi zaprojektowane pod kątem wytwarzania czystego i naturalnego dźwięku. Również model RP-HJX5 posiada douszną konstrukcję osiową zapewniającą mocny bas, a model nauszny RP-BTD5 jest wyposażony w szereg opcji umożliwiających bezprzewodowe połączenie słuchawek ze źródłem dźwięku.

czytaj więcej
Panasonic - słuchawki Bluetooth BTD10 oraz HC800

Panasonic - słuchawki Bluetooth BTD10 oraz HC800

2014-07-08 16:17:00

Z początkiem lipca miłośnicy muzyki najwyższej jakości otrzymali od firmy Panasonic nie lada prezent. Na polski rynek trafiły dwa modele słuchawek: BTD10 - pozwalające na bezprzewodowe słuchanie muzyki nawet do 30-godzin oraz HC800 - doskonale redukujące szumy.

czytaj więcej
Panasonic - słuchawki RP-BTGS10

Panasonic - słuchawki RP-BTGS10

2013-01-14 16:13:00

Słuchawki Panasonic RP-BTGS10 umieszczane są przed kanałem usznym, zamiast wewnątrz lub dookoła niego. Dźwięk w formie wibracji jest przenoszony za pośrednictwem kości bezpośrednio do nerwu słuchowego, zapewniając krystalicznie czyste brzmienie. Umieszczone poza uchem słuchawki Panasonic RP-BTGS10 nie blokują bębenka usznego, dzięki czemu można słuchać ulubionej muzyki, a jednocześnie słyszeć dźwięki z otoczenia. Przydaje się to szczególnie podczas pracy w biurze lub podczas biegania i jazdy rowerem — można wtedy słyszeć jednocześnie muzykę, głosy współpracowników, dzwonek telefonu czy klakson samochodu.

czytaj więcej
Nowe słuchawki Panasonic z serii HXD

Nowe słuchawki Panasonic z serii HXD

2012-08-22 09:54:00

Panasonic zaprezentował serię najnowszych słuchawek HXD, która obejmuje trzy różne modele — HXD3, HXD5 i HXD7W. HXD3: intrygujące połączenie materiałów HXD3 to minimalistycznie eleganckie słuchawki, w których obudowa z kolorowego metalu łączy się z matową ramką. Miękka, silikonowa poduszka jest wygodny i przylega do ucha. Słuchawki HXD3 są dostępne w pięciu kolorach i przypadną do gustu wielu miłośnikom muzyki.

 

 

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P