MPM

MPM w dziale informacje

Promocje Testy Wiadomości

O firmie MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi.

Kuchnia do kuchni. Sprzęt w stylu retro

Kuchnia do kuchni. Sprzęt w stylu retro

2017-09-20 13:18:42

Projektanci oraz architekci wnętrz coraz częściej zachęcają inwestorów, do aranżacji swojej kuchni w stylu retro. Jest on silnie związany z tradycją: pozwala nam poczuć się jak w domach, do których jesteśmy przywiązani, gdzie czujemy się wygodnie i bezpiecznie. Nawiązuje także do wyposażenia pałaców i domów szlacheckich, wyróżnia się pięknymi zdobieniami frontów i uchwytów.

czytaj więcej
Gotowanie w tradycyjnej odsłonie

Gotowanie w tradycyjnej odsłonie

2016-01-13 15:46:21

Dla osób, które są zwolennikami gotowania na ogniu firma MPM oferuje nową kuchnię gazowo-elektryczną MPM-62-KGE-08. Dzięki płycie gazowej codzienne gotowanie stanie się również mniej kosztowne, a duży piekarnik pozwoli wygodnie i szybko przygotować wypieki dla całej rodziny.

czytaj więcej
Klasyczna kuchnia elektryczna

Klasyczna kuchnia elektryczna

2015-10-01 13:00:15

W wielu przypadkach kuchenka ma po prostu umożliwiać gotowanie i pieczenie, liczy się przede wszystkim prostota i niewysoka cena. Urządzanie mieszkania studenckiego, wybieranie sprzętów do domku działkowego czy skromne umiejętności kucharskie - m.in. w tych przypadkach sprawdzi się nowy produkt MPM-52-KEE-07. Kuchnia elektryczna wyposażona w 4 duże pola grzewcze pozwala na przygotowanie nawet kilkudaniowego obiadu. Piekarnik, również zasilany prądem,
z ogrzewaniem górnym, dolnym oraz góra-dół ułatwia pieczenie ciast, mięs czy zapiekanek. Zamontowane oświetlenie jego wnętrza umożliwia monitorowanie, czy posiłek znajdujący się
w środku jest dokładnie wypieczony i gotowy do spożycia. Dodatkowo okno drzwi posiada specjalny system chłodzenia, który chroni przed przypadkowym oparzeniem. Natomiast, emaliowana powierzchnia ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.

czytaj więcej
Kuchenka gazowa w eleganckim i ekonomicznym wydaniu

Kuchenka gazowa w eleganckim i ekonomicznym wydaniu

2015-05-21 16:15:41

Upodobania dotyczące sposobów gotowania są bardzo indywidualne. Niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie smażenia mięsa i ryb, czy duszenia warzyw inaczej niż w żeliwnym garnku, na ogniu. Dlatego, firma MPM proponuje kuchenkę gazową MPM-51-KGF-23. To rozwiązanie również dla osób, które w kuchni posiadają wyłącznie przyłącze gazowe - piekarnik w nowym modelu też zasilany jest tym paliwem. Jednocześnie produkt pozwala zmniejszyć domowe rachunki, posiadając dobrą klasę efektywności energetycznej A.

czytaj więcej
Mały-Wielki piekarnik z dwupalnikową kuchenką

Mały-Wielki piekarnik z dwupalnikową kuchenką

2014-12-16 12:09:00

Wielofunkcyjność i oszczędność miejsca to atuty, z których na pewno ucieszą się posiadacze małych kuchni. Często byli zmuszeni do rezygnowania z dużych sprzętów, w tym piekarnika, z powodu braku miejsca. W efekcie skutkowało to ograniczonymi możliwościami przygotowania posiłków. Firma MPM wprowadza do swojej oferty rozwiązanie, dwa sprzęty w jednym - piekarnik elektryczny z dwupalnikową kuchenką MPE-04T.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P