MPM

MPM w dziale informacje

Promocje Testy Wiadomości

O firmie MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi.

Nowe modele odkurzaczy Bora

Nowe modele odkurzaczy Bora

2014-10-24 13:45:00

W powietrzu wraz z kurzem unoszą się liczne mikroorganizmy i pyłki, które podrażniają drogi oddechowe osób uczulonych. Roztocza wywołujące reakcje alergiczne rozwijają się w domowym otoczeniu, ponieważ żywią się głównie złuszczonym naskórkiem ludzkim. Ogrzewane powietrze dodatkowo wysusza śluzówki, co potęguje dyskomfort alergików. Ulgę domownikom przynosi wietrzenie pomieszczeń, jednak jest to pomoc doraźna. Nowe odkurzacze wodne Bora firmy MPM umożliwiają niemal całkowite pozbycie się kurzu z otoczenia, a jednocześnie zapewniają świeże i nawilżone powietrze w domu.

czytaj więcej
Odkurzacze wodne Bora firmy MPM

Odkurzacze wodne Bora firmy MPM

2013-10-24 13:22:00

Kurz jest siedliskiem roztoczy, które mogą wywoływać reakcje alergiczne, takie jak katar, kaszel i problemy z oddychaniem. Zwłaszcza małe dzieci odczuwają silny dyskomfort związany z objawami uczulenia. Dlatego ich rodzice powinni szczególnie zadbać o czystość w domu, co ułatwi odkurzacz wodny Bora 2 firmy MPM.

czytaj więcej
Mop parowy MPM-MUP-02

Mop parowy MPM-MUP-02

2013-05-29 17:49:00

Nowy produkt firmy MPM, dzięki ponad 100°C temperaturze mycia gwarantuje bezproblemowe usuwanie nawet uporczywego tłuszczu oraz dokładną dezynfekcję, bez konieczności używania detergentów. Pięć nakładek dołączonych do zestawu, umożliwia czyszczenie każdej, nawet trudno dostępnej przestrzeni. Natomiast specjalna rurka przedłużająca oraz nasadka do czyszczenia podłóg zamienią małe urządzenie w wygodny do obsługi mop parowy, którym bez obaw możemy czyścic laminaty, drewno, marmury, gumy, łupki, ceramikę i podłogi materiałowe. Moc pary można dowolnie regulować w zależności od indywidualnych potrzeb, a prawie 5-metrowy kabel zapewnia wygodne przemieszczanie się wraz z urządzeniem, bez konieczności zmieniania gniazdek.

czytaj więcej
MPM - odkurzacz wodny Bora 2

MPM - odkurzacz wodny Bora 2

2013-03-13 12:52:00

Alergicy i astmatycy muszą przebywać w czystym i bezpiecznym dla zdrowia mieszkaniu. Jednak nie można tego zapewnić jedynie odkurzając meble, czy dywany. Kurz intensywnie gromadzi się także na parkietach, kanapach i fotelach oraz łóżku. Swobodny oddech osobom wrażliwym na roztocza może zagwarantować jedynie wielofunkcyjny i wyposażony w filtry o najwyższym stopniu skuteczności odkurzacz. Bora 2 został wyposażony w innowacyjny filtr wodny i podwójny dyfuzor, które precyzyjnie eliminują zanieczyszczenia z odkurzanej powierzchni. Jednocześnie urządzenie działa jak nawilżacz powietrza, zapewniając jego czystość i odpowiednią wilgotność w mieszkaniu. Dodatkową barierę dla kurzu i roztoczy stanowi opracowany w NASA filtr Hepa. Jest on obecnie najdoskonalszym rozwiązaniem używanym do oczyszczania powietrza ze skutecznością na poziomie ponad 99%. Filtr Hepa można również skropić olejkiem zapachowym, dzięki czemu, po zakończeniu sprzątania w pomieszczeniu unosić się będzie ulubiony zapach świeżości.

czytaj więcej
Nowy odkurzacz MPM MOD-10

Nowy odkurzacz MPM MOD-10

2013-02-11 12:56:00

Nowy odkurzacz MPM MOD-10 umożliwia odkurzanie w dwóch modułach, jako pionowy odkurzacz do podłóg lub ręczny odkurzacz do małych powierzchni. Bezprzewodowy, zasilany akumulatorem ułatwia sprzątanie dużych powierzchni.

czytaj więcej
Odkurzacz Bora 2 marki MPM

Odkurzacz Bora 2 marki MPM

2012-10-22 17:49:00

Każdy, kto choć raz próbował pozbyć się kurzu i roztoczy wie, że nie jest to łatwe zadanie. Dbałość o czystość jest szczególnie ważna dla osób cierpiących na alergie lub dolegliwości oddechowe. Dlatego przy walce z brudem podstawą jest odpowiedni sprzęt. Najnowsza Bora opatrzona symbolem „2” pomoże skutecznie zadba o porządek.

czytaj więcej
Hydra Rain: odkurzacz marki MPM

Hydra Rain: odkurzacz marki MPM

2011-11-29 11:05:00

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Jest w tym wiele prawdy, jednak gdy ślady łap po listopadowym spacerze zdobią nie tylko dywan, ale i ulubiony fotel czy sofę, nawet najgłębsza przyjaźń może być wystawiona na ciężką próbę. Specjalistyczne czyszczenie jest drogie, kłopotliwe i nie zawsze dostępne. Poza plamami pozostaje również kwestia sierści, którą nasze pupile intensywnie gubią w okresie późnej jesieni, a która u wielu osób wywołuje reakcje alergiczną. Warto więc przyjrzeć się łatwym sposobom na sprzątanie wraz z odkurzaczem MPM Hydra Rain.

czytaj więcej
Koniec z jesienną alergią - odkurzacz BORA MOD-07

Koniec z jesienną alergią - odkurzacz BORA MOD-07

2011-10-12 11:03:00

Mimo braku pylenia okres jesienno-zimowy może być wbrew pozorom trudny dla alergików. Czyhające w domowym kurzu roztocza, uprzykrzają życie zarówno dorosłym, jak i dzieciom, powodując męczący katar, kaszel oraz duszności. Najprostszym i zarazem najskuteczniejszym rozwiązaniem jest pozbycie się z mieszkania przyczyny uciążliwych dolegliwości. Aby tego dokonać niezbędny jest nowoczesny, idealny dla alergików i astmatyków, odkurzacz z filtrem wodnym Bora.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P