MPM

MPM w dziale informacje

Promocje Testy

O firmie MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi.

MPM w trosce o każdy szczegół

MPM w trosce o każdy szczegół

2016-11-22 10:27:00

Nieodłącznym elementem świąt i Nowego Roku jest piękny stół, który zwykle kojarzy się z eleganckim, idealnie uprasowanym obrusem. Brzmi pięknie? Tylko, jak znaleźć na to czas? Z pomocą przychodzi marka MPM, która proponuje idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce szybko uporać się z tym dość uciążliwym obowiązkiem. Uniwersalny steamer do ubrań MZP-01 szybko i wygodnie usuwa zagniecenia ze wszystkich rodzajów tkanin, a co ważne, do jego użycia nie jest potrzebna deska do prasowania. 

czytaj więcej
Żelazko z generatorem pary pod ciśnieniem MZE-12

Żelazko z generatorem pary pod ciśnieniem MZE-12

2014-09-16 10:57:43

Nowe żelazko MZE-12 jest wyposażone w generator pary, który dostarcza stały strumień pary o mocy 80g/min. Umożliwia wygodne i szybkie prasowanie również w pionie. Duży, odłączany zbiornik wody zapewnia prasowanie przez nawet dwie godziny. W razie konieczności wodę można uzupełnić w trakcie pracy urządzenia. Urządzenie posiada system AUTO-SHUT OFF.

czytaj więcej
Żelazko parowe ze stopą anodowaną MZE-11

Żelazko parowe ze stopą anodowaną MZE-11

2014-05-16 12:20:00

Nowe żelazko parowe MZ-11 od firmy MPM wyposażone jest w anodowaną stopę odporną na zarysowania, zapewniającą łatwość czyszczenia i doskonały poślizg. Urządzenie posiada także niezwykle przydatną funkcję prasowania w pionie oraz system AUTO-SHUT OFF - strażak.

czytaj więcej
Żelazko MZE-08 firmy MPM

Żelazko MZE-08 firmy MPM

2013-02-20 13:11:00

Żelazko MZE-08 firmy MPM wyposażone w funkcję Auto-Shut Off (automatyczne wyłączenie urządzenia, gdy nie korzystamy z niego przez dłuższą chwilę), funkcję Anti-Drip (zabezpieczenie przed kapaniem wody, podczas prasowania garderoby w niskich temperaturach), a także funkcję samooczyszczania (Self Clean) oraz aktywny system antywapienny (Anti Calc).

czytaj więcej
MPM - żelazko MZE-04

MPM - żelazko MZE-04

2012-08-22 10:05:00

Żelazko MZE-04 firmy MPM wyposażono w funkcję Auto-Shut Off (elektroniczne bezpieczne wyłączenie urządzenia), funkcję Vertical Ironing (prasowanie w pionie) oraz idealnie wyprofilowany stożek Special Tip docierający do trudno dostępnych miejsc. Sprzęt wyposażono w szereg funkcji  jak Vertical Ironing - umożliwiająca prasowanie w pionie, bez potrzeby zdejmowania ubrań z wieszaka. Dotarcie do trudnodostępnych miejsc ułatwia ceramiczna stopa żelazka zakończona wyprofilowanym stożkiem Special Tip. Ponadto system Anti-Drip skutecznie zapobiega kapaniu wody podczas prasowania garderoby w niskich temperaturach.

czytaj więcej
Parowe żelazko turystyczne MZE-02

Parowe żelazko turystyczne MZE-02

2012-06-21 07:42:00

Turystyczne żelazko firmy MPM, dzięki niewielkiemu rozmiarowi, składanej rączce oraz długiemu przewodowi, jest idealnym towarzyszem podróży oraz strażnikiem dobrego wyglądu w każdej sytuacji. Mimo nie dużego rozmiaru, żelazko turystyczne MPM wyposażone jest w wiele niezbędnych funkcji gwarantujących, jakość prasowania na najwyższym poziomie.

czytaj więcej
Nowości MPM - żelazka z funkcją Auto-Shut Off

Nowości MPM - żelazka z funkcją Auto-Shut Off

2012-01-30 10:27:00

Każdy kiedyś zastanawiał się tuż po wyjściu z domu, czy na pewno wyłączył z prądu wszystkie używane przed momentem urządzenia, a następnie w pośpiechu wracał, aby to sprawdzić. Dzięki najnowszemu żelazku parowemu ze stopą ceramiczną firmy MPM z funkcją Auto-Shut Off (Strażak), będziemy mieć pewność, że zostanie ono automatycznie wyłączone w momencie, gdy nie będziemy z niego korzystać przez dłuższą chwilę.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P