MPM

MPM w dziale informacje

Promocje Testy

O firmie MPM

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi.

Nowe chłodziarki MPM

Nowe chłodziarki MPM

2017-10-24 07:36:00

Kompaktowe chłodziarki MPM zmieszczą się pod blatem kuchennym, dzięki czemu zaoszczędzone miejsce w kuchni możemy wykorzystać na przestrzeń roboczą. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie muszą przechowywać lub nie chcą magazynować bardzo dużej ilości żywności i mają kuchnie o mniejszej powierzchni.

czytaj więcej
Zamrażarka, która pomieści lato

Zamrażarka, która pomieści lato

2017-05-29 14:58:00

Największy problem lata? Pojemność! Bagażniki mają jej za mało by pomieścić „to co niezbędne” na wycieczkę, zawartość szklanek nie jest w stanie ugasić pragnienia, a opakowania kremów z filtrem okazują się puste wcześniej niż można by się tego spodziewać. Na większość problemów z pojemnością można przymknąć oko, jest jednak pewien wyjątek - działkowa zamrażarka.

czytaj więcej
Nowe chłodziarko-zamrażarki MPM

Nowe chłodziarko-zamrażarki MPM

2017-05-09 13:35:00

Chłodziarko-zamrażarki MPM-327-FF-23 oraz MPM-366-FF-21 to gwarancja jakości i funkcjonalności. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić segregowanie produktów. Cztery półki w głównej przestrzeni chłodziarki umożliwią przemyślany podział żywności. Wysuwane pojemniki doskonale sprawdzą się w przechowywaniu warzyw i owoców, izolując je od pozostałych produktów i czyniąc je łatwo dostępnymi. 

czytaj więcej
Dla prawdziwych miłośników wina

Dla prawdziwych miłośników wina

2016-10-05 11:11:38

Prawdziwi miłośnicy wina poświęcają wiele czasu na selekcję i zakup wyjątkowych produktów do swojej kolekcji. Lecz, aby cieszyć się pełnią smaku win należy pamiętać, że muszą być spełnione pewne warunki. Przede wszystkim niezbędne jest zapewnienie odpowiedniej temperatury przechowywania butelek z ulubionym trunkiem. Dla tych, którzy nie posiadają domowej piwniczki, dobrym rozwiązaniem jest nowa chłodziarka do wina marki MPM, która umożliwia łatwe i odpowiednie przechowywanie każdego rodzaju wina.

czytaj więcej
Lodówka idealna dla dużej rodziny

Lodówka idealna dla dużej rodziny

2016-08-22 13:27:00

Jeśli w gospodarstwie domowym przybywa osób to także ilość potrzebnego miejsca na przechowywanie żywności wzrasta, dlatego przed zakupem odpowiedniej lodówki należy zastanowić się jakim oczekiwaniom powinna ona sprostać. Optymalnymmodelem dla licznej rodziny jest nowa dwudrzwiowa, chłodziarko-zamrażarka MPM-517-BS-12 typu SIDE by SIDE, poza granicami naszego kraju znana także jako lodówka amerykańska.

czytaj więcej
Podróże małe i duże z chłodziarką MPM

Podróże małe i duże z chłodziarką MPM

2016-04-26 13:07:10

Maj to czas pierwszych urlopów i wypoczynku na świeżym powietrzu. Niezależnie, czy wybieramy się na działkę, czy w długą podróż samochodem, nowa chłodziarka turystyczna MPM-45-CBM-04 od firmy MPM pozwoli zabrać ze sobą zapasy żywności i schłodzonych napojów.

czytaj więcej
Chłodziarko-zamrażarka MPM-205-FF-12

Chłodziarko-zamrażarka MPM-205-FF-12

2015-11-16 14:43:00

Podstawowym wyposażeniem każdej kuchni jest lodówka, której wybór jest uzależniony od różnych potrzeb potencjalnego użytkownika. Małe urządzenia sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach, ale nie tylko. Dobrej jakości chłodziarki to także rozwiązanie dla tych, którzy poszukują dodatkowego sprzętu np. do spiżarni. Firma MPM prezentuje chłodziarko-zamrażarkę NO FROST 205-FF-12 - najmniejszy model na rynku polskim.

czytaj więcej
Chłodziarka z zamrażalnikiem dolnym FULL NO FROST model MPM-312-FF-02/AX

Chłodziarka z zamrażalnikiem dolnym FULL NO FROST model MPM-312-FF-02/AX

2015-08-13 14:14:08

Pojemność 312 litrów nowej chłodziarki z zamrażalnikiem MPM umożliwi przechowanie produktów spożywczych potrzebnych do przygotowania posiłków na kilka dni. Wysoka zdolność zamrażania (9,0 kg/24 h) pozwoli przechować takie produkty jak mięso, ryby, pieczywo, owoce i warzywa. W przypadku awarii i przerw w dostawach prądu czas ocieplania od -18°C do -9°C wynosi aż 15 godzin. Co znacząco ułatwia jej użytkowanie, to automatyczny system odszraniana, który posiada zarówno chłodziarka jak i zamrażalka. Funkcja FULL NO FROST sprawia, że można zapomnieć o mozolny rozmrażaniu zamrażalnika. Dodatkowo, wyświetlacz LCD i sterowanie elektroniczne pozwalają na wygodne regulowanie temperatury chłodzenia.

czytaj więcej
Nowa, niewielka chłodziarko-zamrażarka od MPM

Nowa, niewielka chłodziarko-zamrażarka od MPM

2014-11-14 13:33:00

Lodówka jest niezbędnym elementem w każdym domu. By była funkcjonalna warto dopasować ją pod kątem zabudowy w kuchni, a także zapotrzebowania. Dla osób poszukujących niewielkiego, oszczędnego urządzenia z zamrażalnikiem firma MPM wprowadza do swojej oferty model MPM-141-CZ-14H.

czytaj więcej
Chłodziarka z zamrażalnikiem dolnym MPM-185-KB-20/A

Chłodziarka z zamrażalnikiem dolnym MPM-185-KB-20/A

2014-08-14 12:31:03

Chłodziarka z zamrażalnikiem dolnym firmy MPM, o pojemności całkowitej 185 litrów to idealne rozwiązanie dla 2-3 osobowych rodzin. Miejsca w zupełności wystarczy na przechowanie codziennych produktów, a zamrażalnik pomieści zapasy letnich owoców i jesiennych grzybów. Podczas zimowych chłodów, krajowe jabłka czy śliwki świetnie nadadzą się do przygotowania domowego ciasta, a grzyby do wigilijnej kapusty.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P