HTC

HTC w dziale RTV

Inne

HTC w dziale komputery

Tablety Podzespoły komputerowe

HTC w dziale GSM

Akcesoria GSM Smartfony

HTC w dziale informacje

Wiadomości Promocje Nagrody Wydarzenia Finanse

O firmie HTC

HTC jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku urządzeń mobilnych. Jest pionierem wielu rozwiązań konstrukcyjnych i innowacji produktowych w zakresie urządzeń mobilnych, których motorem jest chęć podniesienia stylu życia i komunikacji ludzkiej. Firma notowana jest na giełdzie papierów wartościowych na Tajwanie pod symbolem 2498. Więcej informacji o HTC na stronie www.htc.com.

Dwukolorowe obudowy do HTC One

Dwukolorowe obudowy do HTC One

2014-02-13 14:29:00

HTC wprowadza na rynek dwukolorowe budowy w wielu konfiguracjach. Razem 216 możliwości do wyboru. Szczegóły na stronie.

czytaj więcej
Akcesoria GSM - HTC Mini zaprezentowany (wideo)

Akcesoria GSM - HTC Mini zaprezentowany (wideo)

2013-01-28 10:49:00

Tajwański producent smartfonów HTC uruchomił pilota do zdalnego sterowania dla linii swoich smartfonów Butterfly. HTC Mini jest obecnie oferowana w Chinach wraz z urządzeniami flagowymi producenta. HTC Mini łączy się z urządzeniem za pośrednictwem Bluetooth i umożliwia wykonywanie połączeń bez wyciągania swojego smartfony z kieszeni. HTC Mini korzysta z NFC, aby połączyć się ze smartfonem tj. zdalny terminal, może również pokazywać wiadomości, kalendarz czy też listę połączeń na swoim monochromatycznym wyświetlaczu. HTC Mini może być również używany do nawigacji po menu, gdy smartfon jest podłączony do telewizora HDTV, urządzeni ma także użyteczną funkcję "Znajdź mój telefon", która pomaga zlokalizować zagubionego smartfona. Brak oficjalnej informacji co do ceny i dostępność gadżetu dla innych regionów.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P