Blow

Blow w dziale komputery

Monitory

Blow w dziale informacje

Wiadomości
Nawigacja BLOW Sirocco dla osób ceniących komfort i wzornictwo

Nawigacja BLOW Sirocco dla osób ceniących komfort i wzornictwo

2011-09-26 13:00:00

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, zaprezentował najnowszą nawigację samochodową  BLOW 500 Sirocco z ekranem dotykowym o przekątnej 5 cali, nawiązującą wzornictwem do najwyższej jakości produktów włoskich projektantów.

czytaj więcej
Ekskluzywna, 6-calowa nawigacja BLOW już dostępna w Polsce

Ekskluzywna, 6-calowa nawigacja BLOW już dostępna w Polsce

2011-06-21 13:24:00

BLOW wprowadza do sprzedaży panoramiczną, multimedialną nawigację samochodową GPS - BLOW GPS62YBT o przekątnej ekranu 6.2 cala. Urządzenie zapewnia najwyższy poziom szczegółowości map i informacji drogowych podczas jazdy, jednocześnie, dzięki niewielkiej wadze zmieści się także w damskiej torebce, plecaku czy bocznej kieszeni męskich bojówek. Zastosowany w BLOW GPS62YBT najwyższej klasy odbiornik satelitarny pozwala szybko i precyzyjnie określić położenie pojazdu w trudnych warunkach terenowych i pogodowych.

czytaj więcej
Najnowsza kompaktowa nawigacja BLOW GPS43FBT

Najnowsza kompaktowa nawigacja BLOW GPS43FBT

2011-05-24 12:53:00

BLOW zaprezentował kompaktową nawigację samochodową - BLOW GPS43FBT, z dotykowym ekranem o przekątnej 4,3 cala i modułem Bluetooth, w zniewalająco niskiej cenie 249 zł. Urządzenie wykonano z najwyższej klasy materiałów zapewniających funkcjonalność, odporność i nowoczesną stylistykę. Zastosowane, najnowsze algorytmy wyliczania pozycji pozwalają bardzo szybko i dokładnie określić położenie także w trudnych warunkach terenowych. Wbudowany moduł łączności Bluetooth pozwala nawigacji korzystać z łącza danych telefonów GSM w celu pobrania informacji o ruchu drogowym. Możliwość współpracy z serwerami ruchu Traffic systemów nawigacyjnych pozwala ocenić bieżącą sytuację drogową na ekranie nawigacji i automatycznie modyfikować trasę przejazdu, w zależności od bieżącej przepustowości dróg, blokad drogowych, itp. Dzięki temu, użytkownicy BLOW GPS43FBT mogą znacznie szybciej od pozostałych kierowców dotrzeć do celu podróży.

czytaj więcej
Nawigacja BLOW: modyfikuje trasę przejazdu w zależności od bieżącej sytuacji drogowej

Nawigacja BLOW: modyfikuje trasę przejazdu w zależności od bieżącej sytuacji drogowej

2011-04-21 16:01:00

BLOW zaprezentował unikalną, pięciocalową nawigację samochodową BLOW 500 Traffic z wbudowanym modułem komunikacji 3G i najnowszym oprogramowaniem AutoMapa. Jest to jedyny model nawigacji, dostępny na rynku, z wbudowanym modułem 3G. Dzięki zastosowaniu mechanizmu szerokopasmowego transferu danych, szybkiego procesora i najwyższej klasy odbiornika satelitarnego, urządzenie pozwala niezwykle szybko i precyzyjnie wyznaczyć położenie pojazdu nawet w trudnych warunkach terenowych, a także inteligentnie modyfikować trasę przejazdu w zależności od bieżącej przepustowości arterii komunikacyjnych, blokad drogowych, itp. Dzięki temu użytkownicy BLOW 500 Traffic mogą znacznie szybciej od pozostałych kierowców dotrzeć do celu podróży, nie tracą czasu, paliwa i dobrego humoru. Duży ekran dotykowy o przekątnej 5 cali wyświetla duży obszar mapy i prezentuje ważne informacje o ruchu, wypadkach i kontrolach drogowych. Nawigacja wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i solidnym wykonaniem.

czytaj więcej
Blow - Zawsze będziesz wiedział gdzie są Twoi bliscy

Blow - Zawsze będziesz wiedział gdzie są Twoi bliscy

2011-03-22 11:51:00

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadził na polski rynek lokalizatory - urządzenia do lokalizacji osób, zwierząt i pojazdów. Urządzenie wielkości pilota do garażu, wyposażone w odbiornik GPS i moduł komunikacji GSM, pozwala w każdej chwili określić pozycję użytkownika. W ofercie dostępne są dwa modele: BLOW CCTR-612 oraz BLOW CCTR-620.

czytaj więcej
Na ferie z tańszą nawigacją

Na ferie z tańszą nawigacją

2011-01-25 12:37:00

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, obniża ceny najpopularniejszych w ofercie modeli nawigacji samochodowych, tj. modelu BLOW GPS50Ybt oraz BLOW GPS43Ybt oferowanych z programem nawigacyjnym AutoMapa w wersji Polska XL. Mottem działania firmy jest dostarczanie ‘najwyższej klasy urządzeń w rozsądnej cenie’. Dzięki dynamicznemu wzrostowi sprzedaży i optymalizacji kosztów BLOW może zaoferować najpopularniejsze produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, co idealnie wpisuje się politykę firmy.

czytaj więcej
BLOW - NAWIGACJA W ROZMIARZE XXL

BLOW - NAWIGACJA W ROZMIARZE XXL

2010-10-21 11:41:00

Zaawansowana 7-calowa nawigacja BLOW wykorzystująca najnowsze funkcje programu AutoMapa już dostępna w Polsce. BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadza do sprzedaży panoramiczną, multimedialną nawigację samochodową GPS - BLOW GPS70iBT o przekątnej ekranu 7 cali i rozdzielczości 800x480 pikseli.

czytaj więcej
Jesienne grzybobranie z nawigacją BLOW GPS43Ybt

Jesienne grzybobranie z nawigacją BLOW GPS43Ybt

2010-09-23 13:06:00

Zbieranie grzybów to hobby tysięcy Polaków. Jesienią, w okresie największego wysypu grzybów, wielu pasjonatów zabiera koszyk i udaje się do lasu. Warto jednak zadbać o bezpieczną podróż oraz uniknięcie kluczenia po leśnych bezdrożach zabierając ze sobą podręczną nawigację GPS. Uniwersalna nawigacja BLOW GPS43Ybt to propozycja zarówno dla grzybiarzy jak i wszystkich osób ceniących enklawę spokoju na leśnej polanie za wsią.

czytaj więcej
Nawigacja BLOW Certyfikowana

Nawigacja BLOW Certyfikowana

2010-09-05 23:49:00

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, poinformował o otrzymaniu certyfikatu zgodności z oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa 6.6 dla nawigacji BLOW GPS60Rbt. W najnowszej wersji oprogramowania użytkownicy mogą korzystać z asystenta pasa ruchu dla polskich i europejskich dróg, który ułatwia pokonywanie skomplikowanych skrzyżowań i rozjazdów. AutoMapa pokazuje czytelne ikonki, którymi pasami należy jechać, aby nie zboczyć z trasy. Oprogramowanie działa w oparciu o najnowsze mapy Polski i Europy, oznaczone symbolem 1008, opracowane w sierpniu 2010 roku, zawierające ponad 2,7 miliona dokładnych, punktowych adresów, ponad 570 tysięcy Użytecznych Punktów (POI), 3 miliony budynków oraz dokładne plany nawigacyjne 14.000 miast.

czytaj więcej
AB S.A. AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM MARKI BLOW W POLSCE

AB S.A. AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM MARKI BLOW W POLSCE

2010-08-30 12:14:00

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, poinformował o podpisaniu umowy dystrybucyjnej ze spółką AB S.A. Umowa obejmuje sprzedaż w Polsce pełnej oferty nawigacji GPS marki BLOW.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P