iOMEGA

iOMEGA w dziale RTV

Akcesoria Stacje dokujące Inne

iOMEGA w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia
Iomega: Nowe wysokowydajne dwu - oraz czterodyskowe modele

Iomega: Nowe wysokowydajne dwu - oraz czterodyskowe modele

2012-11-22 09:54:00

Iomega Corporation, wprowadza najnowsze produkty z rodziny nagradzanych sieciowych macierzy: nowe wysokowydajne modele Iomega StorCenter px2-300d Network Storage, wyposażone w procesory Intel Atom i dyski o łącznej pojemności do 6TB oraz Iomega StorCenter ix4-300d Network Storage. Iomega StorCenter px2-300d oraz StorCenter ix4-300d zostały zaprojektowane dla zaawansowanych użytkowników, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji
z rozproszonymi oddziałami.

czytaj więcej
Nowe macierze Iomega StorCenter px12-400r

Nowe macierze Iomega StorCenter px12-400r

2012-11-13 13:09:00

StorCenter px12-400r charakteryzuje się wysoką przepustowością danych dzięki czterem gniazdom gigabitowego Ethernetu i procesorom Intel Core i3. Nowa macierz występuje w formie bezdyskowej, w której można wykorzystać własne dyski o pojemności 1TB, 2TB, 3TB i 4TB klasy serwerowej. Dodatkowo StorCenter px12-400r wykorzystuje najnowszą wersję nagradzanego systemu operacyjnego EMC LifeLine, umożliwiającego używanie zaawansowanych funkcji i mechanizmów chmurowych przez małe i średnie przedsiębiorstwa.

czytaj więcej
Nowy jednodyskowy NAS - Iomega EZ Media & Backup Center

Nowy jednodyskowy NAS - Iomega EZ Media & Backup Center

2012-07-16 12:02:00

Z pomocą Iomega EZ Media & Backup Center można łatwo archiwizować i współdzielić pliki danych, zdjęcia, wideo i muzykę pomiędzy komputerami podłączonymi do domowej sieci oraz dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi za pomocą Iomega Personal Cloud oraz mobilnych aplikacji Iomega Link dla Apple iOS (dostępnych bezpłatnie do pobrania z Internetu).

czytaj więcej
Iomega StorCenter ix2 Network Storage

Iomega StorCenter ix2 Network Storage

2012-05-17 14:39:00

Urządzenia nadają się doskonale do współdzielenia danych w sieci oraz w chmurze, ochrony danych, jak też monitoringu wideo w małych firmach, oddziałach firm i rozproszonych przedsiębiorstwach. Macierze Iomega StorCenter ix2 wyposażone są w zaawansowany chipset Marvell 6282 CPU taktowany zegarem 1.6GHz oraz system, który przyspiesza i ułatwia wymianę dysków.

czytaj więcej
Iomega: Pełna gama dysków do komputerów Mac

Iomega: Pełna gama dysków do komputerów Mac

2011-11-17 14:40:00

Iomega prezentuje pełną gamę przenośnych i biurkowych dysków do komputerów Mac - Iomega eGo Mac Edition, Iomega Helium oraz Iomega Mac Companion. Wszystkie trzy modele dysków są fabrycznie sformatowane w systemie HFS+ i mogą być używane z komputerami Mac od chwili wyjęcia z pudełka.

czytaj więcej
Iomega: nowe, odporne dyski eGo do Maców

Iomega: nowe, odporne dyski eGo do Maców

2011-10-19 12:49:00

Iomega zaprezentowała stylowe, aluminiowe dyski przenośne z interfejsami USB 2.0 i dwoma portami FireWire 800 - Iomega eGo Portable Hard Drive Mac Edition. Kompaktowe urządzenia zapewniają najwyższą wydajność i odporność na uszkodzenie w swojej klasie, a także doskonale nadają się do współpracy z notebookami Mac.

czytaj więcej
Iomega: nowe dyski przenośne Helium

Iomega: nowe dyski przenośne Helium

2011-09-14 08:30:00

Iomega zaprezentowała stylowe, aluminiowe dyski przenośne USB 2.0 - Iomega Helium Portable Hard Drive. Urządzenia mieszczą się w kieszeni lub teczce i doskonale nadają się do współpracy z notebookami Mac. „Kompaktowe dyski Iomega Helium Portable Hard Drive doskonale nadają się dla użytkowników, którzy często podróżują, osób zajmujących się projektowaniem oraz entuzjastów cyfrowych mediów, poszukujących stylowych urządzeń do przechowywania i współdzielenia danych oraz archiwizacji plików z komputerów Mac” - powiedział Jonathan Huberman, president Iomega Corporation. „Nowe dyski Helium są kompatybilne z systemem Mac Lion OS i Time Machine oraz na tyle wytrzymałe, by znieść trudy podróży. Dyski zapewniają bezpieczeństwo danych i pozwalają automatycznie archiwizować zawartość.”

czytaj więcej
Iomega prezentuje nowy dysk Mac Companion

Iomega prezentuje nowy dysk Mac Companion

2011-08-25 08:18:00

Iomega zaprezentowała Iomega Mac Companion Hard Driver - szybki, pojemny, zewnętrzny dysk twardy zaprojektowany w stylistyce najnowszych komputerów Mac. Urządzenie zostało wyposażone w wygodny port służący do ładowania iPodów, iPhone’ów i iPadów oraz szereg gniazd umożliwiających podłączenie urządzeń peryferyjnych, np. drukarki.

czytaj więcej
Iomega poszerza ofertę dysków sieciowych

Iomega poszerza ofertę dysków sieciowych

2011-05-12 07:31:00

Iomega, będąca własnością EMC, międzynarodowy lider w dziedzinie ochrony danych, ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży nowej serii macierzy Iomega StorCenter PX Series, najbardziej zaawansowanych urządzeń stworzonych z myślą o zapewnieniu wysokiej wydajności pracy w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz w korporacjach z wieloma oddziałami.

czytaj więcej
Iomega: Nowa technologia Personal Cloud i nowy...

Iomega: Nowa technologia Personal Cloud i nowy...

2011-02-18 07:44:00

...jednodyskowy serwer NAS. Firma Iomega prezentuje nową technologię Iomega Personal Cloud - zaawansowane rozwiązanie do ochrony i zdalnego dostępu do danych dla małych przedsiębiorstw i użytkowników domowych, umożliwiające łatwą kontrolę nad osobistą ‘chmurą’ - Personal Cloud, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P