Franke

Franke w dziale komputery

Aplikacje

Franke w dziale GSM

Aplikacje

Franke w dziale informacje

Promocje Wiadomości Nagrody Ekologia Wydarzenia Finanse

O firmie Franke

Marka Franke ma już ponad 100 lat, a Franke Polska jest na rynku od 20 lat. Firma jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Chłodziarko-zamrażarka Franke z funkcją Holiday

Chłodziarko-zamrażarka Franke z funkcją Holiday

2015-06-23 12:19:00

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi letnie wyjazdy. Warto w tym czasie pomyśleć o oszczędności energii w naszym domu. Z pewnością pomogą nam w tym inteligentne AGD marki Franke.

czytaj więcej
Franke - Wakacyjny tryb pracy kuchennego AGD

Franke - Wakacyjny tryb pracy kuchennego AGD

2013-07-02 17:56:00

Chłodziarka jest podstawowym urządzeniem kuchennym, które pracuje całą dobę, cały rok, bez żadnych przerw. Projektanci marki Franke zastosowali praktyczne rozwiązania, które wpływają na komfort korzystania z urządzenia w każdym momencie. Funkcję Holiday można wykorzystać podczas urlopu lub długiego wyjazdu. W trybie Holiday chłodziarka utrzymuje obniżoną temperaturę do poziomu „stand-by” eliminując powstawanie brzydkich zapachów czy pleśni przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii.

czytaj więcej
Chłodziarko-zamrażarka Franke FSBS 6001 NF IWD XS A+

Chłodziarko-zamrażarka Franke FSBS 6001 NF IWD XS A+

2012-11-26 09:53:00

Urządzenia typu Side-by-side opracowano z myślą o osobach, które chcą przechowywać w odpowiednich warunkach duże ilości żywności, a równocześnie mieć do niej wygodny dostęp. Sprawdzą się więc w dużych rodzinach i w domach, w których gotuje się często i dużo.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P