Haier

Haier w dziale RTV

Telewizory

Haier w dziale komputery

Tablety

Haier w dziale GSM

Akcesoria GSM

Haier w dziale informacje

Wiadomości Nagrody Finanse Promocje

O firmie Haier

Grupa Haier oferuje konsumentom innowacyjne produkty o wysokiej jakości w ponad 100 krajach na całym świecie. Główna siedziba znajduje sie w Quindao w Chinach, grupa wspiera swoją działalnośc poprzez lokalne siedziby w Neuilly-sur-Seine, we Francji oraz w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych. Haier liczy 61 spółek handlowych, 24 fabryki, 21 kompleksów przemysłowych i 80 000 pracowników na całym świecie. firma Haier dąży do doskonałości w dziedzinie innowacji poprzez poprzez pięć centrów R&D i zapewnia, że produkty są lokalnie dostosowane do gustów i potrzeb swoich konsumentów na różnych rynkach. W centrum swoich działań Haier stawia R&D, firma specjalizuje się w ''technology-led research'', produkcji i sprzedaży szerokiej gamy zrównoważonych produktów. W Europie gama produktów obejmuje telewizory, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki, pralki, sprzęt elektroniczny oraz rozwiązania energetyczne. Obroty firmy osiągnęły w 2012 roku 25,8 miliardów dolarów. Haier Electronics Group Co. Ltd. (HKG: 1169), filia grupy Haier, jest notowana na Głównym Parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Hongkongu. Qingdao Haier Co. (SHA: 600690), również filia grupy Haier, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju.

Młynek do kawy Haier HCG-1206S

Młynek do kawy Haier HCG-1206S

2016-05-31 14:15:00

Haier HCG-1206S to kompaktowy młynek do mielenia ziaren kawy, który został zaprojektowany według najnowszych trendów. Jego niewielkie wymiary i ciekawy ergonomiczny kształt sprawiają, że będzie on idealnym uzupełnieniem domowego sprzętu w każdym polskim gospodarstwie.

czytaj więcej
Ekosystem Haier Smart Air

Ekosystem Haier Smart Air

2015-09-04 10:53:00

Ekosystem Smart Air jest ważną częścią pionierskiej platrormy Haier U+ Smart Life i oferuje wysokiej jakości produkty zaprojektowane, aby zapewnić konsumentom zdrowe powietrze w domowym środowisku. Gama klimatyzatorów zawiera Tianzun, Tianbo, Dizun, Jingbo, Air Cube, Air Box oraz Aemotion. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii, produkty te oferują czyste, świeże powietrze jak również łatwiejszą obsługę za pośrednictwem urządzenia mobilnego. 

czytaj więcej
Haier przedstawia nowy klimatyzator smart - pierwsze na świecie urządzenie AGD z certyfikatem Apple MFi

Haier przedstawia nowy klimatyzator smart - pierwsze na świecie urządzenie AGD z certyfikatem Apple MFi

2014-01-17 11:59:02

Haier przedstawił na targach CES w zeszłym tygodniu, nową gamę klimatyzatorów smart. Klimatyzator Haier Tianzun jest pierwszym na świecie urządzeniem AGD, które otrzymało oficjalny certyfikat Apple MFi. Klimatyzator automatycznie podłącza się do dowolnego urządzenia z systemem iOS, bez skomplikowanego procesu rejestracji, dzięki czemu użytkownik może zdalnie kontrolować ustawienia klimatyzatora.

czytaj więcej
Blender i wyciskarka do sokow firmy Haier na letnie dni

Blender i wyciskarka do sokow firmy Haier na letnie dni

2013-05-22 12:35:00

Blender i wyciskarka do soków firmy Haier będą pięknie wyglądać w Twojej kuchni i świetnie sprawdzą się w wyczekane, gorące dni nadchodzącego lata. Teraz szybko przygotujesz naturalne soki, zdrowe koktajle i pyszne zupy!

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P