Miele

Miele w dziale informacje

Ekologia Wiadomości Promocje Wydarzenia
Modułowa elegancja - nowa linia urządzeń Miele SmartLine

Modułowa elegancja - nowa linia urządzeń Miele SmartLine

2017-06-09 12:22:00

Wyszukane, wszechstronne i eleganckie  -  tak prezentują się najnowsze urządzenia Miele z linii SmartLine. Płyta indukcyjna, płyta gazowa, Teppan Yaki, grill barbecue, wok indukcyjny oraz idealnie pasujący wzornictwem wyciąg nablatowy - wszystkie te urządzenia można indywidualnie zestawiać w zależności od kulinarnych preferencji. Ascetyczne i wyrafinowane wzornictwo linii SmartLine sprawia, że urządzenia doskonale wpisują się w najnowsze trendy we wnętrzarstwie.

czytaj więcej
Zestawy urządzeń CombiSet z wyciągiem nablatowym

Zestawy urządzeń CombiSet z wyciągiem nablatowym

2016-03-09 10:03:00

Oferta zestawów urządzeń CombiSet firmy Miele to rozwiązanie dla osób poszukujących kulinarnych wrażeń na najwyższym poziomie. Dzięki niej możemy zaprosić pod swój dach urządzenia zaczerpnięte z profesjonalnych kuchni. Nowością w rodzinie CombiSet jest wyciąg nablatowy, który pozwala na nieograniczoną przyjemność gotowania wolnego od oparów.

czytaj więcej
4 nowe płyty indukcyjne Miele TempControl

4 nowe płyty indukcyjne Miele TempControl

2016-02-29 10:17:00

Firma Miele od lat wyznacza trendy w innowacyjności i praktycznych rozwiązaniach, aby czynić gotowanie jeszcze wygodniejszym. Najnowszym dowodem na bezkonkurencyjność marki w tym obszarze są  płyty indukcyjne TempControl. Urządzenia łączą w sobie to, co w kuchni najważniejsze: bezpieczeństwo, szybkość oraz precyzję działania. Miele TempControl to inteligentna technologia, której niesłychana dokładność w ustawianiu oraz regulacji mocy gwarantuje uzyskanie perfekcyjnych rezultatów niezależnie od kulinarnego wyzwania.

czytaj więcej
Płyty indukcyjne Miele

Płyty indukcyjne Miele

2014-11-24 12:06:00

Dla zwolenników klasycznego podejścia Miele oferuje dwa modele, KM 6388 wykończone szeroką, stojącą ramką stalową i KM 6389 do zabudowy w blacie. Obie wyposażone są w pięć stref, z których cztery posiadają technologię PowerFlex. Pozwala ona na połączenie dowolnych dwóch stref, co ułatwia stosowanie dużych naczyń, dzięki czemu możemy komfortowo przygotować posiłek dla dużej rodziny lub gości. Piąta strefa ma średnicę 28 cm i jest wyposażona w funkcję WaterBoost o maksymalnej mocy 5,5 kW, co stanowi idealne rozwiązanie, gdy chcemy coś błyskawicznie podgrzać.

czytaj więcej
Miele - nowe płyty indukcyjne

Miele - nowe płyty indukcyjne

2014-09-25 09:59:00

Nowe płyty indukcyjne Miele o wyjątkowym designie to oferta dla najbardziej wymagających Klientów. Płyty cechuje wysoka moc 7,4 kW oraz funkcja Con@ctivity 2.0 gwarantująca bezproblemową komunikację radiową pomiędzy płytą i wyciągiem. Dzięki temu gotowanie jest jeszcze prostsze, energooszczędne i przyjemniejsze.

czytaj więcej
WOK’ół orientalnej kuchni

WOK’ół orientalnej kuchni

2014-04-28 12:07:00

Podstawą wygodnego i szybkiego gotowania jest dobra płyta grzewcza. Profesjonalni kucharze już od dawna znają zalety gotowania na płytach indukcyjnych Miele. Ten rodzaj przyrządzania posiłków łączy w sobie to, co w kuchni najważniejsze: bezpieczeństwo, szybkość oraz precyzyjnie dozowaną moc.

czytaj więcej
Nowe płyty indukcyjne Miele

Nowe płyty indukcyjne Miele

2013-10-21 19:12:00

Płyty indukcyjne zapewniają szybkie i bezpieczne gotowanie, dzięki czemu oszczędzamy czas i energię. Gwarantują również wysoki komfort obsługi. W ofercie firmy Miele debiutują właśnie płyty indukcyjne w nowych wariantach wzorniczych. Dla miłośników purystycznych, eleganckich wnętrz firma Miele wprowadziła białe płyty indukcyjne KM 6324 oraz KM 6349. Oprócz wytwornej kolorystyki cechuje je centralnie ułożony panel obsługi z białą czcionką, która doskonale koresponduje z urządzeniami do zabudowy generacji 6000. Płyty te zapewniają również funkcje ułatwiające nam codzienne gotowanie, np. Stop&Go, utrzymywania ciepła czy funkcję Booster.

czytaj więcej
Płyta indukcyjna KM 6395 FlexTouch firmy Miele

Płyta indukcyjna KM 6395 FlexTouch firmy Miele

2013-10-07 16:12:00

Płyta KM 6395 FlexTouch o szerokości 90 cm Miele może pracować w trzech trybach. Multi Mode to tryb podstawowy, gwarantujący komfort codziennego użytkowania: garnki i patelnie mogą być ustawiane dzięki niemu w dowolnej konfiguracji na powierzchni płyty. A że równocześnie można ich użyć aż pięć, dla FlexTouch nawet najbardziej rozbudowany obiad nie będzie wyzwaniem. No i nie ma mowy o pomyłce w szukaniu sterowania do odpowiedniego pola - wszystkie postawione garnki zostaną bowiem natychmiast zwizualizowane na wyświetlaczu, wystarczy dotknąć rozpoznaną przez urządzenie strefę i już możemy dowolnie sterować jej mocą. 

czytaj więcej
Płyty indukcyjne Miele ze strefą PowerFlex

Płyty indukcyjne Miele ze strefą PowerFlex

2013-01-10 11:39:00

Gotowanie na płytach indukcyjnych jest szybkie, oszczędne i znajduje coraz więcej zwolenników. Firma Miele zaproponowała właśnie rozwiązanie, które jest kolejnym milowym krokiem w rozwoju urządzeń tej kategorii: wielofunkcyjne strefy grzejne PowerFlex. Urządzenia wyposażone w tę przełomową funkcję automatycznie dopasowują aktywną powierzchnię grzania do powierzchni naczyń. Są jeszcze szybsze i doskonale radzą sobie z akcesoriami kuchennym XXL - choćby z największymi brytfannami. System PowerFlex nie jest polem grzejnym w tradycyjnym tego słowa rozumieniu - to wielofunkcyjna strefa, której wielkość i moc mamy pod pełną kontrolą.

czytaj więcej
Nowe płyty gazowe Miele

Nowe płyty gazowe Miele

2012-03-19 18:20:00

Nowe płyty gazowe Miele charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem, który nadaje im bardzo profesjonalny charakter. Stalowa ramka dookoła płyty i stalowe pokrętła pasują idealnie do klasyczno-nowoczesnego wnętrza. Lustrzane odbicie rusztów pokrywa się z pokrętłami w kolorze stali na froncie urządzenia. Układ rusztów umożliwia łatwe przesuwanie naczyń a pokrywająca je specjalna emalia powoduje, że można je myć w zmywarce (ComfortClean). Utrzymanie czystości płyty gazowej jeszcze nigdy nie było tak proste.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P