Miele

Miele w dziale informacje

Ekologia Wiadomości Promocje Wydarzenia
Miele prezentuje nowe urządzenia FashionMaster 3.0

Miele prezentuje nowe urządzenia FashionMaster 3.0

2016-10-26 10:55:20

FashionMaster 3.0  to połączenie nowoczesnego designu, kompaktowej obudowy oraz wszystkiego, co potrzebne, by osiągnąć znakomite rezultaty prasowania. Ten innowacyjny system prasowania parowego zapewnia wysoką efektywność przy jednoczesnej oszczędności czasu. Łączy w sobie funkcje i rozwiązania technologiczne, które zapewniają także najwyższy komfort użytkowania.

czytaj więcej
Fashion Master 2.0 - system do prasowania marki Miele

Fashion Master 2.0 - system do prasowania marki Miele

2014-03-17 10:56:00

Prasowanie z Miele FashionMaster 2.0 jest łatwe i przyjemne jak nigdy dotąd. Mało tego, zamiast prowadzić do „zużywania” tkanin, to innowacyjne urządzenie pomaga we właściwej ich pielęgnacji, tworząc wraz z nową generacją pralek i suszarek Miele oraz środków CareCollection kompleksowy system ochrony naszej garderoby.

czytaj więcej
Fashion Master - System do prasowania marki Miele

Fashion Master - System do prasowania marki Miele

2013-04-17 09:30:00

O wyjątkowości FashionMaster stanowią nowatorskie rozwiązania, między innymi stopa żelazka z najwyższej jakości stali o charakterystycznej strukturze plastra miodu, znanej już dobrze z bębnów pralek i suszarek Miele, co gwarantuje delikatne traktowanie tkanin. FashionMaster ma ponadto mnóstwo praktycznych, ułatwiających eksploatację funkcji. Obok automatycznego odkamieniania, czy funkcji Steamer - warto zwrócić uwagę na dwustopniowy system składania i rozkładania urządzenia, który doczekał się patentu. Dzięki niemu dwa płynne ruchy wystarczą, aby bez siłowania się i obciążania kręgosłupa, w dowolnym miejscu domu, ustawić profesjonalny warsztat do prasowania. Jedną z najwygodniejszych cech FashionMaster jest jego kompaktowość żelazko, wytwornica pary i aktywna powierzchnia do prasowania tworzą zintegrowaną całość, co zdecydowanie ułatwia przechowywanie oraz transport urządzenia, którego duże koła zapewniają dodatkowo doskonałą zwrotność.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P