Miele

Miele w dziale informacje

Ekologia Wiadomości Promocje Wydarzenia
Kompaktowa profesjonalistka

Kompaktowa profesjonalistka

2016-03-17 10:55:00

Optymalne warunki przechowywania wina w kompaktowej formie - oto, co oferuje chłodziarka na wino Miele do wysokiej zabudowy.  Od teraz , aby cieszyć się trwałością najszlachetniejszych roczników, nie musimy posiadać własnej piwniczki czy szukać w kuchni dodatkowego miejsca na duże urządzenie.

czytaj więcej
Nowe wolnostojące chłodziarko- zamrażarki Miele z serii K 20.000

Nowe wolnostojące chłodziarko- zamrażarki Miele z serii K 20.000

2016-02-15 12:02:00

Listy zakupów, plany lekcji, wizyty u lekarza - w wielu domach informacje te, zapisane na kartkach,  przyczepiane są magnesami do drzwi lodówki. Nowa chłodziarko-zamrażarka BlackBoard Edition firmy Miele ze specjalną powierzchnią pełniącą funkcję tablicy, zmienia centrum zarządzania domem na bardziej praktyczne i eleganckie. Ta oraz inne wyjątkowe wersje drzwi, są najbardziej charakterystycznymi cechami serii K 20.000 - pięciu wolnostojących chłodziarko- zamrażarek. Ich znaki szczególne to nowoczesny design, brak uchwytów na froncie, najwyższa klasa energooszczędności oraz bogate wyposażenie.

czytaj więcej
Nowe chłodziarki na wino do zabudowy

Nowe chłodziarki na wino do zabudowy

2014-07-03 14:52:00

Zaawansowana technologia czuwa nad tym, żeby wino przechowywane było zawsze w idealnych warunkach. Funkcja dynamicznego chłodzenia DynaCool zapewnia równomierne rozłożenie temperatury we wnętrzu urządzenia. Chłodziarki zaprojektowano w taki sposób, aby do minimum zmniejszyć wibracje - wskutek tego butelki nie są narażone na niepożądane wstrząsy. Z kolei filtr z aktywnym węglem Active AirClean dba o to, żeby we wnętrzu nie powstały żadne zapachy, które mogłyby stanowić zagrożenie dla bukietu przechowywanego wina. Do tego skuteczną barierę przed działaniem zewnętrznych czynników stanowią drzwi z filtrem UV.

czytaj więcej
Miele: Chłodziarki na wino do zabudowy

Miele: Chłodziarki na wino do zabudowy

2014-06-16 13:01:00

Nie każdemu miłośnikowi wina uda się wygospodarować w domu i odpowiednio dostosować przestrzeń do przechowywanie tego szlachetnego trunku. Inżynierowie Miele znaleźli doskonałe rozwiązanie - zaprojektowali linię kompaktowych, podblatowych chłodziarek na wino, które pomieszczą do 34 butelek!

czytaj więcej
Zamrażarka FNS 37402i marki Miele

Zamrażarka FNS 37402i marki Miele

2014-05-08 08:44:00

Zamrażarka FNS 37402i dopełnia gamę urządzeń chłodniczych do zabudowy generacji K 30.000. Wyposażona została w dotykowy panel obsługi MieleTouch analogiczny do chłodziarek oraz chłodziarko-zamrażarek. Zapewnia to możliwość dowolnej kombinacji i zestawiania urządzeń. Szczególnie ważne jest to przy zestawieniu side by side. Strefa bezpośredniego wyboru, przycisk wł./wył., czy biała czcionka na czarnym tle - to elementy łączące wszystkie urządzenia.

czytaj więcej
Najnowsze chłodziarki i zamrażarki z logo Miele

Najnowsze chłodziarki i zamrażarki z logo Miele

2013-10-29 15:59:00

Czym powinno skusić przyszłego właściciela nowoczesne urządzenie chłodnicze? Najlepiej, aby skromnie korzystało z prądu, oferowało mnóstwo miejsca i oczywiście perfekcyjnie wywiązywało się ze swojego podstawowego zadania - utrzymywania świeżości jedzenia. Aby sprostać pierwszemu wyzwaniu inżynierowie Miele tak zaprojektowali urządzenia nowej generacji K 30.000, aby uzyskały najlepsze możliwe wyniki wydajności energetycznej: wszystkie są prymusami w klasach A++ i A+++.

czytaj więcej
Nowa chłodziarka na wino KWT 6832 SGS

Nowa chłodziarka na wino KWT 6832 SGS

2013-05-08 17:45:00

Miele zaprojektowało nowy model chłodziarki na wino KWT 6832 SGS z zestawem sommelierskim. Aktywny filtr węglowy gwarantuje doskonałej jakości powietrze wewnątrz urządzenia, a specjalnie zaprojektowany kompresor zapewnia stabilną pracę. Zestaw sommelierski znajdujący się w wyposażeniu tego modelu składa się z kilku akcesoriów: dekantera, który pomoże w serwowaniu wina, drewniany stojak na kieliszki oraz ConvinoBox, w którym możemy przechowywać niezbędne akcesoria, jak np. korkociąg oraz bezpiecznie umieścić butelkę wina. 

czytaj więcej
Miele - nowy model chłodziarki na wino KWT 6832 SGS

Miele - nowy model chłodziarki na wino KWT 6832 SGS

2012-11-15 08:38:00

Grecki poeta Alcaeus twierdził, że w winie leży prawda - „In vino veritas”. Być może tak, ale przekonać się można o tym tylko wtedy, kiedy wino przechowywane jest w odpowiednich warunkach. Decydującą rolę odgrywa stała, określona dla danego rodzaju wina temperatura, bezwonne otoczenie oraz brak jakichkolwiek wstrząsów i wibracji. Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających koneserów, inżynierowie Miele zaprojektowali nowy model chłodziarki na wino KWT 6832 SGS z zestawem sommelierskim.

czytaj więcej
Wolnostojące urządzenia chłodnicze Miele

Wolnostojące urządzenia chłodnicze Miele

2011-06-28 07:52:00

W lecie potrzebujemy więcej przestrzeni do chłodzenia niż zwykle. Zimne napoje, bogactwo świeżych warzyw i owoców, lody, sorbety - to tylko część z produktów wymagających odpowiednich warunków do przechowywania w upalne dni.

czytaj więcej
Miele: Chłodziarko-zamrażarka KFN 14947 SDE

Miele: Chłodziarko-zamrażarka KFN 14947 SDE

2011-03-13 10:21:00

Wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka KFN 14947 SDE marki Miele to nie tylko design, czyli uchwyt EasyOpen - ułatwiający otwieranie drzwi, czy SoftClose - amortyzator dbający o delikatne zamykanie drzwi urządzenia, ale to także drzwi otwierane na prawą stronę z możliwością zmiany oraz funkcja wyłączenia chłodziarki lub zamrażarki niezależnie od siebie. Całość dopełnia kolorystyka: front urządzenia w stali CleanSteel, natomiast boki ze stali.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P