Teka

Teka w dziale informacje

Promocje
AGD - nowości firmy TEKA

AGD - nowości firmy TEKA

2014-03-18 14:55:00

Piekarnik Teka HL 890 z funkcją Hydroclean ma 14 funkcji grzania i 17 programów automatycznych. Termoobieg umożliwia równomierne pieczenie na kilku poziomach jednocześnie, bez przenikania się smaków i zapachów. Termosonda wskazuje temperaturę wewnątrz potrawy i wyłącza automatycznie urządzenie, gdy odpowiednia temperatura zostanie osiągnięta. Funkcja szybkie nagrzewanie pozwala oszczędzić czas. Teleskopowe prowadnice zwiększają bezpieczeństwo i komfort obsługi.

czytaj więcej
Piekarniki Teka z innowacyjną funkcją Hydroclean

Piekarniki Teka z innowacyjną funkcją Hydroclean

2014-02-14 15:44:00

Gotowanie, pieczenie, duszenie i zapiekanie w nowoczesnym piekarniku, to prawdziwa przyjemność dla domowych szefów kuchni. Ale czyszczenie urządzenia po kulinarnych wyczynach już niekoniecznie. Kto próbował wyszorować wnętrze piekarnika z zaschniętego tłuszczu, ten wie, że zadanie nie jest wcale takie proste. Potrzeba do tego silnych detergentów i sporo cierpliwości. Dlatego Teka, producent nowoczesnych urządzeń AGD, proponuje w swoich piekarnikach z linii Ethos innowacyjny system czyszczenia Hydroclean®. Wystarczy szklanka wody i 24 minuty, a piekarnik z powrotem będzie czysty.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P