Amica

Amica w dziale komputery

Aplikacje
Kuchnie wolnostojące Amica

Kuchnie wolnostojące Amica

2017-06-28 09:55:00

Kuchnie wolnostojące Amica to gwarancja najwyższej jakości od wielu lat. W ofercie znalazły się właśnie nowe modele, wyposażone w rozwiązanie umożliwiające miękkie domykanie drzwi  i Soft Close - do tej pory niedostępnej w gamie tych urządzeń.

czytaj więcej
Inspiracja zaczyna się w kuchni

Inspiracja zaczyna się w kuchni

2015-06-08 14:17:00

Inteligentny dom przestał istnieć wyłącznie w sferze marzeń. Dziś, w dobie rozwiniętej technologii, innowacyjne rozwiązania są coraz częściej stosowane w urządzeniach domowych dla komfortu, bezpieczeństwa i wygody użytkowników. Jaka jest kuchnia na miarę XXI wieku? Cały czas pozostaje sercem domu, emanując swoim ciepłem, tętniąc rodzinnym życiem. Nabiera jednak nowego wymiaru i coraz bardziej pozwala się kontrolować.

czytaj więcej
Amica

Inteligentne szkło w piekarnikach Amiki

2014-04-08 16:59:00

W ostatnich tygodniach w ofercie Amiki pojawiły się trzy nowe piekarniki wyposażone w specjalną szklaną tacę prestiżowej Schott. Jest to idealne rozwiązanie , które sprawdzi się nie tylko przy okazji wypieków, ale także przy okazji serwowania przygotowanych potraw. Potrafi bowiem idealnie dopasować się do każdej zastawy stołowej. Niezaprzeczalną jej zaletą jest także fakt, że można ją myć w zmywarce z innymi naczyniami. Tak właśnie wygląda inteligentny styl w praktyce.

czytaj więcej
Amica

Amica - nowe kuchnie wolnostojące (FS)

2013-05-17 10:37:00

Najważniejszą zmianą produktową w segmencie kuchni wolnostojących wprowadzoną przez Amikę jest nowe wzornictwo nawiązujące do linii zabudowy, przy jednoczesnym zachowaniu DNA designu marki Amica. Nowe kuchnie wolnostojące mogą zostać tak wkomponowane w swoje otoczenie, że utworzą z nim jedną całość i jedną wysoką jakość - zupełnie jak klasyczny sprzęt do zabudowy.

czytaj więcej
Amica

Amica ACMT38BI - piekarnik i kuchenka mikrofalowa w jednym

2013-04-25 08:41:00

Kompaktowa kuchenka mikrofalowa do zabudowy Integra w kolorze inox z funkcją piekarnika może zainteresować szczególnie te osoby, które dysponują niewielką powierzchnią mieszkalną - zwłaszcza kuchenną - a chciałyby korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie zapewnia Amica. Ale także wszystkie inne, którym to rozwiązanie przypadnie do gustu i uznają, że jest to odpowiedź na ich zindywidualizowane potrzeby. 

czytaj więcej
Amica zaprezentowała piekarnik Integra Smart (wideo)

Amica zaprezentowała piekarnik Integra Smart (wideo)

2012-10-09 09:21:00

8 października 2012, w klubie Loft 44 w Warszawie, odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowany został najnowszy produkt z portfolio firmy Amica: piekarnik Integra Smart. Gościem konferencji była światowa gwiazda tenisa, Agnieszka Radwańska, która od października jest twarzą kampanii reklamowej tej linii.

czytaj więcej
I-Cook Timer w piekarnikach Amiki

I-Cook Timer w piekarnikach Amiki

2012-05-02 09:53:00

Amica wyszła naprzeciw oczekiwaniom sporej części gospodarstw domowych i wprowadziła w nowej generacji swojego sprzętu rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę w kuchni. Dotyczy to również nowoczesnych piekarników do zabudowy z linii Integra, które zostały wyposażone w programator I-Cook Timer. Wśród nich znajduje się model EBI81074C wyróżniony prestiżową nagrodą Red Dot Design Award Honourable Mention 2011. Wart uwagi na pewno jest również model EBI 81074 dostępny w promocji.

czytaj więcej
Nowość Amica - Piekarnik Fusion

Nowość Amica - Piekarnik Fusion

2011-09-08 12:20:00

Rynek AGD nie stoi w miejscu, wciąż się zmienia - rozwija i doskonali. Właśnie pojawiły się na nim nowe piekarniki marki Amica. Łatwo je od razu dostrzec. Piekarniki Amica Fusion - to linia efektownych i efektywnych urządzeń, które wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem oraz praktycznym przeznaczeniem. Piekarniki Amica są cenione ze względu na wyjątkową urodę. Przyciągają wzrok i potrafią się efektownie zaprezentować w rozmaitym towarzystwie. Pasują do różnych wnętrz i typów kuchni, ponieważ powstają z myślą o tym, by zaspokoić potrzeby wymagających użytkowników - zarówno tych tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

czytaj więcej
Fusion: nowa linia piekarników

Fusion: nowa linia piekarników

2011-08-22 10:04:00

Najnowsze piekarniki w ofercie Amica to kolejne udane połączenie efektownego designu z efektywną technologią, która ma cieszyć nie tylko oko, ale dzielnie znosić trud pracy w nowoczesnej kuchni. Inspiracją dla nazwy nowej linii piekarników możemy szukać w szeroko rozumianym kręgu skojarzeń kuchennych, gdzie funkcjonuje fusion cusine, czyli połączenia różnorodnych kulinarnych tradycji w jednym daniu. Niezwykle modna kuchnia fusion czerpie inspirację z wielu źródeł, aby w zaskakującym efekcie dać nową jakość i nowe doznania smakowe i estetyczne.

czytaj więcej
Piekarnik Integra EBI 81074 C zdobył nagrodę...

Piekarnik Integra EBI 81074 C zdobył nagrodę...

2011-03-22 10:08:00

...red dot honourable mention 2011. Jury konkursowe było pod wrażeniem piekarnika Amica Integra EBI 81074 C. W jednym z najsłynniejszych międzynarodowych konkursów wzornictwa produktów red dot design award, jury składające się z cenionych ekspertów przyznało piekarnikowi Integra wyróżnienie red dot honourable mention.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P