Amica

Amica w dziale komputery

Aplikacje
Nowa jakość zmywania z Amica

Nowa jakość zmywania z Amica

2017-05-22 13:54:44

Wyświetlacz LCD, automatyczny wybór ustawień w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń czy zmywanie 3D - najnowsze modele zmywarek z topowej linii Amica IN. wyposażone są w programy i funkcjonalności, które pozwalają na zwiększenie efektywności zmywania, a także zaoszczędzenie wody, czasu oraz pieniędzy.

czytaj więcej
Nowa, pełna możliwości rodzina sprzętów Amica

Nowa, pełna możliwości rodzina sprzętów Amica

2015-08-06 19:12:46

Dobry sprzęt pralniczy poznasz po efektach: idealnie czystym praniu, maksymalnej wydajności oraz oszczędności czasu i energii w przypadku pralki, a także efektywności i bezpieczeństwie suszenia, jeśli chodzi o suszarkę do ubrań. Nowa, pełna możliwości rodzina urządzeń Amica, w skład której wchodzą: pralka, suszarka oraz pralko-suszarka to dowód na to, jak proste, szybkie i komfortowe może być pranie szczególnie wówczas, gdy do pomocy ma się sprzęty, dzięki którym nasze ubrania zyskają świeżość koloru i doskonałą formę. 

czytaj więcej
Jak oszczędzać z głową - zaprzyjaźnij się ze zmywarką

Jak oszczędzać z głową - zaprzyjaźnij się ze zmywarką

2015-07-09 11:13:00

Żyjąc w ciągłym biegu coraz częściej narzekamy na brak wolnej chwili. Nic więc dziwnego, że wciąż szukamy sposobów, aby poprawić swój komfort życia, choćby poprzez oszczędność czasu, który jest szczególnie cenny, gdy w głowie piętrzy się milion pomysłów na jego wykorzystanie. A jeśli do tego uda nam się jeszcze zaoszczędzić pieniądze, które wydamy np. na wakacje - pełna satysfakcja gwarantowana. Czy pod tym kątem zakup zmywarki to udana inwestycja?

czytaj więcej
Nowe zmywarki w ofercie Amiki

Nowe zmywarki w ofercie Amiki

2014-04-18 09:38:00

Amica wprowadziła na rynek nowe modele zmywarek, które idealnie dopasują się do każdego wnętrza i stworzą spójną estetyczną całość z pozostałymi urządzeniami AGD marki Amica. Nowe zmywarki są przede wszystkim eco, tzn. efektywne, ciche i oszczędne. Nowe zmywarki Amica odznaczają się efektywnym zmywaniem nawet 14 kompletów naczyń, cichą pracą oraz niskim zużyciem wody i prądu.To wszystko jest możliwe dzięki szeregowi inteligentnych rozwiązań: 

czytaj więcej
Amica

Amica - nowe modele zmywarek w sprzedaży

2013-10-28 16:22:00

W sprzedaży pojawiły się dwa nowe modele zmywarek do zabudowy - ZZM436I i ZZM636I, które zastąpiły wcześniejsze modele ZZM416I oraz ZZM416I. Nowe produkty na rynku świadczą o tym, że człowiek wymyślił coś nowego, wpadł na jakiś ciekawy pomysł i zrobił kolejny krok na drodze postępu technologicznego.

czytaj więcej
Amica

Amica - nowe zmywarki

2013-02-12 11:46:00

Amica wprowadziła na krajowy rynek nowe wolnostojące zmywarki o dwóch pojemnościach: 45 i 60 cm. Uzupełniają one szeroką gamę sprzętu tej marki dostępnego wcześniej, a zarazem powiększają z jednej strony rodzinę AGD Amiki, a z drugiej - możliwości wyboru oferowane konsumentom.

czytaj więcej
Amica - zmywarka w kolorze czarnym

Amica - zmywarka w kolorze czarnym

2013-01-25 11:23:00

Model ZWM 646 BE to zmywarka wolnostojąca w kolorze czarnym, które idealnie dopasuje się do innych sprzętów kuchennych. Oświetlenie wewnętrzne LED, które zapala się automatycznie po otwarciu drzwi zmywarki oraz sterowanie przyciskami elektronicznymi to kolejne atuty wizualne i praktyczne. Niezmiernie istotny jest także szeroki wybór programów, a wśród nich: Program Intensywny 65 stopni C służący do mycia mocno zabrudzonych naczyń, Program Delikatny polecany do mycia delikatnych naczyń, programy Express 60 i Eco oraz Program Auto, który dzięki elektronicznemu sensorowi zabrudzenia sam dostosuje ilość wody i temperaturę do stanu zmywanych naczyń.

czytaj więcej
Amica: rozwiązania w zmywarkach

Amica: rozwiązania w zmywarkach

2011-11-29 09:22:00

Nie trzeba wiedzieć wszystkiego o urządzeniach AGD, żeby z nich korzystać i czerpać z tego przyjemność. Warto jednak wiedzieć co nieco, aby odróżnić dobry sprzęt od przeciętnego, a lepszy od dobrego. Warto też wiedzieć, co na przykład taka zmywarka w sobie ma, że zasługuje na uwagę. Wybór jest dziś naprawdę duży, a wpływ na niego może mieć nawet jeden detal, drobiazg z pozoru nieistotny, a przechylający szalę bardzo wyraźnie.

czytaj więcej
Nowe zmywarki Amica

Nowe zmywarki Amica

2011-07-23 15:43:00

W ofercie Amiki pojawiły się trzy nowe linie: MaxiWash, ActivWash oraz EasyWash. Wybierając którąkolwiek ze zmywarek masz pewność, że zmywanie naczyń będzie niezwykle łatwe, a efekt czystości zaskakujący, dzięki najwyższej klasie skuteczności zmywania A. Troska o doskonalenie produktów i wprowadzanie nowych rozwiązań zapewniła Amice nie tylko uznanie konsumentów, ale także wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Nowe zmywarki Amiki łączą nowoczesną technologię, ergonomię, komfort obsługi i dbałość o środowisko naturalne.

czytaj więcej
Zmywarki z linii Integra

Zmywarki z linii Integra

2010-12-04 09:19:00

Nowa, stylowa linia urządzeń do zabudowy Amica Integra zainspirowana została współczesnymi trendami we wzornictwie. Wszystkie sprzęty dostępne w tej linii łączą wysublimowaną estetykę z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi i proekologicznym podejściem. Dzięki temu urządzenia tej linii nie tylko cieszą oko, ale także są oszczędne w eksploatacji. Tak więc klienci nie muszą obawiać się wysokich rachunków za energię elektryczną czy wodę.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P