Amica

Amica w dziale komputery

Aplikacje
Amica

Trzy nowe modele odkurzaczy Amiki

2013-09-26 16:08:00

Trzy nowe modele odkurzaczy Amiki powinny zaspokoić gusty i potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. To Breva, Zonda i Viento. Trzy nowe I trzy różne - tak jak gusty i potrzeby. Zatem trzeba dobrze się im przyjrzeć i jeszcze lepiej poznać, aby dopasować odpowiedni do własnego gospodarstwa. Różnią się bowiem nie tylko estetyką, kolorem, ale przede wszystkim wyposażeniem i dostępnymi funkcjami. Różnią się podobnie jak ludzie, dla których są przeznaczone.

czytaj więcej
Amica - produkty z małego AGD

Amica - produkty z małego AGD

2012-11-23 18:37:00

Amica rozszerza swoją ofertę małego AGD. Wśród 5 modeli odkurzaczy warto zatem zwrócić uwagę na nowość - model Beris, który wyposażony jest w worki Amica bag Long Life. Dzięki 5 niezależnym syntetycznym warstwom o różnych strukturach wydajność worka wzrasta 3-krotnie w porównaniu z tradycyjnym papierowym. Oznacza to, że worek LL potrafi wypełnić się prawie w całej swojej objętości, podczas gdy tradycyjne worki zmuszeni jesteśmy wymienić, gdy napełnione są tylko w małej części. Dodatkową zaletą jest utrzymanie pełnej siły ssania do samego końca, a także znacznie lepsza filtracja powietrza. Worek LL zapewnia też dłuższą żywotność pracy silnika i pomimo wyższej ceny gwarantuje niższe koszty eksploatacji.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P