Amica

Amica w dziale komputery

Aplikacje
Amica Vit Control Plus - świeżość do 3 razy dłużej

Amica Vit Control Plus - świeżość do 3 razy dłużej

2017-06-19 11:40:00

Jak zachować świeżość warzyw i owoców nawet do trzydziestu dni? Odpowiedzią na to pytanie są nowe modele lodówek Amica Vit Line, które zostały wyposażone w pojemnik Vit Control Plus. Rozwiązanie to pozwala znacznie dłużej utrzymać świeżość i wartości odżywcze przechowywanych produktów.

czytaj więcej
Nowa, pełna możliwości rodzina sprzętów Amica

Nowa, pełna możliwości rodzina sprzętów Amica

2015-08-06 19:12:46

Dobry sprzęt pralniczy poznasz po efektach: idealnie czystym praniu, maksymalnej wydajności oraz oszczędności czasu i energii w przypadku pralki, a także efektywności i bezpieczeństwie suszenia, jeśli chodzi o suszarkę do ubrań. Nowa, pełna możliwości rodzina urządzeń Amica, w skład której wchodzą: pralka, suszarka oraz pralko-suszarka to dowód na to, jak proste, szybkie i komfortowe może być pranie szczególnie wówczas, gdy do pomocy ma się sprzęty, dzięki którym nasze ubrania zyskają świeżość koloru i doskonałą formę. 

czytaj więcej
Amica: Linia Integra Smart w świecie lodówek

Amica: Linia Integra Smart w świecie lodówek

2013-07-29 16:01:00

Funkcjonalne rozwiązania zastosowane w nowym sprzęcie to między innymi nowe półki i balkoniki. Na drzwiach został umieszczony system pojemnych balkoników o różnych wymiarach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zapewniają one dużą i wygodna przestrzeń, dzięki czemu bez problemu można w nich umieścić 2-litrowe kartony i butelki z napojami. Dużą przestrzeń - większą niż dotychczas - oferują też pojemne szuflady na świeże warzywa i owoce, co ma ogromne znaczenie w dobie wciąż rosnącego znaczenia zdrowych pokarmów roślinnych w codziennej diecie.

czytaj więcej
Nowoczesny design na konferencji Amiki

Nowoczesny design na konferencji Amiki

2013-06-05 14:46:00

Amica pokazała inteligentny styl. Tym razem podczas konferencji prasowej, która odbyła się 5 czerwca 2013 r. w warszawskiej Tenisowej Strefie Kibica Amica przy Nowym Świecie. Na spotkaniu zaprezentowana została najnowsza lodówka marki, o wyjątkowym designie. Spotkanie stanowiło kolejną odsłonę rozszerzającej się dynamicznie oferty Amiki, lidera polskiego rynku AGD. Na każdym etapie tworzenia produktu - od projektu, po jego składanie, twórcom przyświecała jedna myśl - inteligentny styl. Nowe modele mają więc pojemnik FreshZone, dzięki któremu żywność dłużej zachowuje świeżość. Użytkowanie produktu ułatwia sterowanie elektroniczne, a zawartość lodówki jest chroniona przez Anti-bacteria System, substancję antybakteryjną, która została dodana do tworzywa, już w procesie odlewania formy.

czytaj więcej
Amica: nowa oferta lodówek na rynku

Amica: nowa oferta lodówek na rynku

2011-06-19 10:08:00

Lodówki Amiki to gwarancja najwyższej jakości, komfortu użytkowania oraz ciekawego wzornictwa. Dzięki temu, że urządzenia te są dostępne w klasie efektywności energetycznej A+ charakteryzują się także niskim zużyciem energii, a co za tym idzie niskimi rachunkami za energię elektryczną. Jest to także wyraz troski Amiki o środowisko naturalne, w którym każdy konsument może mieć udział. Nowoczesne rozwiązania, które proponujemy zostały uhonorowane prestiżowym godłem Marki Najbardziej przyjaznej Środowisku Naturalnemu 2010.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P