Asus

Asus w dziale AGD

Inne

O firmie Asus

ASUS projektuje i wytwarza produkty, które zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony. Firma ASUS zdobyła w 2012 roku 4168 nagród i to właśnie tajwańskiemu producentowi przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC. Firma zatrudnia ponad 12500 pracowników, w tym zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2012 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.

ASUS zaprezentował rozwiązania o kompaktowych rozmiarach na targach CES 2018

ASUS zaprezentował rozwiązania o kompaktowych rozmiarach na targach CES 2018

2018-01-15 13:43:00

Firma ASUS zaprezentowała na targach CES® 2018 w Las Vegas najnowszą serię swoich produktów o kompaktowych rozmiarach, w tym nowe mini PC PB40 i PN40, Chromebox 3 oraz Tinker Board S. Tegoroczne innowacyjne urządzenia oferują kompaktowe rozmiary oraz gwarantują wszechstronność do różnych zastosowań, bez żadnych kompromisów w zakresie jakości lub wydajności.

czytaj więcej
CES 2016: ASUS zaprezentował innowacje technologiczne dla domu i biznesu

CES 2016: ASUS zaprezentował innowacje technologiczne dla domu i biznesu

2016-01-08 14:51:00

Jakie nowości czekają na entuzjastów nowych technologii w 2016? ASUS na targach CES 2016 w Las Vegas przedstawił najnowsze modele monitorów, w tym pierwszy przenośny z USB 3.1 typu C oraz zakrzywiony 34 calowy, linię projektorów ZenBeam przeznaczonych do urządzeń mobilnych, mini komputery, VivoStick PC oraz rozwiązania sieciowe, w tym zaawansowaną aplikację do zarządzania routerami ASUS z poziomu np. smartfona.

czytaj więcej
Computex 2015: Stoisko ASUS pełne nowości dla graczy

Computex 2015: Stoisko ASUS pełne nowości dla graczy

2015-06-05 09:56:50

ASUS na targach Computex 2015 zapowiada najnowsze rozwiązania dla graczy. Zaprezentowane zostały m.in. nowe monitory gamingowe, w tym model zakrzywiony, karta graficzna Strix GTX 980Ti oraz płyta główna ASUS Z170 gotowa na nową rodzinę procesorów Intel Core szóstej generacji. Nie zabrakło rodziny urządzeń sieciowych oraz produktów ASUS USB 3.1. Zainaugurowano także program ROG Certified.

czytaj więcej
ASUS Chromebox - stylowy i kompaktowy komputer

ASUS Chromebox - stylowy i kompaktowy komputer

2014-03-25 08:46:00

Kompaktowe i jednocześnie silne urządzenie, które znajdzie zastosowanie i ułatwi korzystanie z nowych technologii zarówno w domu, szkole, jak i biurze - to nowy, współpracujący z systemem Chrome OS komputer - ASUS Chromebox. Jest prosty w konfiguracji, uruchamia się w ciągu kilku sekund i daje użytkownikom natychmiastowy dostęp do ulubionych aplikacji, gier i stron internetowych. Posiada zintegrowaną ochronę przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i dokonuje automatycznych aktualizacji, dzięki czemu oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

czytaj więcej
Serwery firmy ASUS na szczycie najnowszych list Superkomputerów: TOP500 i Green500

Serwery firmy ASUS na szczycie najnowszych list Superkomputerów: TOP500 i Green500

2013-08-14 09:46:00

Superkomputery SANAM i Seneca Data Cluster zasilane serwerami ASUS ESC4000/FDR G2 uzyskały wysokie pozycje w światowych rankingach. Na liście najbardziej wydajnych komputerów obliczeniowych TOP500 opublikowanej w czerwcu br. zajęły kolejno 52. i 364. miejsce, a na liście Green500 oceniającej energooszczędność 4. i 194.

czytaj więcej
Asus - napęd optyczny i stacja dokująca w jednym

Asus - napęd optyczny i stacja dokująca w jednym

2012-12-28 10:05:00

Gdy w urządzeniach mobilnych jak tablet lub ultrabook brakuje nam funkcji zapisu i odczytu płyt DVD wystarczy sięgnąć po zewnętrzny napęd optyczny. Technologia idzie jednak o krok dalej - nowy ASUS VariDrive jest jednocześnie stacją dokującą, wyposażoną w porty USB 3.0, co zapewnia wyjątkowo szybki transfer. Urządzenie wyróżnia się również designem wykorzystującym kręgi, nawiązującym do innych produktów firmy ASUS jak np. ZENBOOK. Produkt otrzymał niedawno nagrodę 2013 CES Innovations Award.

czytaj więcej
ASUS ogłasza konkurs dla deweloperów systemu Xtion PRO

ASUS ogłasza konkurs dla deweloperów systemu Xtion PRO

2011-03-23 10:57:00

Firma ASUS ogłosiła rozpoczęcie konkursu mającego na celu zaprezentowanie możliwości nowego urządzenia ASUS Xtion PRO. Xtion PRO umożliwia intuicyjną, opartą na gestach kontrolę w komputerach PC. Xtion PRO zawiera wszystkie narzędzia, jakie deweloperzy i programiści potrzebują, aby tworzyć gry i aplikacje korzystające z systemu kontroli gestami całego ciała. Przy tak wysokiej nagrodzie kreatywność i geniusz będą konieczne, ponieważ walka będzie zacięta. Oprócz nagrody pieniężnej, uczestnicy otrzymają możliwość rozpoczęcia współpracy biznesowej z firmą ASUS.

czytaj więcej
ASUS wprowadza na polski rynek komputery barebone

ASUS wprowadza na polski rynek komputery barebone

2011-02-05 09:29:07

ASUS poszerza swoje portfolio oferowanych grup produktowych na polskim rynku i wprowadza do sprzedaży komputery typu barebone. Barebony ASUS są objęte 24-miesięczną gwarancją i są dystrybuowane przez wszystkich głównych partnerów ASUS w Polsce, czyli firmy AB, ABC Data, Action i Incom. Gotowe rozwiązania zarówno dla składaczy jak i końcowych użytkowników.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P