Asus

Asus w dziale AGD

Inne

O firmie Asus

ASUS projektuje i wytwarza produkty, które zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony. Firma ASUS zdobyła w 2012 roku 4168 nagród i to właśnie tajwańskiemu producentowi przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC. Firma zatrudnia ponad 12500 pracowników, w tym zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2012 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.

Asus Qube with Google TV - urządzenie do strumieniowania multimediów

Asus Qube with Google TV - urządzenie do strumieniowania multimediów

2013-01-10 13:07:39

Zaprezentowany na targach CES 2013 ASUS Qube with Google TV to kompaktowe urządzenie z systemem Android, które strumieniuje multimedia z Internetu na ekrany telewizorów HDTV. Oparty o ostatnią platformę Google TV, jest pierwszym, tego typu urządzeniem pozwalającym na sterowanie ruchem i wyszukiwanie głosem. Zastosowano w nim ekskluzywny, opracowany przez firmę ASUS interfejs użytkownika, który grupuje pobrane aplikacje, co znacznie ułatwia zarządzanie zawartością i nawigację. Funkcja Google Play zapewnia łatwy dostęp do filmów, seriali, aplikacji i gier. Co więcej, ASUS Qube with Google TV obsługuje przeglądarkę Chrome i jednocześnie potrafi wyświetlać dwa obrazy na jednym ekranie.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P