Asus

Asus w dziale AGD

Inne

O firmie Asus

ASUS projektuje i wytwarza produkty, które zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony. Firma ASUS zdobyła w 2012 roku 4168 nagród i to właśnie tajwańskiemu producentowi przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC. Firma zatrudnia ponad 12500 pracowników, w tym zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2012 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.

MWC 2013: Asus Open Cloud Computing - zestaw usług do integracji danych w chmurze

MWC 2013: Asus Open Cloud Computing - zestaw usług do integracji danych w chmurze

2013-02-28 16:03:00

Na oficjalnej konferencji prasowej ASUS zaprezentował główne założenia i elementy platformy ASUS Open Cloud Computing (AOCC). Jest to kompletny zestaw usług online, który pozwala na płynną integrację danych ze smartfonów, tabletów i komputerów osobistych. Platforma ASUS Open Cloud Computing, kompatybilna z kilkoma systemami operacyjnymi, integruje dane przechowywane w chmurze, w obrębie jednej usługi wirtualnej. Dzięki temu znacznie upraszcza się proces udostępniania danych z różnych urządzeń, a użytkownik zyskuje dostęp do usług pomocy online i narzędzi do wykrywania i usuwania usterek. Połączenie czterech odrębnych usług - AOCloud, AOLink, AOStream i AOHel - umożliwia płynne, dynamiczne i łatwe korzystanie z chmury przy pomocy różnych urządzeń mobilnych.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P