Asus

Asus w dziale AGD

Inne

O firmie Asus

ASUS projektuje i wytwarza produkty, które zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony. Firma ASUS zdobyła w 2012 roku 4168 nagród i to właśnie tajwańskiemu producentowi przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC. Firma zatrudnia ponad 12500 pracowników, w tym zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2012 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.

Asus Miracast Dongle zaprezentowany

Asus Miracast Dongle zaprezentowany

2013-11-15 07:38:00

Dongle Miracast od ASUSa został specjalnie zaprojektowany abyśmy byli w stanie sprawdzić "zawartość" ekranu telewizora za pomocą smartfonu lub tabletu. Niektórzy mogą powiedzieć , że ASUS Dongle Miracast nie różni się zbytnio od Google Chromecast , ale należy pamiętać, że Dongle Miracast nie jest ograniczony iloscią aplikacji. Miracast Dongle trafi do sprzedaży w Europie za ok. 79 EUR. Więcej o urządzeniu oraz specyfikacja techniczna na stronie.

czytaj więcej
Urządzenia audio z linii Asus Xonar Essence

Urządzenia audio z linii Asus Xonar Essence

2013-05-14 12:51:00

Wprowadzany na rynek nowy DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym Xonar Essence STU oferuje jeszcze wyższy standard dźwięku - stosunek sygnału do szumu wynosi 120dB (SNR), a wzmacniacz słuchawkowy osiąga wynik 600 omów. Wyposażony został w asynchroniczne audio USB oraz pozwala na wymianę op-ampów. Xonar Essence STU został zaprojektowany z myślą o miłośnikach doskonałego dźwięku - to nie tylko dopracowany przetwornik cyfrowo-analogowy, ale również wzmacniacz słuchawkowy który pozwoli w pełni wykorzystać potencjał dostępnych na rynku headsetów.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P