Asus

Asus w dziale AGD

Inne

O firmie Asus

ASUS projektuje i wytwarza produkty, które zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony. Firma ASUS zdobyła w 2012 roku 4168 nagród i to właśnie tajwańskiemu producentowi przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC. Firma zatrudnia ponad 12500 pracowników, w tym zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2012 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.

ASUS prezentuje USB-AC53 Nano

ASUS prezentuje USB-AC53 Nano

2017-06-10 16:06:58

ASUS prezentuje USB-AC53 Nano, najmniejszy na świecie adapter USB Wi-Fi 802.11ac Multi-User MIMO (MU-MIMO). Dzięki możliwość modernizacji użytkownicy mogą teraz szybko skorzystać z szybkiego dwupasmowego Wi-Fi 802.11ac o prędkości do 867 Mb/s na paśmie 5 GHz lub 300 Mb/s na paśmie 2,4 GHz.

czytaj więcej
Asus VivoStick dostępny w Polsce

Asus VivoStick dostępny w Polsce

2016-08-03 10:49:10

ASUS prezentuje VivoStick, niewielkich rozmiarów komputer, który przekształci dowolny wyświetlacz HDMI lub telewizor w komputer z systemem Windows lub smart TV. VivoStick wyposażono w procesor Intel® Atom™ z 2GB RAM i 32GB pamięci masowej. Zapewnia wysoką wydajność i jest gotowy do działania od razu po podłączeniu. Pomimo niewielkiego rozmiaru oferuje szeroki wachlarz możliwości: Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4,1, porty USB 3.0 i USB 2.0, audio jack i wewnętrzny wentylator, który chroni konstrukcję przed przegrzaniem. VivoStick to przyjazne kieszeni i wyjątkowo kompaktowe rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w domu lub biurze.

czytaj więcej
Płyty główne ASUS z certyfikatem WHQL dla Windows 10

Płyty główne ASUS z certyfikatem WHQL dla Windows 10

2015-06-01 14:27:00

Z97-A i Trooper B85 to pierwsze płyty główne firmy ASUS, które są w pełni gotowe na najnowszy system operacyjny Microsoft.

czytaj więcej
ASUS zapowiada szybkie i kompletne rozwiązania USB 3.1

ASUS zapowiada szybkie i kompletne rozwiązania USB 3.1

2015-02-25 15:03:07

Firma ASUS wprowadzi na rynek płyty główne oraz karty PCI Express® (PCIe®) z rozwiązaniem SuperSpeed+ USB 3.1 i portem typu A lub zupełnie nowym typu C. Zapewniają one prędkość transferu rzędu 10Gbit/s, czyli nawet dwukrotnie szybszą niż USB 3.0. Wszystkie modele kart USB 3.1 typu A będą wstecznie kompatybilne z poprzednimi standardami USB.

czytaj więcej
ASUS powiększa serię urządzeń sieciowych AC o kolejne modele

ASUS powiększa serię urządzeń sieciowych AC o kolejne modele

2015-02-18 12:38:58

Dwupasmowe routery i adaptery w standardzie AC cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Sprawdzają się w domach i mieszkaniach, w których z sieci korzysta kilka komputerów i sprzęt mobilny, a użytkownicy oczekują płynnego i szybkiego przesyłania danych. ASUS dołączył do swojego portfolio router RT-AC55U i kartę sieciową USB-AC51. Uzupełniają dotychczasową ofertę, tak, by konsumenci mogli jak najlepiej dobrać odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb.

czytaj więcej
ASUS i ASUS ROG prezentują najnowsze urządzenia stworzone do pracy, rozrywki i edukacji

ASUS i ASUS ROG prezentują najnowsze urządzenia stworzone do pracy, rozrywki i edukacji

2014-06-06 15:42:00

Na kończących się targach Computex 2014 w Tajpej na Tajwanie, firma ASUS zaprezentowała kolejne ciekawe rozwiązania skierowane do segmentu biznesowego, edukacyjnego oraz gamingowego. Nie zabrakło również stylowych desktopów i komputerów All-in-One (AiO) projektowanych z myślą o użytkownikach domowych. Entuzjastów komponentów na pewno interesowała prezentacja płyt głównych, kompatybilnych z interfejsem Thunderbolt 2. Ciekawostką były też niewątpliwie inteligentne kamery cyfrowe montowane na desce rozdzielczej samochodu.

czytaj więcej
Asus: Trzy nowości gamingowe oparte na układzie Intel Z97

Asus: Trzy nowości gamingowe oparte na układzie Intel Z97

2014-05-08 13:04:00

Jeszcze w maju w premierowej 9-tej serii płyt głównych znajdą się modele gamingowe opracowane przez zespół ASUS Republic of Gamers: Maximus VII Gene w formacie mATX, Maximus VII Hero oraz Maximus VII Ranger - obie ATX. Oparte na chipsecie Intel® Z97 z gniazdem LGA 1150 dla procesorów Intel® 4-tej, nowej 4-tej i 5-tej generacji, zostały wyposażone w jeszcze lepszy UEFI BIOS i złącze M.2 (PCIe x2) z prędkością transferu danych rzędu 10Gbit/s. Kolorystyka została utrzymana w charakterystycznych dla tej linii czarno-czerwonych barwach, jednak użytkowników na pewno zaskoczy dwukolorowy obwód drukowany.

czytaj więcej
ASUS wprowadza na rynek RAIDR Express - dysk SSD oparty na PCI Express

ASUS wprowadza na rynek RAIDR Express - dysk SSD oparty na PCI Express

2013-07-29 09:43:00

Do linii produktów ASUS z serii Republic of Gamers dołączy pierwszy dysk SSD oparty na PCI Express. Wyposażony w tryb DuoMode współpracuje ze starszymi wersjami BIOSów oraz nowymi UEFI BIOS. RAIDR Express to prawdziwy demon prędkości o pojemności 240GB. Dwustronna metalowa osłona ma charakterystyczne dla ROG czerwono-czarne barwy. Średni czas bezawaryjnej pracy siegą nawet 620 tysięcy godzin.

czytaj więcej
Wireless Duo - magazynowanie i udostępnianie plików poprzez sieć Wi-Fi

Wireless Duo - magazynowanie i udostępnianie plików poprzez sieć Wi-Fi

2013-06-10 13:27:00

ASUS Wireless Duo to kompaktowe, przenośne urządzenie magazynujące. Jego niewątpliwą zaletą jest proste udostępnianie plików pomiędzy urządzeniami mobilnymi. Dostępny będzie w dwóch wersjach - z wbudowanym dyskiem 500GB lub 1TB. Znajdzie zastosowanie jako zewnętrzne, bezprzewodowe urządzenie magazynujące dla smartfonów i tabletów, odciążając w ten sposób pamięć wewnętrzną tych urządzeń. Z Wireless Duo można przesyłać strumieniowo na urządzenia mobilne pliki muzyczne lub filmy w wielu różnych formatach.

czytaj więcej
ASUS USB-N53 - dwuzakresowy adapter USB

ASUS USB-N53 - dwuzakresowy adapter USB

2012-01-04 10:50:00

ASUS USB-N53 to dwuzakresowy adapter USB umożliwiający elastyczne połączenie dwuzakresowe dla przesyłania strumieniowego bez opóźnień i sieci o wysokiej przepustowości. Wyposażony został w dwie wbudowane anteny o niezwykłym projekcie, by zapewnić szeroki zasięg bezprzewodowy. Dzięki dołączonemu kablowi USB można samodzielnie dostosować antenę, by uzyskać mocniejszy sygnał.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P