Asus

Asus w dziale AGD

Inne

O firmie Asus

ASUS projektuje i wytwarza produkty, które zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony. Firma ASUS zdobyła w 2012 roku 4168 nagród i to właśnie tajwańskiemu producentowi przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC. Firma zatrudnia ponad 12500 pracowników, w tym zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2012 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.

ASUS i ASUS ROG prezentują najnowsze urządzenia stworzone do pracy, rozrywki i edukacji

ASUS i ASUS ROG prezentują najnowsze urządzenia stworzone do pracy, rozrywki i edukacji

2014-06-06 15:42:00

Na kończących się targach Computex 2014 w Tajpej na Tajwanie, firma ASUS zaprezentowała kolejne ciekawe rozwiązania skierowane do segmentu biznesowego, edukacyjnego oraz gamingowego. Nie zabrakło również stylowych desktopów i komputerów All-in-One (AiO) projektowanych z myślą o użytkownikach domowych. Entuzjastów komponentów na pewno interesowała prezentacja płyt głównych, kompatybilnych z interfejsem Thunderbolt 2. Ciekawostką były też niewątpliwie inteligentne kamery cyfrowe montowane na desce rozdzielczej samochodu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P