Dell

Dell w dziale RTV

Projektory

Dell w dziale informacje

Wiadomości Finanse Promocje
Dell Latitude 10 - bezpieczny tablet

Dell Latitude 10 - bezpieczny tablet

2013-02-26 07:20:00

Dell Latitude 10 ustala nowy standard, jeśli chodzi o bezpieczeństwo tabletów biznesowych i w odróźnienu od innych dostępnych na rynku urządzeń, Dell wyposażony jest w szerego funkcjonalności, które mają dbać o uźytkowanie. Udoskonalona wydajność, i funkcje zabezpieczeń takie jak: Dell Data Protection Access, Trusted Platform Module (TPM) 1.2, Microsoft BitLocker Drive Encryption, czy też Computrace Support mają zapewnić bezpieczeństwo. Cena detaliczna tabletu będzie wynosić 779 USD. Więcej na stronie producenta.

czytaj więcej
Dell: Tablet Latitude ST - dla profesjonalistów

Dell: Tablet Latitude ST - dla profesjonalistów

2011-11-16 10:06:00

Tablet dotykowy Latitude ST zapewnia mobilność bez rezygnowania z mocy systemu Windows i zabezpieczeń, zgodności oraz możliwości zarządzania typowych dla komputerów Dell Latitude. Dzięki znanemu interfejsowi systemu operacyjnego można od razu przystąpić do pracy. Tablet Latitude ST z procesorem Intel Atom i systemem Windows 7 umożliwia tworzenie i edytowanie dokumentów biznesowych w terenie.

czytaj więcej
Wyjątkowy tablet Dell Streak

Wyjątkowy tablet Dell Streak

2011-04-12 12:35:00

Oglądaj, słuchaj, graj i kontaktuj się z innymi na 5-calowym (13 cm) ekranie o wysokiej jakości, który idealnie mieści się w Twoich rękach. Korzystaj z serwisów społecznościowych, kiedy zechcesz. Facebook, Twitter, poczta Gmail, połączenia telefoniczne — niezależnie od tego, z jakiej formy komunikacji wolisz korzystać*, Streak zapewni ci dostęp do wszystkich — łączności telefonicznej 3G z obsługą wiadomości błyskawicznych i funkcją przesyłania SMS-ów, sieci Wi-Fi oraz aparatu fotograficznego (z tyłu) z lampą błyskową z dwoma diodami LED na potrzeby udostępniania zdjęć. Zintegrowane funkcje przekazywania zdjęć w czasie rzeczywistym do serwisów Facebook i Flickr.

czytaj więcej
Dell Inspiron duo

Dell Inspiron duo

2011-03-24 13:12:00

Czasem wolisz dotykać. Innym razem musisz coś napisać. Nowy netbook Inspiron duo z ekranem dotykowym i obsługą technologii Flash umożliwia jedno i drugie. Nie należy przy tym zapominać o jego świetnym wyglądzie. Od razu widać, że to produkt firmy Dell.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P