WD

WD w dziale GSM

Aplikacje

WD w dziale informacje

Wiadomości Finanse Wydarzenia

O firmie WD

WD, spółka należąca do Western Digital, to długoletni lider i innowator w branży pamięci masowych. Jako lider technologiczny w dziedzinie gromadzenia danych, firma produkuje niezawodne, wysokowydajne dyski twarde oraz półprzewodnikowe. Napędy te są instalowane przez producentów OEM i integratorów w komputerach stacjonarnych i notebookach, systemach informatycznych dla przedsiębiorstw, systemach zintegrowanych oraz w elektronice użytkowej, a także przez firmę w jej autorskich produktach przechowywania danych. Wiodące rozwiązania i urządzenia firmy WD, produkty sieciowe, odtwarzacze multimedialne i oprogramowanie pozwalają użytkownikom na całym świecie łatwo zapisywać, przechowywać, chronić i dzielić się ich cyfrową treścią na różnorodnych urządzeniach. Firma WD powstała w roku 1970, a jej siedzibą jest Irvine w Kalifornii. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.wd.com.

Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC) z siedzibą w Irvine w stanie Kalifornia, to światowy dostawca produktów i usług, umożliwiających tworzenie, zarządzanie i przechowywanie cyfrowych treści. Jej spółki projektują i produkują urządzenia do przechowywania danych, sprzęt sieciowy oraz produkty cyfrowej rozrywki pod markami WD, HGST oraz G-Technology. Informacje na temat firmy Western Digital, zarówno finansowe, jak i przeznaczone dla inwestorów, są dostępne w sekcji dla inwestorów na stronie www.westerndigital.com

Plex media server już dostępny na urządzeniach NAS WD My Cloud

Plex media server już dostępny na urządzeniach NAS WD My Cloud

2015-05-22 12:09:34

WD rozszerza ofertę aplikacji dla swoich produktów o oprogramowanie Plex®, które można już pobierać i zainstalować na urządzeniach NAS z serii My Cloud®. Plex pozwala organizować pliki wideo, utwory muzyczne i zdjęcia z osobistych bibliotek multimedialnych, a także przesyłać je strumieniowo do telewizorów smart, odtwarzaczy sieciowych oraz urządzeń mobilnych.

czytaj więcej
WD usprawnia odnajdywanie, korzystanie i zabezpieczanie cyfrowych materiałów w Windows 8

WD usprawnia odnajdywanie, korzystanie i zabezpieczanie cyfrowych materiałów w Windows 8

2012-11-30 08:43:00

WD zapowiedziało wprowadzenie pełnego wsparcia nowych funkcji obsługi pamięci masowych w systemie Windows 8. Firma WD udostępniła również darmową aplikację przeznaczoną dla nowego interfejsu użytkownika systemu Windows 8, która ułatwia wyszukiwanie, użytkowanie i tworzenie kopii zapasowych plików.

czytaj więcej
WD łączy osobistą chmurę internetową z serwisem Dropbox

WD łączy osobistą chmurę internetową z serwisem Dropbox

2012-07-17 11:00:00

Aplikacja mobilna WD 2go łączy wygodę dzielenia się plikami w serwisie Dropbox z wydajnością, bezpieczeństwem i pojemnością rozwiązań osobistej chmury WD.

czytaj więcej
Tablet i smartfon z 3... terabajtami pamięci

Tablet i smartfon z 3... terabajtami pamięci

2011-12-12 13:35:00

Dziś niemal każdy ma przy sobie jakieś urządzenie mobilne: tablet, smartfon, netbook czy laptop. Korzystamy z tych zdobyczy technologicznych codziennie, w różnych sytuacjach - często podłączając się także do Internetu. Większość sprzedawanych obecnie telefonów komórkowych wyposażona jest również w aparat fotograficzny i kamerę, które umożliwiają tworzenie nagrań coraz lepszej jakości. Problem w tym, że większość efektów naszej kreatywności na zawsze pozostaje na mini-dysku urządzenia mobilnego, które w bardzo szybki sposób się zapełnia. Ale tak być nie musi.

czytaj więcej
WD umożliwia użytkownikom telefonów z Androidem dostęp do banku zdjęć

WD umożliwia użytkownikom telefonów z Androidem dostęp do banku zdjęć

2010-11-12 00:03:00

Aplikacja do przeglądania zdjęć WD Photos ułatwia dostęp do 285.000 zdjęć zgromadzonych na dyskach sieciowym WD. Western Digital światowy lider w dziedzinie przechowywania danych, poinformował, że jego aplikacja do przegladania zdjęć WD Photos umożliwia także użytkownikom smartfonów z Androidem przeglądanie wszystkich zdjęć zgromadzonych na ich domowych dyskach sieciowych, np. z serii My Book Live , My Book World Edition i WD ShareSpace , gdziekolwiek tylko mają dostęp do Internetu. Można ja pobrać bezpłatnie z Android Market . Aplikacja WD Photos jest także dostępna dla użytkowników urządzeń typu iPad , iPhone , iPhone4 i iPod touch .

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P