WD

WD w dziale GSM

Aplikacje

WD w dziale informacje

Wiadomości Finanse Wydarzenia

O firmie WD

WD, spółka należąca do Western Digital, to długoletni lider i innowator w branży pamięci masowych. Jako lider technologiczny w dziedzinie gromadzenia danych, firma produkuje niezawodne, wysokowydajne dyski twarde oraz półprzewodnikowe. Napędy te są instalowane przez producentów OEM i integratorów w komputerach stacjonarnych i notebookach, systemach informatycznych dla przedsiębiorstw, systemach zintegrowanych oraz w elektronice użytkowej, a także przez firmę w jej autorskich produktach przechowywania danych. Wiodące rozwiązania i urządzenia firmy WD, produkty sieciowe, odtwarzacze multimedialne i oprogramowanie pozwalają użytkownikom na całym świecie łatwo zapisywać, przechowywać, chronić i dzielić się ich cyfrową treścią na różnorodnych urządzeniach. Firma WD powstała w roku 1970, a jej siedzibą jest Irvine w Kalifornii. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.wd.com.

Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC) z siedzibą w Irvine w stanie Kalifornia, to światowy dostawca produktów i usług, umożliwiających tworzenie, zarządzanie i przechowywanie cyfrowych treści. Jej spółki projektują i produkują urządzenia do przechowywania danych, sprzęt sieciowy oraz produkty cyfrowej rozrywki pod markami WD, HGST oraz G-Technology. Informacje na temat firmy Western Digital, zarówno finansowe, jak i przeznaczone dla inwestorów, są dostępne w sekcji dla inwestorów na stronie www.westerndigital.com

WD - odświeżone wersje dysków z serii My Passport, My Passport for Mac oraz My Book

WD - odświeżone wersje dysków z serii My Passport, My Passport for Mac oraz My Book

2016-10-11 14:52:00

Nowe urządzenia zostały stworzone we współpracy z wielokrotnie nagradzaną, specjalizującą się we wzornictwie przemysłowym, firmą projektową fuseproject - zaprojektowano je z uwzględnieniem wszelkich potrzeb klientów. Podczas ich tworzenia priorytetem było ułatwienie użytkownikom interakcji z urządzeniem oraz zapewnienie ochrony ich danych dzięki zabezpieczeniu dostępu hasłem oraz zastosowaniu szyfrowania sprzętowego.

czytaj więcej
Technologia HelioSeal pozwalająca na zoptymalizowania wydajności, zwiększenie pojemności oraz niezawodności - już dostępna

Technologia HelioSeal pozwalająca na zoptymalizowania wydajności, zwiększenie pojemności oraz niezawodności - już dostępna

2016-03-02 09:53:05

WD poszerza swoje wielokrotnie nagradzane portfolio produktów pamięci masowej o dyski o pojemności 8TB dla systemów NAS, monitoringu wideo oraz 8 TB zewnętrzne stacjonarne dyski twarde. Wzrastająca potrzeba centralizacji danych zarówno w dużych przedsiębiorstwach, małych firmach, jak i wśród konsumentów oraz zróżnicowanie przechowywanej zawartości, to także wzrost potrzeb związanych z pojemnością pamięci masowej.

czytaj więcej
Nowy dysk obsługujący standard Thunderbolt pomieści do 12 TB danych

Nowy dysk obsługujący standard Thunderbolt pomieści do 12 TB danych

2015-09-03 09:05:20

WD zaprezentowało dziś urządzenie magazynowe My Book® Pro, przeznaczone dla profesjonalistów i entuzjastów potrzebujących rozwiązania do obsługi ogromnych ilości danych. Prędkość transferu danych wynosi do 435 MB/s, co czyni z nowego dysku najszybszą pamięcią zewnętrzną wyprodukowaną dotąd przez firmę WD. Napęd My Book Pro jest dostępny w wersjach o pojemnościach 6 TB, 8 TB, 10 TB i 12 TB , Urządzenie wyposażono w dwa dyski o prędkości 7200 obr./min, interfejs Thunderbolt™ 2 firmy Intel oraz kontroler umożliwiający wymianę pracujących dysków bez wyłączania urządzenia (hot swap). Dzięki temu użytkownicy mogą skoncentrować się na swojej pasji, znacznie skracając czas przesyłania dużych filmów, zdjęć i plików audio.

czytaj więcej
Chmura WD jeszcze bardziej osobista

Chmura WD jeszcze bardziej osobista

2015-09-02 16:37:00

Firma Western Digital wprowadziła dziś istotne udoskonalenia w rodzinie urządzeń osobistych do przechowywania danych WD My Cloud®, w tym: zaprojektowany od podstaw nowy system operacyjny My Cloud OS 3, pakiet oprogramowania dla deweloperów Software Developer Kit (SDK), umożliwiający integrację zaawansowanym aplikacjom oraz 2-dyskową chmurę osobistą My Cloud Mirror, oferującą większą pamięć i szybsze przetwarzanie danych (w porównaniu do poprzednich generacji).System My Cloud OS 3 firmy WD to przede wszystkim nowy interfejs użytkownika, który zapewnia intuicyjny dostęp do licznych funkcji osobistej chmury NAS, takich jak: udostępnianie zawartości, tworzenie kopii zapasowych i synchronizacja, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej prywatności i kontroli nad urządzeniami osobistymi, pracującymi w trybie chmury, ale fizycznie zlokalizowanymi w domu lub w biurze 

czytaj więcej
WD My Passport X to 2 TB dodatkowej pamięci dla Xbox One

WD My Passport X to 2 TB dodatkowej pamięci dla Xbox One

2015-06-09 11:51:00

Smukła obudowa, duża wydajność, łatwość obsługi i mobilność czynią z dysku My Passport idealny gadżet dla graczy

czytaj więcej
WD odświeża najlepiej sprzedającą się serię przenośnych dysków twardych

WD odświeża najlepiej sprzedającą się serię przenośnych dysków twardych

2015-05-27 16:52:00

WD zaprezentowało dziś nowe, odświeżone wersje swoich przenośnych dysków twardych My Passport Ultra oraz My Passport for Mac. Należące do 7. generacji produktów urządzenia My Passport Ultra oraz My Passport for Mac są dostępne w pojemnościach do 3 TB oraz w czterech stylowych wariantach kolorystycznych[1]: czarnym (Classic Black), białym (Brilliant White), czerwonym (Wild Berry) i niebieskim (Noble Blue). WD wprowadza także do sprzedaży nowe akcesoria WD Grip Pack - miękką osłonę otulającą dysk (bumper) dostępną w wielu kolorach, dzięki której można nadać swoim dyskom My Passport Ultra indywidualny charakter.

czytaj więcej
Plex media server już dostępny na urządzeniach NAS WD My Cloud

Plex media server już dostępny na urządzeniach NAS WD My Cloud

2015-05-22 12:09:34

WD rozszerza ofertę aplikacji dla swoich produktów o oprogramowanie Plex®, które można już pobierać i zainstalować na urządzeniach NAS z serii My Cloud®. Plex pozwala organizować pliki wideo, utwory muzyczne i zdjęcia z osobistych bibliotek multimedialnych, a także przesyłać je strumieniowo do telewizorów smart, odtwarzaczy sieciowych oraz urządzeń mobilnych.

czytaj więcej
Nowe 3,5 calowe dyski WD Purple NV dostosowane do pracy w rejestratorach NVR

Nowe 3,5 calowe dyski WD Purple NV dostosowane do pracy w rejestratorach NVR

2015-04-14 14:24:57

WD zaprezentowało dziś nową linię 3,5 calowych dysków WD Purple™ o pojemnościach 4 TB i 6 TB, zaprojektowanych z myślą o funkcjonowaniu w wymagających, skalowalnych środowiskach monitoringu z rejestratorami NVR (Network Video Recorder). W porównaniu ze standardowymi napędami WD Purple, nowa rodzina dysków Purple NV jest przeznaczona do nagrywania materiałów wideo w systemach monitoringu złożonych z dużej liczby dysków twardych i jeszcze większej liczby podłączonych kamer, które wymagają trwałej i pojemnej pamięci masowej. Duża pojemność nowych napędów umożliwia też przechowywanie materiałów przez dłuższy czas, na przykład do celów analizy informacji. Dyski WD Purple NV są w pełni dostosowane do pracy w wymagających środowiskach, jakimi są rejestratory NVR działające w trybie ciągłym. Nowe dyski cechują się niskim zużyciem energii i są wyposażone w nowoczesne mechanizmy, które do tej pory były zwykle zarezerwowane dla modeli z wyższych segmentów. 

czytaj więcej
WD Re+ nowa seria dysków do centrum danych

WD Re+ nowa seria dysków do centrum danych

2015-03-10 12:59:56

WD wprowadziło na rynek nowe dyski twarde przeznaczone dla nowoczesnych centrów danych, które cechują się najniższym zużyciem energii ze wszystkich modeli 3,5 calowych dostępnych obecnie w sprzedaży. Rodzina dysków twardych WD Re+™ jest najnowszym elementem szerokiej oferty firmy WD urządzeń o wysokiej pojemności przeznaczonych dla centrów danych. Firma wkrótce rozpocznie także sprzedaż sześcioterabajtowych modeli popularnych dysków z serii WD Re™ i WD Se™, dając klientom więcej możliwości wyboru i umożliwiając dobranie produktów, które lepiej odpowiadają ich potrzebom w kwestiach intensywności pracy, optymalizacji zużycia energii oraz kosztów.

czytaj więcej
16 nowych modeli dysków NAS od WD

16 nowych modeli dysków NAS od WD

2015-02-26 16:30:07

Seria produktów My Cloud Expert obejmuje wysokowydajne urządzenia NAS My Cloud EX2100 (dwudyskowe) i My Cloud EX4100 (czterodyskowe), które zaprojektowano od podstaw z myślą o potrzebach specjalistów z branży kreatywnej oraz prosumentów potrzebujących rozwiązania do niezawodnego zapisywania, udostępniania, tworzenia kopii zapasowych, strumieniowania oraz obsługi dużej liczby danych cyfrowych. Nowe urządzenia są wyposażone w dwurdzeniowe procesory Marvell ARMADA i osiągają najlepsze prędkości odczytu i zapisu w swojej klasie, umożliwiając strumieniowanie wielu materiałów w jakości HD jednocześnie, a także obsłużenie dysków o łącznej pojemności 24 TB.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P