Emporia

Emporia w dziale AGD

Kobieta

Emporia w dziale GSM

Telefony Aplikacje

Emporia w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia
Senior także zasługuje na ładny design

Senior także zasługuje na ładny design

2015-01-12 08:54:00

Na dobry design zasługuje każdy klient, również seniorzy. W tym przypadku jednak ważniejsze od wyglądu jest funkcjonalność, dobrze jest jeśli urządzenie jeszcze świetnie wygląda. Poniżej kilka ciekawych propozycji.

czytaj więcej
Najlepsze prezenty na Dzień Babci i Dziadka - redcoon.pl

Najlepsze prezenty na Dzień Babci i Dziadka - redcoon.pl

2014-01-09 10:11:00

21 stycznia świętujemy Dzień Babci a zaraz po nim, 22 stycznia- Dzień Dziadka. Warto już dzisiaj pomyśleć o jakimś miłym upominku, by pokazać ukochanym seniorom, że o nich pamiętamy i doceniamy ich obecność. Młodsze wnuczęta zwykle przygotowują własnoręcznie wykonane laurki i uczą się deklamować wierszyki okolicznościowe. Nieco starsze pokolenia preferują zakup prezentu, który będzie nie tylko miły, ale i użyteczny dla Dziadków w ich życiu codziennym. 

czytaj więcej
Emporia

Od sieci społecznościowych w kierunku sieci osobistej - produkty marki emporia Telecom

2013-02-26 12:44:00

BARCELONA, kongres Mobile World Congress: emporia Telecom wprowadza produkty mające na celu stworzenie nowej formy sieci społecznościowej: sieci osobistej. Badania wykazały, że przeciętny użytkownik Facebooka gromadzi w sieci 120 znajomych. Jednakże niewiele z tego typu "przyjaźni" oznacza coś więcej niż tylko znajomość "z widzenia". Większość ludzi posiada dużo mniejsze grono rodziny i przyjaciół, na których naprawdę im zależy. Tego typu sieć kontaktów osobistych jest najważniejszą grupą ludzi dla danej osoby.

czytaj więcej
emporiaCONNECT otrzymuje Consumer Favorite Award 2013

emporiaCONNECT otrzymuje Consumer Favorite Award 2013

2013-02-26 12:41:00

Przedwczoraj przyznano nie tylko Oskary w Hollywood. W ramach targów Munich Creative Business Week nagrody otrzymały najlepsze firmy w swojej dziedzinie. Telefon emporiaCONNECT otrzymał Universal Design Consumer Favourite Award 2013. Cechą szczególną tej nagrody jest to, że zgłoszone produkty są oceniane nie tylko przez grupę ekspertów, ale także bezpośrednio przez konsumentów.

czytaj więcej
MWC 2013 - emporia prezentuje usługę emporiaME oraz telefon emporiaCONNECT

MWC 2013 - emporia prezentuje usługę emporiaME oraz telefon emporiaCONNECT

2013-02-25 11:38:00

Aplikacja emporia ME umożliwia połączenie pomiędzy smartfonami dzieci czy wnuków, a telefonami komórkowymi emporia posiadanymi przez seniorów. Użytkownicy smartfonów mogą udostępniać zdjęcia użytkownikom aparatów emporia, a następnie wspólnie je przeglądać. Istnieje również możliwość wysyłania przypomnień i zapisów kalendarza na telefon emporia oraz kontrolowanie ich aktualnego statusu.

czytaj więcej
Emporia na IFA 2012 - emporia CLICK

Emporia na IFA 2012 - emporia CLICK

2012-08-30 14:45:00

emporiaCLICK jest nie tylko pierwszym łatwym w obsłudze telefonem komórkowym z aparatem fotograficznym i funkcją połączeń alarmowych firmy emporia. Dzięki praktycznej, składanej konstrukcji świetnie towarzyszy użytkownikowi w drodze i oferuje szeroki zakres funkcji, takich jak przesyłanie wiadomości MMS, łączność Bluetooth i duży, kolorowy wyświetlacz. Telefon ten jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie większy komfort obsługi oraz atrakcyjne wzornictwo. Pomysłowa funkcja połączeń alarmowych zapewnia natomiast poczucie bezpieczeństwa — zarówno w domu, jak i w drodze.

czytaj więcej
Emporia na IFA 2012 - emporia SOLIDplus

Emporia na IFA 2012 - emporia SOLIDplus

2012-08-30 14:40:00

Mocna obudowa modelu emporiaSOLIDplus chroni telefon przed działaniem wody, wstrząsami i kurzem. Dzięki temu jest on wyjątkowo niezawodny. Nie psuje się i nie niszczy po upadku na ziemię podczas pracy lub rekreacji. Telefon ten uzyskał certyfikat zgodności z IP67 . Aby sprostać wymaganiom użytkowników, telefon zawiera duże i wyraźnie zarysowane przyciski, którymi można posługiwać się łatwo i intuicyjnie, a sprzyja temu specjalny, zrozumiały sposób poruszania się po menu. Wszystkie czynności wykonuje się wygodnie, a praktycznie opracowanemu menu kontaktów i SMS towarzyszą dodatkowe przyciski boczne. Telefon emporiaSOLIDplus zawiera też popularne funkcje latarki i alarmu.

czytaj więcej
Emporia rozpoczyna sprzedaż w Hongkongu

Emporia rozpoczyna sprzedaż w Hongkongu

2012-06-13 13:56:00

Statystyczny mieszkaniec siedmiomilionowego Hongkongu ma więcej niż dwa telefony komórkowe, w związku z czym jest to jeden z najbardziej nasyconych rynków na świecie. „Popyt na nasze telefony jest jednak bardzo wysoki” — z zadowoleniem stwierdza Eveline Pupeter, właścicielka i dyrektor naczelny firmy emporia Telecom. Wspólnie z operatorem SmarTone emporia wprowadziła na rynek Hongkongu model emporiaELEGANCEplus. Celem firmy jest uzyskanie 1 procentowego udziału w rynku.

czytaj więcej
Senior jest w Internecie, każdy to widzi

Senior jest w Internecie, każdy to widzi

2012-04-17 12:30:00

Seniorzy coraz śmielej korzystają z Internetu i coraz bardziej doceniają możliwości jakie daje bycie „w sieci”. Dużą popularnością cieszą się portale prowadzone przez seniorów i dla seniorów oraz blogi. Teraz nadszedł czas na sklepy internetowe dla dojrzałych Internautów.

czytaj więcej
Emporia Telme C135 w ofercie Play Domowy

Emporia Telme C135 w ofercie Play Domowy

2012-04-17 08:59:00

Emporia Telme C135, to bardzo prosty w obsłudze telefon przeznaczony dla grupy +50. Duże klawisze oraz wyraźny ekran - cechy charakterystyczne. Model Telme C135 wyposażony jest w ładowarkę biurkową oraz przycisk SOS, który w razie potrzeby zapewni szybkie połączenie z wcześniej zdefiniowanym numerem.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P