Tefal

O firmie Tefal

Marka Tefal jest obecna W Polsce od 1992 roku. Od tego czasu zdobyła na naszym rynku stale powiększające się grono wiernych użytkowników, którzy cenią sobie wysoką jakość i niezawodność produktów sygnowanych tą marką. Marka Tefal jest znana głównie, jako producent patelni i garnków pokrytych specjalną powłoką nieprzywierającą (niekwestionowana marka numer 1 w Polsce na rynku patelni) a także żelazek. Tefal oferuje również polskim użytkownikom szeroką gamę drobnego elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego takiego jak: frytownice, roboty kuchenne, miksery, blendery, parowary, czajniki, ekspresy do kawy, tostery i opiekacze, elektroniczne wagi osobowe i kuchenne oraz nieelektryczne akcesoria kuchenne. Z każdym rokiem oferta marki Tefal rozszerza się o nowe, innowacyjne produkty dostosowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników. Tefal jest obecny w ponad 120 krajach. Poprzez dynamiczny rozwój stał się największym producentem nieprzywierających naczyń na świecie oraz światowym liderem w produkcji szybkowarów, elektrycznych urządzeń kuchennych, urządzeń do przygotowywania potraw oraz napojów, żelazek i wag.

Nowe żelazka i generatory pary Tefal

Nowe żelazka i generatory pary Tefal

2017-10-03 11:08:31

Marka Tefal wprowadza na rynek nową linię żelazek Ultimate Anticalc i generatorów pary Pro Express Care. Szybkość, łatwość i precyzja - to wszystko łączy najnowsze modele urządzeń do prasowania marki Tefal. Od tej pory prasowanie przestanie być przykrym obowiązkiem!

czytaj więcej
Nowe żelazka i generatory pary Tefal

Nowe żelazka i generatory pary Tefal

2017-05-09 10:47:00

Żelazko to niezbędne urządzenie w każdym gospodarstwie domowym. Mogłoby się wydawać, że jego wybór jest prosty i oczywisty, tymczasem na rynku do wyboru mamy kilka rodzajów tego typu urządzeń. Zwykłe żelazka parowe, żelazka z generatorem pary czy generatory pary - jak wybrać urządzenie najlepsze dla siebie? Z pomocą przychodzi firma Tefal wraz z najnowszymi i najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku.

czytaj więcej
Nowa seria żelazek Tefal Aquaspeed Precision

Nowa seria żelazek Tefal Aquaspeed Precision

2016-04-27 10:43:52

Domowe prasowanie często kojarzy się z czynnością, która przyprawia o zawrót głowy. Potrzeba wiele czasu, aby wyprasowane rzeczy wyglądały idealnie. A gdyby tak mieć własnego strażnika, który skontroluje prasowanie tak, aby było one perfekcyjne pod każdym względem? Nowe żelazka Tefal serii Aquaspeed Precision sprawią, że prasowanie będzie pod pełną kontrolą i z dbałością o szczegóły.

czytaj więcej
Tefal: żelazka Easygliss i generatory pary Effectis - poznaj moc pary

Tefal: żelazka Easygliss i generatory pary Effectis - poznaj moc pary

2015-03-27 11:56:00

Jeśli prasowanie kojarzy Ci się z zagięciami na tkaninach, ciągłą walką o pożądane efekty i czasochłonnym zajęciem, czas z tym skończyć. Sprawdź nowe żelazka Easygliss i generatory pary Effectis marki Tefal, dzięki którym odkryjesz, że codzienne prasowanie może być szybkie, przyjemne, wygodne i dawać wymarzony efekt - idealnie wyprasowaną odzież. A wszystko to dzięki… parze! Poznaj jej moc.

czytaj więcej
Bezprzewodowe = bezproblemowe - nowe żelazko Tefal Freemove

Bezprzewodowe = bezproblemowe - nowe żelazko Tefal Freemove

2014-09-04 17:49:00

Prasowanie może być przyjemne i komfortowe - zwłaszcza przy użyciu nowego, bezprzewodowego żelazka Tefal Freemove. Od teraz możesz prasować swobodnie - koniec z plączącym się kablem i dodatkowymi zagnieceniami, bez kompromisu na rezultatach prasowania!

czytaj więcej
Nowy generator pary Tefal Total Protect X-pert Control - wydajny i szybki (wideo)

Nowy generator pary Tefal Total Protect X-pert Control - wydajny i szybki (wideo)

2014-07-16 11:31:00

Prasowanie to dla Ciebie wyzwanie i przykry obowiązek, który trwa zbyt długo? Odkryj nowy generator pary Total Protect X-pert Control marki Tefal, który ułatwi Ci to zadanie i skróci czas prasowania o ponad połowę. Zobaczysz, że Twoje ubrania jeszcze nigdy nie były tak perfekcyjnie wyprasowane.

czytaj więcej
Żelazka Autoclean w nowej odsłonie

Żelazka Autoclean w nowej odsłonie

2011-05-10 13:44:00

Schowaliśmy już do szafy ciepłe swetry, aby ich miejsce zajęły zwiewne sukienki. Niestety wiosenna i letnia garderoba ma to do siebie, że częściej trzeba ją prasować. Aby prasowanie nie było żmudnym i nudnym zajęciem, marka Tefal przygotowała linie żelazek Ultimate Autoclean, które pierwsze na rynku mają samoczyszczącą się stopę pokrytą szlachetnym palladem, dzięki któremu stopa żelazka jest zawsze czysta i idealnie porusza się po prasowanej tkaninie. Teraz żelazka Autoclean ukazują się w nowej, wiosennej odsłonie. Dopasowany do całości kolor obudowy oraz automatyczna kontrola dystrybucji pary do wybranej temperatury to tylko nieliczne cechy nowego żelazka. Nowa linia Ultimate Autoclean składa się z czterech modeli: FV9530, FV9540, FV9550.

czytaj więcej
Tefal Aquaspeed - szybkie i łatwe prasowanie

Tefal Aquaspeed - szybkie i łatwe prasowanie

2011-04-22 08:11:00

Prasowanie nie ma wielu zwolenników, gdyż często kojarzy się ze żmudnym i długim procesem, którego rezultaty nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, a trudne zagniecenia nadal nie są idealnie gładkie. Jednak dobre żelazko potrafi zdziałać cuda!  Marka Tefal stworzyła innowacyjne żelazka Aquaspeed Timer Saver. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, skrócisz czas poświęcony na prasowanie nawet kilkakrotnie! Trzy razy szybsze uderzenie pary, szybsze napełnianie zbiornika wodą, wysoka wydajność oraz samoczyszcząca się stopa Catalys Autoclean gwarantują szybsze i efektywniejsze prasowanie. Żelazka z linii Aquaspeed dostępne są w trzech modelach: FV5330, FV5350, FV5370

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P